II Liga

Za nami pierwsza, inauguracyjna kolejka sezonu zima 2019 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W tej kolejce obejrzeliśmy trzy spotkania. Na start Chlejsy Fc podejmowały beniaminka i zarazem mistrza III ligi sezonu jesiennego. Spotkanie więc zapowiadało się niezwykle ciekawie, gdyż obie ekipy doskonale potrafią operować piłką. Mimo, że w pierwszej części mecz był niezwykle wyrównany, druga należała już do Kaczegoprytu, który udanie zainaugurował zmagania w wyższej klasie rozgrywkowej. W kolejnym spotkaniu Niedogazowani podejmowali Nieprzypadkowych. Patrząc na miejsca z poprzedniego sezonu, faworytem byli Nieprzypadkowi, ale nikt się nie spodziewał, że tak rozstrzelają przeciwnika. Bardzo wysoka wygrana zapewniła im fotel lidera po pierwszej kolejce. Ostatnim spotkaniem tej kolejki był pojedynek Szczęk Szczęśliwice z Bikers Team. Drużyny, które doskonale znają przeciwnika, więc z niecierpliwością czekaliśmy, kto okaże się lepszy. Spotkanie było niezwykle wyrównane, a żadna drużyna nie zdołała pokonać bramkarza przeciwnika i tym samym mieliśmy pierwszy remis w tym sezonie.

Za nami sezon wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W II lidze mieliśmy dziesięć drużyn, które rozegrały mecz każdy z każdym. Łącznie padło aż 305 bramek, sędziowie pokazali 16 żółtych kartek oraz 3 czerwone. Niepowtarzalnym mistrzem został Advocat Old Boys. I v-ce mistrzostwo wywalczył Biały Proch. Ostatnie miejsce na podium przypadło Szczęką Szczęśliwice. Tuż za podium znalazł się Reytan. Piąte miejsce wywalczyli Niedogazowani, tuż za nimi znalazły się Kocury Playoo.PL. Siódme miejsce przypadło Błękitnemu Płomieniowi. Na ósmej pozycji uplasowało się Bikers Team. Przedostatnie miejsce zajęli Rosso Bianco, natomiast ligową tabelę zamknął Czarny Koń.

Za nami dziewiąta kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! Jednym spotkaniem jakie rozegraliśmy w sobotę, był pojedynek Kocurów Playoo.PL z Białym Prochem. Mecz zacięty, ale faworyt nie zawiódł, a trzy punkty trafiły do Białego Prochu. Niedzielne zmagania mieliśmy rozpocząć od pojedynku Białego Prochu z Rosso Bianco, ale goście nie stawili się na boisku i łatwe trzy punkty trafiły do Białego. Kolejnym meczem był pojedynek lidera Advocata Old Boys z Kocurami Playoo.PL. Tutaj także faworyt i główny pretendent do mistrzowskiego tytułu dobrze poradził sobie z przeciwnikiem i jest o krok od sukcesu. Kolejnym spotkaniem było starcie Reytana z Niedogazowanymi. Reytan walczył o kolejną wygraną, Niedogazowani mieli szanse na podium, ale i plany pokrzyżowali gospodarze i zgarnęli komplet punktów. Przedostatnim spotkaniem tej kolejki i sezonu był pojedynek outsiderów ligi. Ostatni Czarny Koń podejmował przedostatni Błękitny Płomień. Spotkanie więc zapowiadało się na wyrównane, ale jak się później okazało, Błękitny Płomień rozbił swojego przeciwnika i tym samym uciekł ze strefy spadkowej. Ostatnim spotkaniem tej kolejki był pojedynek Bikers Team ze Szczękami Szczęśliwice. Obie ekipy miały szanse na podium. Tej szansy nie zmarnowały Szczęki i w tym sezonie zajmują ostatnie miejsce na podium.

Za nami ósma kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! Zmagania rozpoczęliśmy od pojedynku Bikers Team z Niedogazowanymi. Niestety Bikersi nie dotarli na mecz w pełnym składzie, co tylko ułatwiło zadanie gościom, którzy wygrali pewnie, zdecydowanie i wysoko. W kolejnym spotkaniu Czarny Koń miał podejmować Rosso Bianco, jednak zawodnicy Rosso nie stawili się na boisku, więc Czarny Koń zdobywa pierwsze punkty. Kolejny mecz to spotkanie na szczycie. Reytan podejmował Szczęki Szczęśliwice. Spotkanie było toczone w bardzo szybkim tempie i mieliśmy co oglądać, a najładniejsze były bramki zawodników Szczęk, dzięki którym ich zespół zgarnął bardzo cenne trzy punkty. W ostatnim meczu tej kolejki Bikers Team podejmował Kocury Playoo.PL. Było to szalone spotkanie, mimo wizualnej przewagi Kocurów, Bikersi byli blisko zdobycia kompletu punktów. Jednak w końcówce spotkania, Kocury w ciągu trzech minut rozstrzygnęły to spotkanie na swoją korzyść i zgarnęli pełną pulę.

Za nami siódma kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! Zmagania rozpoczęliśmy od pojedynku Niedogazowanych z Rosso Bianco. Niedogazowani po raz kolejny rozegrali dobre zawody, natomiast zła passa u Rosso nadal trwa. Mecz zakończył się bardzo wysokim zwycięstwem Niedogazowanych. W kolejnym spotkaniu Błękitny Płomień podejmował Szczęki Szczęśliwice. Kolejne spotkanie w którym faworyt nie daje szans przeciwnikowi. Mimo, że Błękitny starał się jak mógł, to nie był w stanie przeciwstawić się tak dobrze dysponowanym zawodnikom Szczęk, którzy zgarniają komplet punktów. Ostatnim spotkaniem tej kolejki był pojedynek Reytana z Kocurami Playoo.PL. To spotkanie zapowiadało się najciekawiej w tej kolejce. Liczyliśmy na wyrównane spotkanie, jednak Reytan tego dnia był nie do pokonania. Cały mecz dominował i w pełni zasłużenie zgarnia pełną pulę oraz utrzymuje wysokie trzecie miejsce w lidze.

II LIGA Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna Array Array Array
1 BIAŁY PROCH 10 33 28
2 SZCZĘKI SZCZĘŚLIWICE 10 17 24
3 NIEDOGAZOWANI 10 7 12
4 TANGO WARSZAWA 10 -3 12

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna Array Array Array
1 R-3 TEAM 10 -10 13
2 FC IZABELLISTASS 10 -11 13
3 REYTAN 10 -6 12
4 BIKERS TEAM 10 -27 3
SportLiga.PL