SPORTLIGA WEEKEND
SPORTLIGA BIZNES (W TYGODNIU)
Image is not available
Image is not available
Slider
SportLiga.PL to profesjonalne rozgrywki sportowe obejmujące przede wszystkim ligi amatorskie, biznesowe, wewnątrz firmowe dla pracowników, zajęcia sportowe oraz treningi. Organizujemy turnieje, konferencje, szkolenia itd. Dzięki pasji, rzetelności zapewniamy klientom usługi na najwyższym poziomie.

W naszej ofercie znajdą Państwo min.: 

Warszawska Liga Futbolu ( Liga Ursynowska ) – to profesjonalne rozgrywki piłkarskie w weekendy, organizowane na najwyższym poziomie i z pasją. Składa się na to wiele czynników – indywidualne podejście do każdego klienta, doskonałe warunki do gry, profesjonalni sędziowie, rozbudowane opisy oraz statystyki indywidualne. Niesamowita obsługa foto, video oraz transmisje na żywo.
 
LigaFirm.PL- to profesjonalne rozgrywki sportowe obejmujące przede wszystkim ligi dla biznesu w tygodniu, ligi wewnątrz firmowe dla pracowników, zajęcia sportowe oraz treningi. Dzięki skutecznej dbałości o najmniejsze detale zapewniamy dobrą atmosferę, wygodę dbając o potrzeby i czas Klienta. Dbamy o kwestie organizacyjne od początku do końca, zapewniając wysokiej jakości sprzęt firmy ADIDAS, napoje nawadniające, ubezpieczenie NNW. Liga biznesu rozgrywa swoje mecze na dogodnie położonym boisku w Warszawie na Ursynowie przez cały rok. W myśl maksymy „ciało świątynią duszy”, zapraszamy do współpracy firmy pragnące zadbać o zdrowie oraz doskonałą kondycję fizyczną swoich pracowników, a także ich satysfakcję.

PilkarskieCentrum.PL - umożliwia Państwu wynajęcie obiektu sportowego przy ul. Na Uboczu 9. Wraz ze stowarzyszeniem „ISKRA” jest organizatorem turniejów dla młodych piłkarzy. Dedykowany serwis www.turniej.org ze statystykami oraz wynikami.

FutbolStyl.PL – sklep piłkarski - zajmuje się kompleksowym wyposażeniem podmiotów i instytucji sportowych, a także klientów indywidualnych. W ramach swojej działalności sklep prowadzi produkcję oraz sprzedaż, hurtową i detaliczną, artykułów sportowych, ze szczególnym nastawieniem na sporty drużynowe z piłką nożną na czele.

PucharyStyl.PL - dzięki współpracy z wiodącą na rynku firmą TRYUMF, zajmuje się produkcją i handlem, detalicznym i hurtowym wszelkiego rodzaju pucharów, medali i trofeów sportowych.
Slider
SportLiga.PL