Za nami piąta kolejka sezonu zima 2020 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie! W tej kolejce obejrzeliśmy dwa spotkania i mieliśmy jednego walkowera. Drużyny łącznie zdobyły 27 bramek, a sędziowie pokazali tylko jedną żółtą kartkę. W tej kolejce zwyciężali tylko gospodarze. W pierwszym pojedynku Random Team urządził sobie z Kukle Fc ostre strzelanie, a po końcowym gwizdku sędziego lepsi okazali się gospodarze. W drugim pojedynku Abnegat miał się z mierzyć z Ls Rampa, ale goście nie pojawili się placu. W ostatnim pojedynku Chlejsy Fc okazały się lepsze od Bikers Team. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.sportliga.pl.

W pierwszym pojedynku tej kolejki Random Team podejmował Kukle Fc. Gospodarze po dwóch porażkach z rzędu chcieli wreszcie się odkuć. Goście jak dotąd zdobyli tylko jeden punkt, więc na boisko wychodzili z takim samym zamiarem. Mecz doskonale rozpoczął się dla gości, którzy już w drugiej minucie wyszli na prowadzenie, a pięć minut później prowadzili już dwoma bramkami. Kolejne minuty to ataki gości i chęć odrobienia strat. To udało się w trzy minuty i z nawiązką, bo po kwadransie gry gospodarze wyszli na prowadzenie. Goście jednak minutę później doprowadzili do remisu. Końcówka pierwszej połowy należała do Random Team, którzy dołożyli jeszcze dwie bramki i na przerwę schodzili z przewagą dwóch goli. Po zmianie stron goście szybko zdobyli bramkę kontaktową i ruszyli do ataków, ale to gospodarze okazali się skuteczniejsi. W ciągu jedenastu minut wpakowali przeciwnikowi kolejne pięć bramek i tylko kataklizm mógł im zabrać trzy punkty. W końcówce gospodarze nieco rozluźnili szyki obronne co wykorzystali goście i strzelili jeszcze dwa gole. To niestety było za mało i gospodarze cieszyli się z kompletu punktów. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem Random Team 10:6 Kukle Fc.

W drugim pojedynku Abnegat miały zmierzyć się z Ls Rampa, niestety goście nie stawili się na spotkanie i oddali walkowera.. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem Abnegat 5:0 Ls Rampa.

Ostatnim pojedynkiem tej kolejki było starcie Chlejsów Fc z Bikers Team. Gospodarze idą jak burza, goście po potknięciu w poprzedniej kolejce chcieli zmazać plamę porażki. Mecz więc zapowiadał się niezwykle ciekawie. Spotkanie doskonale rozpoczęło się dla Chlejsów Fc, którzy już po stu osiemdziesięciu sekundach prowadzili jedną bramką. Na odpowiedź gości musieliśmy poczekać dziesięć minut i mecz rozpoczynał nam się od nowa. Gospodarze jednak po sześciu remisowych minutach ponownie wyszli na prowadzenie, a tuż przed przerwą zdołali je podwyższyć. Po zmianie stron, mimo wielu okazji, drużyny nas nie rozpieściły bramkami. Te padły w ostatnich pięciu minutach spotkania i były autorstwa gospodarzy. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem Chlejsy Fc 5:1 Bikers Team.