Za nami czwarta kolejka sezonu zima 2020 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie! W tej kolejce obejrzeliśmy pięć spotkania. Drużyny łącznie zdobyły 46 bramek, a sędziowie nie musieli używać kartoników do stopowania zapędów zawodników. W tej kolejce zwyciężali tylko gospodarze, a w czterech z pięciu spotkań strzelili pięć goli. W pierwszym pojedynku Chlejsy Fc pewnie otrzymały łatwe punkty od Kulke Fc, Niestety goście przybili w niepełnym składzie i oddali walkowera. W drugim pojedynku Abnegat okazał się lepszy od Random Team. Trzeci pojedynek to zwycięstwo Tango Warszawa 2 nad Faithful Team. W czwartym pojedynku Snd okazało się lepsze od Bikers Team, a na zakończenie kolejki Sporting Warszawa pokonał Ls Rampa. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.sportliga.pl.

W pierwszym pojedynku Chlejsy Fc miały zmierzyć się z Kukle Fc, niestety goście stawili się na spotkanie w nie pełnym składzie i musieli oddać walkowera.. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem Chlejsy Fc 5:0 Kukle Fc

W drugim spotkaniu tej kolejki Abnegat podejmował Random Team. Spotkanie dopiero w ósmej minucie otworzyli gospodarze, a po kolejnych ośmiu prowadzili już dwoma bramkami. Goście odpowiedzieli dwie minuty później i złapali z przeciwnikiem kontakt. Ten jednak nie zamierzał zwalniać tempa i pokazał, że lubi strzelać co osiem minut, gdyż trzecia bramka padał w takim odstępie czasu. Po zmianie stron oglądaliśmy sporo zaciętych akcji i długo musieliśmy czekać na kolejną bramkę. Ta padła dla gości, którzy ponownie złapali kontakt z przeciwnikiem. Ten jednak opowiedział momentalni, a kilka minut później zdobył jeszcze jedną bramkę. Goście w końcówce mocno przycisnęli co przyniosło im kolejne dwie bramki, ale na więcej już zabrakło czasu. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem Abnegat 5:4 Random Team.

W trzecim pojedynku tej kolejki Tango Warszawa 2 podejmowali Faithful Team. Patrząc na ligową tabelę w roli faworyta należało postawić gospodarzy. Mecz też lepiej oni zaczęli i jako pierwsi zdołali pokonać bramkarza przeciwnika, a kilka minut później prowadzili już dwoma bramkami. Goście pod koniec pierwszej połowy zdobyli gola i złapali kontakt z przeciwnikiem. W drugiej połowie długo czekaliśmy na kolejne trafienie. To wreszcie przyszło i goście zdołali doprowadzić do remisu. Końcówka pojedynku jednak należała do Tango Warszawa 2, którzy w ostatnich pięciu minutach spotkania zdołali strzelić trzy gole i przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem Tango 2 Warszawa 5:3 Faithful Team.

Czwartym pojedynkiem tej kolejki było spotkanie Snd z Bikers Team. To spotkanie zapowiadało się doskonale. Obie ekipy w tej rundzie jeszcze nie przegrały i emocje były gwarantowane. Pierwsza połowa to istna wymiana ciosów. Goście rozpoczęli strzelanie, a chwilę później gospodarze doprowadzali do remisu. Kilka minut później Bikers Team znów wyszedł na prowadzenie, ale Snd po czterech minutach znów doprowadziło do remisu, a kilka minut później sami wyszli na prowadzenie. Radość ich nie trwałą zbyt długo, bo goście momentalnie odpowiedzieli i na tablicy wyników ponownie widniał remis, który utrzymał się do końca pierwszej połowy. Po zmianie stron goście znów zdołali wyjść na prowadzenie, które długo udawało im się utrzymać. Jednak końcówka spotkania to przewaga gospodarzy, którzy pierw doprowadzili do remisu, a trzy minuty później zdobyli kolejnego gola. Jak się okazało była to bramka na wagę trzech punktów. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem Snd 5:4 Bikers Team.

W ostatnim pojedynki tej kolejki Sporting Warszawa podejmował Ls Rampa. Obie ekipy od początku sezonu nie błyszczą formą. Gospodarze nadal byli bez punktów, natomiast goście na swoim koncie mieli tylko jeden. Ciężko było wiec w tym meczu wskazać faworyta. Mecz po dwunastu minutach gry otworzyli gospodarze, ale odpowiedź gości była natychmiastowa i znów był remis. Gospodarze poszli jednak za ciosem i w dwie minuty wbili rywalom kolejne dwie bramki. Goście jednak nie rezygnowali i na pięć minut przed końcem pierwszej połowy, zdołali złapać z przeciwnikiem kontakt. Do przerwy więcej goli już nie obejrzeliśmy. Po zmianie stron oglądaliśmy dużo walki, ale brakowało kolejnych trafień. To przyszło dopiero w samej końcówce i gospodarze podwyższyli swoje prowadzenie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem Sporting Warszawa 4:2 Ls Rampa.