W czwartej serii spotkań, rozgrywek II Biznesklasy, w sezonie Zima 2020, mogliśmy obejrzeć cztery spotkania. Sezon zimowy przynosi bardzo wyrównane zmagania i zacięte mecze na poziomie drugiej ligi, rozgrywek biznesowych. Ta kolejka również to potwierdziła, a na brak goli również narzekać nie można.  Zapraszamy na bardziej szczegółowe podsumowanie czwartej kolejki, w dalszej części artykułu!

TiM 1 - 4 CBS WARSAW

Zdecydowanym faworytem tego spotkania była drużyna CBS Warsaw, która będzie bić się o najwyższe lokaty w obecnym sezonie. TiM jak do tej pory nie zdobył jeszcze bramki, w trzech poprzednich spotkaniach i bardzo chcieli zmienić to właśnie tego wieczoru. Ich zapędy szybko jednak zatrzymali goście, którzy w ciągu ośmiu minut zaaplikowali rywalom aż trzy gole. CBS mimo przewagi nie odpuszczał i cały czas dominował na boisku. Gospodarze starali się przejąć inicjatywę, ale wtedy CBS przeprowadzał równie groźne kontry. Do przerwy wynik się nie zmienił, ale to drużyna CBS Warsaw była bardziej "obecna' na boisku. Po przerwie goście szybko podwyższyli prowadzenie, ale wtedy TiM, po błyskawicznej odpowiedzi, zdobył swojego pierwszego gola. To jak się później okazało, było ich ostatnim trafieniem w tym spotkaniu. Goście również nie potrafili już pokonać bramkarza rywali, chociaż mieli do tego kilka dobrych okazji. Ostatecznie CBS zwyciężył przewagą trzech goli i dopisał kolejny komplet punktów na swoje konto w obecnym sezonie.

FOREIGNTINA 2 - 4 BRITENET

Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie, obu dobrze grających z kontry drużyn. Pierwsi do głosu doszli gospodarze i już w drugiej minucie objęli prowadzenie. Britenet ruszył od razu do odrabiania strat i po czterech minutach doprowadził do wyrównania. To był zdecydowanie lepszy okres gry gości, co potwierdzili obejmując prowadzenie w jedenastej minucie meczu. Mimo przewagi, Britenet nie odpuszczał, chociaż Foreigntina również miała kilka dobrych okazji do zdobycia bramki. Do końca pierwszej połowy jednak to goście byli zespołem dominującym na murawie, ale nie potrafili oni uskutecznić swoich ataków. Po przerwie gospodarze ruszyli mocniej do ofensywy, ale to Britenet po raz kolejny doszedł do głosu. Foreigntina po stracie bramki w krótkim czasie zdobyła gola kontaktowego, ale jak się później okazało, było to ich ostatnie trafienie w tym meczu. Britenet tuż przed końcem spotkania dołożył czwartego gola i tym samym przypieczętował komplet punktów na swoim koncie.

USZY PAJONKA 1 - 4 DOUBLE TEAM

Od pierwszych minut spotkanie to przebiegało na wyrównanym poziomie. Obie ekipy miały kilka dobrych okazji do zdobycia bramki, ale kolejne akcje kończyły się fiaskiem z obu stron. Celne strzelanie rozpoczęło się w dziewiątej minucie meczu, a prowadzenie objął Double Team. Chwilę później goście podwyższyli na 0:2 i starali się przede wszystkim zagrać na zero z tyłu. Przed przerwą większość gry toczyło się w środku pola, ale w samej końcówce, bramkarz Uszu Pajonka ponownie musiał wyciągać piłkę z siatki. Po przerwie Uszy zaczęły coraz częściej atakować, ale ich ataki nie przynosiły skutków. Double Team bardzo dobrze grał w obronie, a za plecami stoperów świetnie spisywał się golkiper gości. Uszom udało się zdobyć gola kontaktowego w ostatnich minutach meczu, ale chwilę później Double Team przypieczętował swoje zwycięstwo, dokładając czwarte trafienie i tym samym zapisał komplet punktów na swoje konto.

ALEA IACTA EST 3 - 1 PIJANNI BROTHERS

Pijanni w tym sezonie idą jak burza i tego wieczoru musieli zmierzyć się, z AIE którzy nie najlepiej rozpoczęli zimowe zmagania. Początek jednak należał właśnie do Alei, która w szóstej minucie meczu objęła prowadzenie. Pijanni kilkukrotnie próbowali odrobić jednobramkową stratę, ale za każdym razem na ich drodze do szczęścia, stawał golkiper rywali lub obramowanie bramki. Alea jednak przez większość czasu prowadziła grę. Po przerwie Pijani Bracia mocniej ruszyli do ofensywy co w końcu przyniosło upragnione wyrównanie. Ich radość nie trwała jednak zbyt długo, ponieważ na jedenaście minut przed końcem znów przegrywali i to aż dwoma golami. To był zabójczy okres AIE, którzy nie mieli litości dla rywali. Alea po zdobyciu dwóch goli, jeszcze przez kilka minut kontrolowała wydarzenia na boisku, ale końcówka spotkania to już coraz groźniejsze ataki gości. Te jednak nie przyniosły żadnych efektów i Alea Iacta Est mogła cieszyć się ze zwycięstwa.