W czwartej serii spotkań, rozgrywek II Biznesklasy, w sezonie Zima 2020, mogliśmy obejrzeć cztery spotkania. Można powiedzieć, że w tej kolejce obyło się bez niespodzianek, choć każde spotkanie było bardzo zacięte i przyniosło ogromną ilość emocji.  Zapraszamy na bardziej szczegółowe podsumowanie czwartej kolejki, w dalszej części artykułu!

COPA-CZE  3 - 1 COLLEGE OF EUROPE NATOLIN

Spotkanie bardzo szybko otworzyli goście, wychodząc na prowadzenie już w pierwszej minucie meczu. Chwilę później Copa-Cze jednak wyrównali i rywalizację zaczynaliśmy od nowa. Spotkanie przebiegało na bardzo wysokich obrotach, a goście znów częściej utrzymywali się przy piłce. Do głosu jednak ponownie doszli zawodnicy Copa-Czy i w dwunastej minucie objęli prowadzenie. Pozostała część pierwszej połowy przebiegała na dość wyrównanym poziomie, a dużo walki toczyło się w środku pola. Po przerwie, College starał się szybko doprowadzić do remisu. Przez bardzo długi czas goście napierali na bramkę rywali, ale ich ataki okazywały się nieskuteczne. Na pięć minut przed końcem meczu, Copa-Cze ruszyli ponownie od ofensywy i podwyższyli prowadzenie na 3:1. Tym samym zapewnili sobie bezpieczne zwycięstwo i komplet punktów w czwartej serii spotkań, sezonu zimowego.

GRUPA KDM 2 - 1 AGRO-POL

To spotkanie można określić jako bardzo zacięte i wyrównane. Początek był dość spokojny, Agro-Pol starał się rozgrywać akcje od tyłu, a Grupa KDM czekała na swoją szansę aby wyprowadzić zabójczy cios. Obie ekipy starannie jednak grały w obronie, dzięki czemu piłka nie wpadła do siatki przez kilkanaście minut. Dopiero w końcówce pierwszej połowy, Grupa KDM objęła prowadzenie, ale tuż po przerwie Agro-Pol ruszył do odrabiania strat i zdołał wyrównać. Po stracie bramki KDM przejął inicjatywę i coraz częściej nękał zmęczonych rywali. Gospodarze na sześć minut przed końcem meczu trafili po raz drugi do siatki i jak się okazało, był to gol na wagę zwycięstwa.

VERIZON CONNECT 5 - 0 JDE CFC

Początek spotkania był bardzo wyrównany, ale z każdą minutą meczu Verizon przejmował kontrolę nad wydarzeniami na boisku. Przez dobrych kilka minut, gospodarze praktycznie nie schodzili z połowy rywali i byli coraz bliżej zdobycia bramki. Ta sztuka udała im się w dwunastej minucie meczu. Verizon zdecydowanie chciał podwyższyć prowadzenie i po zdobytej bramce nie odpuszczał. Do przerwy jednak JDE nie dało się już pokonać. Drugą połowę gospodarze rozpoczęli jeszcze lepiej. Bardzo szybko zdobyli dwie bramki i wtedy JDE zaczęło grać dynamiczniej. Ich ataki jednak nie były na tyle skuteczne aby pokonać bramkarza gospodarzy. Verizon za to dołożył w końcówce meczu jeszcze dwa trafienia i notując przy tym czyste konto, zapewnił sobie trzy punkty.

RIVER PLATE 2 - 0 FC MOONFOX

Spotkanie zdecydowanie pewniej rozpoczęli zawodnicy gospodarzy. Dłużej utrzymywali się przy piłce i częściej zagrażali bramce rywali, jednak bezskutecznie. MoonFox z każdą minutą się rozkręcał i próbował postraszyć rywali z kontry. Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem walki i strzałów z dystansu, a jedyne czego brakowało to piłki w siatce. Ta się znalazła tam dopiero w drugiej części meczu, ale dopiero po dobrych kilku minutach gry. Na prowadzenie wyszło River Plate i jak się okazało, nie oddali go już do końca meczu. Mimo wielu prób MoonFox'a, to River Plate w końcówce meczu dołożyło drugiego gola. Gospodarze zachowali również czyste konto i tym samym zapewnili sobie komplet punktów w czwartej serii spotkań.