W minionych dwóch tygodniach rozegraliśmy pięć spotkań w ramach drugiej i trzeciej kolejki rozgrywek I Biznesklasy. Średnio na mecz padało pięć goli. Bramek więc nie brakowało, a i nie mogliśmy narzekać na brak ogromnych emocji. Zapraszamy do podsumowania przebiegu drugiej i trzeciej serii spotkań.
BARLETT 1 : 4 LAMICO

Mecz Barlett kontra Lamico miał przynieść przede wszystkim bardzo wyrównaną walkę. Obie ekipy prezentują dynamiczny futbol, jednocześnie starannie planując swoje akcje. Tak też wyglądało od pierwszych minut to spotkanie, a pierwsze trafienie padło dopiero w czternastej minucie meczu. Po stracie bramki Barlett ruszył do odrabianai strat i mieli oni kilka ciekawych okazji, ale piłka nie chciała wpaść do siatki. Druga połowa również rozpoczęła się dość spokojnie, a z każdą chwilą gospodarze zaczynali coraz częściej nacierać na bramkę rywali. Ich ataki były jednak nieskuteczne i to Lamico znowu zdobyło bramkę. Przy dwubramkowym prowadzeniu gości, Barlett zdołał zdobyć gola kontaktowego, ale wtedy Lamico wyprowadziło dwa celne ciosy i przy stanie 1:4 zakończyło rywalizację, zapisując trzy punkty na swoje konto.
JOGADORES 7 : 1 BANANEIROS LAS PALMAS

To spotkanie zapowiadało się arcy ciekawie. Co prawda obie drużyny w pierwszej kolejce schodziły z boiska pokonane, więc była doskonała okazja do zdobycia pierwszych punktów. Od pierwszego gwizdka sędziego oglądaliśmy dużo niedokładnych zagrań i sporo nerwowości w grze obu drużyn. Nikt nie chciał popełnić głupiego błędu. Niestety ten przytrafił Się Bananeiros Las Palmas, kiedy to ich bramkarz zamiast wybić piłkę daleko, podał ją wprost pod nogi przeciwnika, a ten nie zwykł marnować takich okazji. Po zdobyciu pierwszej bramki Jogadores ruszyli mocniej do ataku co przyniosło im kolejne trafienie. Z minuty na minutę goście zaczęli przejmować inicjatywę i ruszyli do odrabiania strat. Jednak do końca pierwszej połowy nie obejrzeliśmy już więcej bramek. Po zmianie stron oglądaliśmy wymianę ciosów, jednak ani jedni ani drudzy nie mogli trafić do siatki. Dopiero po dziesięciu minutach gry zobaczyliśmy kolejne trafienie i gospodarze prowadzili już trzema bramkami. Dalsze minuty to festiwal strzelecki. W ciągu ośmiu ostatnich minut obejrzeliśmy aż pięć goli. Cztery razy trafili gospodarze, natomiast gościom udało się zdobyć jedną, honorową. Po ostatnim gwizdku sędziego Jogadores cieszyli się z kompletu punktów.
PLUS 1 : 9 KABANI 

Kabani byli zdecydowanym faworytem tego spotkania. Od pierwszych minut było widać ich dominację na boisku, a drużyna Plusa upatrywała swoich szans w grze z kontry. Te jednak niezbyt im wychodziły, a Kabani bardzo starannie operowali futbolówką. Goście pierwszego gola zdobyli w szóstej minucie meczu i to otworzyło worek z bramkami. Jeszcze przed przerwą goście dołożyli trzy trafienia i ze spokojem schodzili na przerwę. Plus w drugiej odsłonie prezentował się znacznie lepiej. Grał wysokim pressingiem, częściej bywał przy piłce i na połowie rywala, ale nie przynosiło to jednak efektów bramkowych. Drużyny strzelanie rozpoczęły ponownie na siedem minut przed końcem meczu. Kabani zdobyli w krótkim odstępie czasu aż cztery gole i wtedy Plus odpowiedział jednym trafieniem. Była to bramka honorowa, a wynik w ostatniej minucie ustalili goście na 1:9.
BARLETT 0 : 5 KABANI

Barlett w tym spotkaniu miał postawione bardzo ciężkie zadanie, po nie najlepszym starcie sezonu zimowego. Kabani pokazało w pierwszych meczach, że jest jednym z faworytów do mistrzostwa. Początek spotkania był jednak spokojny, a obie ekipy starały się wybadać rywala. Nic nie zanosiło się na zmianę wyniku, kiedy nagle mocnym uderzeniem z dużej odległości, goście wyszli na prowadzenie. Chwilę później Kabani podwyższyli prowadzenie i taki wynik utrzymywał się do końca pierwszej połowy. Druga część meczu była bardziej dynamiczna, ze względu na odważniejszą grę Bartlettu. Ich ataki nie przynosiły jednak efektów i ostatecznie zakończyli spotkanie z zerowym dorobkiem bramkowym. Kabani za to dołożyli jeszcze trzy trafienia w ciągu ostatnich pięciu minut i notując czyste konto, zapisali trzeci komplet punktów, w obecnym sezonie, na swoje konto.
PLUS 3 : 4 JOGADORES

Spotkane Plusa i Jogadores, to rywalizacja dwóch ofensywnych drużyn. W meczach z ich udziałem zazwyczaj pada duża ilość bramek. Tak też było tym razem. Strzelanie rozpoczęło się już w czwartej minucie, kiedy to Plus objął prowadzenie. Minutę później goście zdołali wyrównać i zaczynaliśmy rywalizację od nowa. Na kolejne trafienie musieliśmy chwilę poczekać mimo wielu dobrych akcji z obu stron. Przed przerwą padła jeszcze tylko jedna bramka, którą zdobyła drużyna Jogadores i to oni mogli schodzić na przerwę w lepszych nastrojach. Druga połowa zaczęła się lepiej dla gości. Podwyższyli oni prowadzenie po pięciu minutach gry, ale chwilę później Plus znów złapał kontakt. Gospodarzom brakowało bardzo niewiele, aby doprowadzić do remisu. Jednak to Jogadores ponownie doszło do głosu i zdobyło czwartego gola, na osiem minut przed końcem meczu. Plus zdołał już strzelić tylko jednego gola, w końcówce, ale na więcej nie starczyło czasu.Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

BIZNESKLASA III Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna Array Array Array
1 CBS WARSAW 10 18 27
2 ALEA IACTA EST 10 9 22
3 JDE CFC 10 5 15
4 FREED FROM DESIRE 10 -4 11

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna Array Array Array
1 FC MOONFOX 10 3 15
2 COPA-CZE 10 2 12
3 KTS DONKI 10 -8 12
4 TESTCASE 10 -25 4

BIZNESKLASA I Tabela (2020z)

LP Drużyna Array Array Array
1 KABANI 6 29 16
2 LAMICO 5 2 10
3 JOGADORES 5 7 10
4 BARLETT 7 2 10
5 BANANEIROS LAS PALMAS 6 -2 6
6 PLUS 7 -38 0

BIZNESKLASA II Tabela (2020z)

LP Drużyna Array Array Array
1 PIJANNI BROTHERS 7 8 16
2 CBS WARSAW 7 6 13
3 DOUBLE TEAM 7 7 12
4 ALEA IACTA EST 6 8 10
5 USZY PAJONKA 6 -7 9
6 FOREIGNTINA 6 -5 7
7 BRITENET 6 0 6
8 TiM 7 -17 3

BIZNESKLASA III Tabela (2020z)

LP Drużyna Array Array Array
1 VERIZON CONNECT 7 16 17
2 RIVER PLATE 6 2 12
3 COPA-CZE 7 7 12
4 COLLEGE OF EUROPE NATOLIN 7 -3 9
5 JDE CFC 7 0 9
6 AGRO-POL 6 -1 8
7 FC MOONFOX 7 -4 7
8 GRUPA KDM 7 -17 4
Slider
SportLiga.PL