W minionych dwóch tygodniach rozegraliśmy w sumie 7 spotkań na poziomie II BIZNESKLASY. W dwóch kolejkach padło w sumie 37 bramek i byliśmy świadkami kilku naprawdę zaskakujących wyników. Wszystkie drużyny dostarczyły nam naprawdę niesamowitych emocji i pięknych bramek. Zapraszamy do przeczytanie krótkiego podsumowania tego co działo się w dwóch ostatnich tygodniach na boisku Estadio De Ubocze.

CBS WARSAW 6 : 2 BRITENET

Wszystko rozpoczęliśmy od pojedynku beniaminka drugiej ligi CBS WARSAW z jej weteranem drużyną BRITENET. Gospodarze po bardzo kiepskim początku sezonu chcieli pokazać na co ich tak naprawdę stać i nie można chyba było tego zrobić lepiej . Od początku do właśnie CBS WARSAW przeważał na boisku obejmując prowadzenie już w 7 minucie. Gospodarze nie zwalniali tempa i do przerwy prowadzili aż 5:0 !!! W drugiej odsłonie spotkanie uspokoiło się i padły już tylko trzy bramki, gospodarze spokojnie kontrolowali przebieg tego pojedynku i do końca utrzymali wysokie prowadzenie zgarniając pierwsze punkty w tym sezonie

ALEA IACTA EST 6 : 1 TIM

W kolejnym pojedynku w Biznesowej Lidze Siódemek byliśmy świadkami kolejnego dosyć jednostronnego pojedynku w którym główną role grał zespół gospodarzy. Drużyn Krzysztofa Kurzeji od początku narzuciła swój styl gry i nie pozwalała przeciwnikowi rozwinąć skrzydeł. ALEA IACATA EST w pierwszej połowie praktycznie zdemolowała przeciwnika i ustaliła już wynik tego spotkania wygrywając aż 5:0. W drugiej odsłonie gospodarze nie musieli już forsować tempa i tylko spokojnie kontrolowali jego przebieg. TIM nie miał w tym meczu zbyt wiele do powiedzenia i pomimo tego , że starał się i walczył nadal są bez punktów w sezonie ZIMA 2020.

DOUBLE TEAM 0 : 1 PIJANNI BROTHERS

Na zakończenie zmagań w 2 kolejce spotkały się dwie niezwykle mocne ekipy , które od początku tego pojedynku prezentowały naprawdę dobrą grę. Goście objęli prowadzenie już w 4 minucie po fantastycznym strzale z rzutu wolnego Michała Żołnowskiego i to by było na tyle jeżeli chodzi o bramki w tym spotkaniu. W kolejnych minutach obie ekipy naprzemiennie atakowały bramkę przeciwnika jednak kompletnie brakowało skuteczności. DOUBLE TEAM miał zdecydowanie więcej akcji podbramkowych jednak razili nieskutecznością i nie byli w stanie w żaden sposób skierować piłki do bramki i chociażby zremisować. Gra obu drużyn mogła się podobać ponieważ dobrze i dokładnie rozgrywali piłkę jednak wielkim minusem była zdecydowanie nieskuteczności ponieważ powinno tutaj paść przynajmniej kilka kolejnych bramek.

DOUBLE TEAM 3 : 7 CBS WARSAW

Zmagania w trzeciej kolejce otworzyły w zasadzie dwa beniaminki II BIZNESKLASY, Spadkowicz –Double Team oraz Mistrz Jesieni w III BIZNESKLASIE – CBS WARSAW . Końcowy wynik tego spotkania to zdecydowanie spora niespodziana ponieważ nikt chyba nie spodziewał się przegranej DOUBLE TEAM w tym meczu a już na pewno nie tak wysokiej. Goście fenomenalnie rozpoczęli to spotkanie i po dwóch fatalnych błędach obrony gospodarzy w 4 minucie prowadzili już 2:0. DOUBLE TEAM starał się i walczył ale kompletnie nie miał pomysłu na przebicie się przez szczelną defensywę gości , którzy tylko czekali na przechwyt aby wyprowadzić kolejne zabójcze kontry z którymi DOUBLE TEAM kompletnie nie potrafił sobie poradzić . To zdecydowanie jest bardzo słaby początek sezonu w wykonaniu DOUBLE TEAM , które gra po prostu słabo i jeżeli szybko nie poprawi swojej gry to będzie walczył jedynie o utrzymanie. CBS WARSAW natomiast po wpadce w pierwszej kolejce rozkręca się z meczu na mecz i pokazuje że w tym sezonie może nawet włączyć się o walkę o czołowe lokaty.


USZY PAJONKA 3 : 2 BRITENET

W kolejnym pojedynku zdecydowanie nie brakowało emocji ponieważ spotkali się dwaj weterani naszych rozgrywek. Od początku widać było , że to będzie walka od pierwszej do ostatniej minuty a na prowadzenie goście wyszli już w 5 minucie. Kolejne minuty to jednak zdecydowanie lepsza gra gospodarzy , którzy do przerwy nie tylko odrobili straty ale zdołali również wyjść na prowadzenie. W drugiej odsłonie USZY PAJONKA szybko podwyższyły prowadzenie i grało im się zdecydowanie łatwiej mając dwubramkowe prowadzenie. BRITENET w końcówce rzucił się do zmasowanych ataków jednak jedynie udało im się zdobyć bramkę kontaktową w 35 minucie i to ostatecznie właśnie USZY PAJONKA cieszyły się z drugiego kompletu punktów w tym sezonie.

 TIM 1 : 2 PIJANNI BROTHERS

Kolejny pojedynek i po raz kolejny niesamowite emocje do samego końca. TIM , który zaliczył bardzo słaby początek sezonu nie tylko pod kątem samych wyników ale również po prostu słabej gry chciał w końcu odbić się od dna i zdobyć pierwsze punkty , zadanie było jednak niezwykle trudne ponieważ naprzeciw stali rozpędzeni PIJANNI BROTHERS. Mecz pokazał jednak , że gra TIM poprawia się i stawili naprawdę spory opór ekipie Marcina Witowskiego i naprawdę niewiele zabrakło aby w końcówce zdołali jeszcze wyrównać i zdobyć pierwsze punkty w tym sezonie. Niestety PIJANNI BROTHERS okazali się zbyt mocną i doświadczoną ekipą aby wypuścić zwycięstwo i TIM musi czekać do czwartej kolejki na pierwsze punkty jednak ich gra zaczyna napawać optymizmem i dawać nadzieję , że w końcu zaczną grać na miarę oczekiwań.

ALEA IACTA EST 1 : 2 FOREIGNTINA

Na zakończenie zmagań w trzeciej kolejce naprzeciw siebie stanęły dwie niezwykle doświadczone i zgrane ekipy co zapowiadało wielkie emocje. Nie inaczej było na boisku , od początku obie ekipy dobrze rozgrywały piłkę i cierpliwie konstruowały kolejne akcje ofensywne. Na pierwsze trafienie musieliśmy jednak poczekać aż do 19 minuty kiedy to bramkę dla gości zdobył Joao Puga. Druga odsłona to naprawdę wyrównana i zacięta walka . Najpierw w 26 minucie goście podwyższyli prowadzenie jednak gospopodarze bardzo szybko odpowiedzieli i już w 30 minucie zdobyli bramkę kontaktową. Ostatnie 10 minut tego pojedynku to naprawdę mecz na wysokim poziomie w którym zabrakło jedynie kolejnych bramek . Gospodarze byli kilkukrotnie bardzo blisko wyrównania jednak ostatecznie FOREIGNTINA utrzymała skromne prowadzenie i zgarnęła niezwykle cenne w kontekście walki o Grupę Mistrzowską trzy punkty.Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

BIZNESKLASA III Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna Array Array Array
1 CBS WARSAW 10 18 27
2 ALEA IACTA EST 10 9 22
3 JDE CFC 10 5 15
4 FREED FROM DESIRE 10 -4 11

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna Array Array Array
1 FC MOONFOX 10 3 15
2 COPA-CZE 10 2 12
3 KTS DONKI 10 -8 12
4 TESTCASE 10 -25 4

BIZNESKLASA I Tabela (2020z)

LP Drużyna Array Array Array
1 KABANI 6 29 16
2 LAMICO 5 2 10
3 JOGADORES 5 7 10
4 BARLETT 7 2 10
5 BANANEIROS LAS PALMAS 6 -2 6
6 PLUS 7 -38 0

BIZNESKLASA II Tabela (2020z)

LP Drużyna Array Array Array
1 PIJANNI BROTHERS 7 8 16
2 CBS WARSAW 7 6 13
3 DOUBLE TEAM 7 7 12
4 ALEA IACTA EST 6 8 10
5 USZY PAJONKA 6 -7 9
6 FOREIGNTINA 6 -5 7
7 BRITENET 6 0 6
8 TiM 7 -17 3

BIZNESKLASA III Tabela (2020z)

LP Drużyna Array Array Array
1 VERIZON CONNECT 7 16 17
2 RIVER PLATE 6 2 12
3 COPA-CZE 7 7 12
4 COLLEGE OF EUROPE NATOLIN 7 -3 9
5 JDE CFC 7 0 9
6 AGRO-POL 6 -1 8
7 FC MOONFOX 7 -4 7
8 GRUPA KDM 7 -17 4
Slider
SportLiga.PL