ALEA IACTA EST

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
2 7 5 1 1 7 16

Aktualna forma

DomDomDomDomDom
LWWWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
06-11-2019 20:00 CBS WARSAWDom
13-11-2019 20:50 FC MOONFOXDom
21-11-2019 20:50 JDE CFCDom
28-11-2019 20:50 FREED FROM DESIREDom
02-12-2019 20:00 CBS WARSAWDom

25-09-2019 21:35
PilkarskieCentrum.PL
03-10-2019 20:50
PilkarskieCentrum.PL
10-10-2019 20:50
PilkarskieCentrum.PL
17-10-2019 20:00
PilkarskieCentrum.PL
24-10-2019 20:00
PilkarskieCentrum.PL
06-11-2019 20:00
13-11-2019 20:50
21-11-2019 20:50
28-11-2019 20:50
PiłkarskieCentrum.PL
02-12-2019 20:00
PiłkarskieCentrum.PL

Nazwa Rozegrane mecze Zawodnik Meczu MVP Ocena Bramkarza Najlepszy zawodnik Kolejki mvp kolejki 7 sez Pozycja Numer
1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 1
5 1 1 0 0 0 0 6 4 2 0 0 0
10 1 1 0 0 0 0 7 3 4 0 0 0
8 1 1 0 0 0 0 3 0 3 0 0 0
7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 0 0
7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 0 0 0 0 0 0 7 5 2 0 0 0
9 2 2 0 1 1 1 16 11 5 0 0 0
10 0 0 40 0 0 0 0 0 0 1 0 0
10 3 3 0 0 0 0 11 6 5 0 0 0
8 1 1 0 0 0 0 4 3 1 0 0 0

Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

BIZNESKLASA III Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna Array Array Array
1 CBS WARSAW 10 18 27
2 ALEA IACTA EST 10 9 22
3 JDE CFC 10 5 15
4 FREED FROM DESIRE 10 -4 11

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna Array Array Array
1 FC MOONFOX 10 3 15
2 COPA-CZE 10 2 12
3 KTS DONKI 10 -8 12
4 TESTCASE 10 -25 4

BIZNESKLASA I Tabela (2020z)

LP Drużyna Array Array Array
1 KABANI 6 29 16
2 LAMICO 5 2 10
3 JOGADORES 5 7 10
4 BARLETT 7 2 10
5 BANANEIROS LAS PALMAS 6 -2 6
6 PLUS 7 -38 0

BIZNESKLASA II Tabela (2020z)

LP Drużyna Array Array Array
1 PIJANNI BROTHERS 7 8 16
2 CBS WARSAW 7 6 13
3 DOUBLE TEAM 7 7 12
4 ALEA IACTA EST 6 8 10
5 USZY PAJONKA 6 -7 9
6 FOREIGNTINA 6 -5 7
7 BRITENET 6 0 6
8 TiM 7 -17 3

BIZNESKLASA III Tabela (2020z)

LP Drużyna Array Array Array
1 VERIZON CONNECT 7 16 17
2 RIVER PLATE 6 2 12
3 COPA-CZE 7 7 12
4 COLLEGE OF EUROPE NATOLIN 7 -3 9
5 JDE CFC 7 0 9
6 AGRO-POL 6 -1 8
7 FC MOONFOX 7 -4 7
8 GRUPA KDM 7 -17 4
Slider
SportLiga.PL