"E Stadio De Ubocze"

Plac gry o wymiarach 36 x 64 m

Nawierzchnia z Certyfikatem FIFA Quality Turf

Obiekt przykrywany podgrzewanym balonem

ul. Na Uboczu 9

Slider
SportLiga.PL  zapewnia swoim Klientom dostęp do najwyższej klasy obiektów w trakcie trwania rozgrywek i wszelkich imprez. Boiska posiadają sztuczną trawę najnowszej generacji, z granulatem. Większość boisk dysponuje sztucznym oświetleniem, które pozwala na swobodne prowadzenie rozgrywek również w godzinach wieczornych. Atmosfera meczy w blasku jupiterów to niepowtarzalne i niezwykle atrakcyjne przeżycie. Wszystkie hale sportowe posiadają profesjonalną nawierzchnię, przeznaczoną do gier zespołowych: parkiet lub sztuczną nawierzchnię , są wyposażone w elektroniczne tablice wyników, trybuny, ogrzewanie i wentylacje oraz doskonałe oświetlenie. Hale i część boisk posiadają również pełne zaplecze sanitarne w wysokim standardzie: szatnie, prysznice, szafki na ubrania, suszarki. W niektórych halach Klienci mają do dyspozycji saunę czy siłownię. W trakcie eventów i wydarzeń okolicznościowych SportLiga.PL zapewnia Klientom doskonałą bazę hotelową i rekreacyjną z warunkami optymalnie dostosowanymi do charakteru imprezy. Boiska i hale, gdzie odbywają się rozgrywki mają atrakcyjną lokalizację: położone są w pobliżu węzłów komunikacyjnych (metro). Klienci zmotoryzowani mają do dyspozycji bezpieczne miejsca parkingowe.
 

Główny obiekt to legendarne  "E Stadio De Ubocze" boisko znajdujące się przy ul. Na Uboczu 9, ten historyczny obiekt, którego usytuowanie, wymiary i klimat towarzyszący rozgrywkom przyciągnęły setki lub może nawet tysiące spragnionych futbolu entuzjastów. Od roku 2013 stał się głównym obiektem, na którym rozgrywane są nie tylko mecze Warszawskiej Ligi Futbolu ale także Ligi Firm,  oraz wielu cyklicznych turniejów. Po gruntownym remoncie boisko zostało oddane do użytkowania we wrześniu 2012 roku i w chwili obecnej jest jednym z najnowocześniejszych boisk do amatorskiego uprawiania piłki nożnej. W okresie zimowym zadaszony halą pneumatyczną.

SPECYFIKACJA:


Miejscem rozgrywek jest boisko piłkarskie ze sztuczna trawą, dwie minuty od metra Natolin. Oddany do użytku 01.09.2012 obiekt zapewnia komfortową grę przez cały rok!

Lokalizacja: ul.Na Uboczu 9, parking dla samochodów od ulicy Braci Stryjeńskich

Boiska: Plac gry o wymiarach 36 x 64 m, umożliwia rozgrywanie meczów przez drużyny siedmioosobowe.

Nawierzchnia: Sztuczna trawa wykonana w najnowszej technologii dostępnej na rynku, potwierdzona certyfikatem FIFA Quality Turf.

Zadaszenie: W okresie zimowym (listopad-marzec) obiekt przykrywany podgrzewanym balonem zapewnia komfortową grę przez cały rok!

Parking: Bezpłatny, przestronny na 100 samochodów, zawsze są wolne miejsca parkingowe!

Slider
 
SportLiga.PL