Newsy Liga Firm

Piąta seria gier I Biznesklasy w sezonie zimowym była bardzo emocjonująca. Przede wszystkim zawodnicy dostarczyli tego, czego kibice oczekują najbardziej, czyli dużej ilości goli. Emocji również nie brakło, a oba spotkania przyniosły mnóstwo walki. W pierwszym spotkaniu Lamico mierzyło się z Plusem, który nie był raczej stawiany w roli faworyta. Drugie spotkanie to rywalizacja pomiędzy Barlettem oraz Bananeiros Las Palmas, czyli rywalizacja dwóch ekip z dołu tabeli. To spotkanie było bardziej jednostronne, ale żaden fan piłki nożnej nie mógł się nudzić. Zapraszamy do podsumowania piątej kolejki!

Piąta seria spotkać II Biznesklasy to trzy emocjonujące spotkania i przede wszystkim duża ilość goli. Wszystkie drużyny prawdopodobnie ustaliły przed jej rozpoczęciem, że w każdym meczu ma paść siedem goli i dokładnie tak się stało. W każdym spotkaniu piłka lądowała w siatce aż pięć razy, a my mogliśmy obejrzeć kawał dobrego futbolu. Zapraszamy do podsumowania piątej kolejki biznesowych rozgrywek SportLiga.PL!

Piąte kolejka III Biznesklasy przyniosła cztery bardzo ciekawe i wyrównane spotkania. Ta seria gier cechowała się bardzo dużą ilością walki na boisku, ale nie oznacza to, że możemy narzekać na ilość goli. Zmagania rozpoczęli Copa-Cze, mierząc się z JDE CFC, następnie mogliśmy oglądać na boisku kolory pomarańczowy i biały, czyli starcie Agro-Polu z FC MoonFox. Trzecim i chyba najbardziej zaciętym pojedynkiem był mecz Grupy KDM z College Of Europe Natolin, co potwierdza również czerwona kartka dla jednego z zawodników. Na sam koniec River Plate zmierzyło się z Verizon Connect. Mecz w którym obejrzeliśmy kawał dobrego futbolu i sportowej walki. Ciekawostką może być, że w każdym spotkaniu padł wynik, gdzie przynajmniej jedna ekipa, zakończyła rywalizację z dokładnie dwoma trafieniami na swoim koncie. Zapraszamy do podsumowania każdego ze spotkań!

W czwartej serii spotkań, rozgrywek I Biznesklasy, w sezonie Zima 2020, mogliśmy obejrzeć trzy spotkania. W dwóch przypadkach, na rozstrzygnięcia musieliśmy poczekać całe czterdzieści minut, więc na brak emocji i zwrotów akcji narzekać nie można. Po tej kolejce, bez punktów została już tylko jedna ekipa, ale życzymy aby odmieniło się to w kolejnych spotkaniach. Zapraszamy na podsumowanie czwartej kolejki!

W czwartej serii spotkań, rozgrywek II Biznesklasy, w sezonie Zima 2020, mogliśmy obejrzeć cztery spotkania. Sezon zimowy przynosi bardzo wyrównane zmagania i zacięte mecze na poziomie drugiej ligi, rozgrywek biznesowych. Ta kolejka również to potwierdziła, a na brak goli również narzekać nie można.  Zapraszamy na bardziej szczegółowe podsumowanie czwartej kolejki, w dalszej części artykułu!

BIZNESKLASA III Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 VERIZON CONNECT 5 13 13
2 COPA-CZE 5 11 12
3 JDE CFC 5 -1 6
4 RIVER PLATE 4 -2 6
5 COLLEGE OF EUROPE NATOLIN 5 -3 6
6 GRUPA KDM 5 -11 4
7 AGRO-POL 4 -3 4
8 FC MOONFOX 5 -4 4
SportLiga.PL