Newsy Liga Firm

Już w przyszłym tygodniu rozpoczynamy zmagania w lidze siódemek SportLiga.PL - Biznes, na sztucznej trawie, w sezonie WIOSNA 2019!

Pełne tabele oraz terminarz zostaną opublikowane na stronie w najbliższym czasie. Poniżej przedstawiamy harmonogram spotkań kolejki sparingowej, zaplanowanej na przyszły tydzień. 

Za nami druga finałowa kolejka sezonu zima 2019 rozgrywek Biznesklasy III, na sztucznej trawie PilkarskieCentrum.PL! W ubiegłym tygodniu mogliśmy obejrzeć po dwa spotkania z grupy mistrzowskiej i spadkowej, III Biznesklasy. O tym jak potoczyły się rozgrywki dowiecie się Państwo w dalszej części podsumowania, do którego już teraz serdecznie zapraszamy!

Za nami druga finałowa kolejka sezonu zima 2019 rozgrywek Biznesklasy II, na sztucznej trawie PilkarskieCentrum.PL! W ubiegłym tygodniu mogliśmy obejrzeć po dwa spotkania z grupy mistrzowskiej i spadkowej, II Biznesklasy. O tym jak potoczyły się rozgrywki, dowiecie się Państwo w dalszej części podsumowania, do którego już teraz serdecznie zapraszamy!

Za nami druga finałowa kolejka sezonu zima 2019 rozgrywek Biznesklasy I, na sztucznej trawie PilkarskieCentrum.PL! W ubiegłym tygodniu mogliśmy obejrzeć cztery spotkania z grupy spadkowej, I Biznesklasy. Drużyny z grupy mistrzowskiej w ubiegłym tygodniu nie grały, ze względów na braki kadrowe zespołów. O tym jak potoczyły się rozgrywki walczących o utrzymanie w I Biznesklasie, dowiecie się Państwo w dalszej części podsumowania, do którego już teraz serdecznie zapraszamy!

Za nami pierwsza, finałowa kolejka sezonu zima 2019 rozgrywek Biznesklasy III na sztucznej trawie PilkarskieCentrum.PL! W grupie spadkowej, Plus podejmował Jogadores, które przed spotkaniem miało jeden punkt więcej. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się remisem 1:1, ale na drugą część bardziej skoncentrowani wyszli zawodnicy Plusa i strzelili dwie bramki, co pozwoliło im uciec kosztem swoich rywali, ze strefy spadkowej. Aby jednak mieć pełne bezpieczeństwo w tabeli, Plus musi przynajmniej zremisować w jednym z ostatnich dwóch spotkań. O tym jak wygląda sytuacja w grupie mistrzowskiej, dowiecie się Państwo w dalszej części podsumowania.

BIZNESKLASA II Tabela (2019z)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 FOREIGNTINA 2016 10 14 23
2 BRITENET 10 11 18
3 FC WS 10 0 17
4 BOTAFOGO 10 12 17

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 TiM 10 -1 14
2 JDE CFC 10 -4 9
3 ALEA IACTA EST 10 -13 9
4 TESTCASE 10 -19 7
SportLiga.PL