Newsy Liga Firm

Za nami czwarta kolejka sezonu zima 2019 rozgrywek Biznesklasy I na sztucznej trawie SportLiga.PL! W tej kolejce obejrzeliśmy trzy spotkania. Łącznie piłka wpadała do siatki piętnaście razy. Te spotkania przyniosły nam tylko jedno zwycięstwo gości, a dwukrotnie drużyny musiały podzielić się punktami. Była to dość ostra kolejka, ponieważ sędzia był zmuszony użyć żółtego kartonika aż pięć razy. Zapraszamy do zapoznania się z opisem oraz relacjami wideo poszczególnych spotkań.

Za nami czwarta kolejka sezonu zima 2019 rozgrywek Biznesklasy II na sztucznej trawie SportLiga.PL! W tej kolejce obejrzeliśmy trzy spotkania. Łącznie piłka wpadła do siatki szesnaście razy. Po jednym zwycięstwie zaliczyli gospodarze, jak i goście, a raz padł remis. Już w pierwszym meczu sędzia pokazał dwie żółte kartki i to były jedyne kary w tej kolejce. Zapraszamy do zapoznania się z opisem oraz relacjami wideo poszczególnych spotkań.

Za nami czwarta kolejka sezonu zima 2019 rozgrywek Biznesklasy III na sztucznej trawie SportLiga.PL! W tej kolejce obejrzeliśmy cztery spotkania. Łącznie piłka wpadła do siatki aż dwadzieścia jeden razy. Dwukrotnie zwyciężali goście, tylko raz górą byli gospodarze, a w jednym spotkaniu nie został wyłoniony zwycięzca. Moglibyśmy powiedzieć, że była to kolejka fair play, ale w jednym spotkaniu sędzia wyciągnął czerwony kartonik. Zapraszamy do zapoznania się z opisem oraz relacjami wideo poszczególnych spotkań.

Za nami trzecia kolejka sezonu zima 2019 rozgrywek Biznesklasy na sztucznej trawie SportLiga.PL! W tym tygodniu obejrzeliśmy trzy spotkania na najwyższym szczeblu rozgrywek. Piłka lądowała w siatce łącznie osiemnaście razy. Raz zwyciężyli gospodarze, raz goście, a raz padł remis, jednak o zwycięstwach decydowała w obu przypadkach tylko jedna bramka. Można również powiedzieć, że była to kolejka fair play, ponieważ sędzia w żadnym spotkaniu nie musiał używać kartek. Zapraszamy do zapoznania się z opisem oraz relacjami wideo poszczególnych spotkań.

Za nami trzecia kolejka sezonu zima 2019 rozgrywek Biznesklasy na sztucznej trawie SportLiga.PL! W tej kolejce obejrzeliśmy cztery spotkania. Łącznie piłka wpadała do siatki trzynaście razy. Dwukrotnie zwyciężali goście, jedno zwycięstwo zaliczyli gospodarze, i tylko raz nie został wyłoniony zwycięzca. Była to dość ostra kolejka, biorąc pod uwagę przestrzeganie przepisów przez zawodników, ponieważ sędzia był zmuszony użyć żółtego kartonika aż osiem razy. Zapraszamy do zapoznania się z opisem oraz relacjami wideo poszczególnych spotkań.

Biznesklasa II Tabela (2018z)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 BANANEIROS LAS PALMAS 10 38 27
2 ZDRADZIECKIE MORDY 10 10 20
3 POCZTA POLSKA 10 15 16
4 KaWuCha 10 4 15

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 TiM 10 6 16
2 ALEA IACTA EST 10 -7 15
3 BRITENET 10 -28 6
4 WBS WARSZAWA 10 -38 3
SportLiga.PL