Newsy Liga Firm

W ramach I kolejki rundy finałowej rozegranych zostanie 10 spotkań. W pierwszym meczu ABC PARKIETY podejmą POCZTĘ POLSKĄ. Wygrana gości pozwoli im zmniejszyć stratę do lidera do 5 punktów. Następnie KaWuCha zmierzy się z WARSAW PSC. Będzie to mecz pomiędzy drużynami z dołu tabeli. Oba zespoły muszą w końcówce sezonu mocno się postarać, aby nie skończyć rozgrywek na jednym z najniższych szczebli ligowej tabeli. We wtorek pierwszy mecz rozegrają 2 najlepsze drużyny II Biznesklasy. W korzystniejszej sytuacji są goście, którzy wygrali wcześniejsze spotkanie. W drugim wtorkowym meczu FINDWIZARDS zmierzą się z SIX PAYMENT. W środę w pierwszym spotkaniu KTS DONKI podejmą TiM. Goście w 3 poprzednich meczach nie zdobyli ani jednego punktu. Nic nie może trwać wiecznie i wydaje się, że tym razem to właśnie TiM wyjdzie z pojedynku zwycięsko. Następnie FREED FROM DESIRE zmierzy się z JDE CFC. Mecz pomiędzy najlepszymi drużynami III Biznesklasy z pewnością będzie emocjonujący. Zespoły znajdują się w dobrej formie, dlatego ciężko ferować wynik tej rywalizacji. W ostatnim środowym spotkaniu RESTRUKTURYZACJA podejmie RIVER PLATE. Gospodarze po 7 dotychczasowych kolejkach pozostają jedynym zespołem bez punktów i tym razem sytuacja również nie rysuje się najlepiej. RIVER PLATE gra ostatnio coraz lepiej i po dwóch zwycięstwach z rzędu i tym razem powalczy o 3 punkty. Czwartkowe zmagania rozpocznie HARD ROCK CAFE oraz NFOŚ i GW. Goście w ostatnich kolejkach prezentują się dużo lepiej i to właśnie ich należałoby upatrywać w roli faworyta. Następnie ABC PARKIETY podejmą LAMICO. W tym meczu emocji możemy być pewni. Gospodarze zależnie od wyniku rywalizacji z POCZTĄ POLSKĄ mogą wciąż mieć szansę na top4. W ostatnim spotkaniu FOREIGNTINA zmierzy się z WATAHĄ. Zwycięstwo gospodarzy bardzo mocno przybliży ich do ligowego triumfu i możemy być pewni, że zespół zrobi wszystko, aby tak właśnie się stało.

Poniedziałek 26.11

20:50 ABC PARKIETY VS POCZTA POLSKA- RELACJA VIDEO!
21:30 KAWUCHA v WARSAW PSC

Wtorek 27.11

20:50 ALEA IACTA EST VS JOGADORES- RELACJA VIDEO!
21:30 FINDWIZARDS VS SIX PAYMENT- RELACJA VIDEO!

Środa 28.11

20:00 KTS DONKI VS TIM
20:50 FREED FROM DESIRE VS JDE CFC
21:30 RESTRUKTURYZACJA VS RIVER PLATE

Czwartek 29.11

20:00 HARD ROCK CAFE VS NFOŚ I GW
20:50 ABC PARKIETY VS LAMICO- RELACJA VIDEO!
21:30 FOREIGNTINA VS WATAHA- RELACJA VIDEO!
W ramach kolejki wyrównawczej zostało rozegranych 10 spotkań, w tym 2 zostały oddane walkowerem. W pierwszym meczu AGRO-POL przegrał 2:6 z POCZTĄ POLSKĄ. W drugim spotkaniu WARSAW PSC oddał walkowera dzięki czemu KaWuCha zdobyła 3 punkty. Następnie KTS DONKI całkiem niespodziewanie wygrały 3:2 z BRITENETEM. W czwartym meczu LAMICO pewnie wygrało 3:0 z AGRO-POLEM. W kolejnym spotkaniu tym razem to KaWuCha oddała walkowera, a korzyść z tego odniosło BANANEIROS LAS PALMAS. Następnie KABANI po zaciętej rywalizacji oraz zdobyciu 2 bramek w ostatniej minucie wygrało 3:1 z POCZTĄ POLSKĄ. W siódmym meczu POCZTA POLSKA podniosła się po porażce w KABANI i w świetnym stylu wygrała 8:1 z WARSAW PSC. Następnie FOREIGNTINA zgodnie z przewidywaniami pokonała SIX PAYMENT. W przedostatniej rywalizacji lider KABANI bez większych problemów wygrał z KaWuChą. W ostatnim spotkaniu

W ramach VII kolejki II Biznesklasy rozegrane zostały wszystkie 4 zaplanowane spotkania. W pierwszym meczu PLUS bez problemu zdobył komplet punktów i wygrał z RESTRUKTURYZACJĄ aż 7:1. Następnie ALEA IACTA EST po zaciętym pojedynku wygrała 2:0 z BRITENETEM. W trzecim spotkaniu KTS DONKI nie poradziły sobie z RIVER PLATE i przegrały 0:5. W ostatnim meczu JOGADORES zgodnie z przewidywaniami zgarnęli 3 punkty i wygrali 5:1 z TiM.

W ramach VII kolejki III Biznesklasy rozegrane zostały 3 spotkania. W pierwszy FREED FROM DESIRE po zaciętym pojedynku wygrali 3:0 z WATAHĄ. W drugim meczu FINDWIZARDS nie poradzili sobie z FOREIGNTINĄ i przegrali aż 0:11. W trzecim i jednocześnie ostatnim spotkaniu JDE CFC wygrało 5:1 z NFOŚ i GW.

W ramach VIII kolejki LigiFirm rozegranych zostanie 12 spotkań. W pierwszej rywalizacji wicelider AGRO-POL podejmie POCZTĘ POLSKĄ. Gospodarze znajdują sie obecnie w dużo lepszej formie i to właśnie ten zespół należy upatrywać w roli faworyta. W drugim meczu KAWUCHA zmierzy się z WARSAW PSC. Będzie to rywalizacja drużyna znajdujących się w strefie spadkowej. Następnie KTS DONKI podejmą BRITENET. Goście, aby zmniejszyć stratę do lidera muszą ten mecz po prostu wygrać. Wtorkowe zmagania rozpoczną ABC PARKIETY oraz LAMICO. Forma gości od dwóch kolejek wyraźnie rośnie i LAMICO kolejny raz będą chcieli zgarnąć komplet punktów. Z drugiej strony gospodarze po serii przegranych postarają się wrócić na zwycięską ścieżkę. Następnie KAWUCHA będzie rywalizować z BANANEIROS LAS PALMAS. Mecze pomiędzy tymi zespołami zawsze obfitowały w emocje i tym razem również możemy być tego pewni. W ostatnim wtorkowym spotkaniu lider KABANI podejmie POCZTĘ POLSKĄ. Inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie dla wszystkich prawdziwym zaskoczeniem. Środowe zmagania rozpocznie LAMICO oraz AGRO-POL. Drużyny dzieli zaledwie punkt dlatego ciężko przewidzieć kto wyjdzie z rywalizacji zwycięsko. W kolejnym spotkaniu POCZTA POLSKA podejmie WARSAW PSC. Obie drużyny prezentują się poniżej oczekiwań i jest to czas najwyższy aby odbić się od dna. Następnie FOREIGNTINA zmierzy się z SIX PAYMENT. Gospodarze mają już pewność 1 miejsca w tabeli. Goście natomiast, aby zakończyć sezon w czołowej 4 muszą w tym meczu dać z siebie wszystko i powalczyć o komplet punktów. W czwartek rozegrane zostaną jeszcze 3 mecze. W pierwszym KABANI podejmie KAWUCHĘ, w drugim ABC PARKIETY będą rywalizować z POCZTĄ POLSKĄ, a w trzecim SIX PAYMENT zmierzy się z WATAHĄ.

Kalendarz VIII kolejki oraz harmonogram nagrywanych spotkań:

Poniedziałek 19.11

20:00 AGRO POL VS POCZTA POLSKA- RELACJA VIDEO!
20:50 KAWUCHA VS WARSAW PSC- RELACJA VIDEO!
21:30 KTS DONKI VS BRITENNET- RELACJA VIDEO!

Wtorek 20.11

20:00 ABC PARKIETY VS LAMICO
20:50 KAWUCHA VS BANANEIROS LAS PALMAS
21:30 KABANI VS POCZTA POLSKA

Środa 21.11

20:00 LAMICO VS AGRO POL
20:50 POCZTA POLSKA VS WARSAW PSC- RELACJA VIDEO!
21:30 FOREIGNTINA VS SIX PAYMENT- RELACJA VIDEO!

Czwartek 22.11

20:00 KABANI VS KAWUCHA
20:50 ABC PARKIETY VS POCZTA POLSKA- RELACJA VIDEO!
21:30 SIX PAYMENT VS WATAHA- RELACJA VIDEO!

Biznesklasa I Tabela (2018z)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 LAMICO 10 33 26
2 DOUBLE TEAM 10 23 24
3 FC ALBATROS 10 -1 16
4 FC WS 10 -8 9

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 WARSAW PSC 10 12 17
2 PAPADENSY 10 -1 15
3 RND 10 -12 8
4 WIKTOR 10 -46 0
SportLiga.PL