Newsy Liga Firm

Już w przyszłym tygodniu rozpoczynamy zmagania w lidze siódemek SportLiga.PL - Biznes, na sztucznej trawie, w sezonie WIOSNA 2019!

Pełne tabele oraz terminarz zostaną opublikowane na stronie w najbliższym czasie. Poniżej przedstawiamy harmonogram spotkań kolejki sparingowej, zaplanowanej na przyszły tydzień. 

Za nami druga finałowa kolejka sezonu zima 2019 rozgrywek Biznesklasy III, na sztucznej trawie PilkarskieCentrum.PL! W ubiegłym tygodniu mogliśmy obejrzeć po dwa spotkania z grupy mistrzowskiej i spadkowej, III Biznesklasy. O tym jak potoczyły się rozgrywki dowiecie się Państwo w dalszej części podsumowania, do którego już teraz serdecznie zapraszamy!

Za nami druga finałowa kolejka sezonu zima 2019 rozgrywek Biznesklasy II, na sztucznej trawie PilkarskieCentrum.PL! W ubiegłym tygodniu mogliśmy obejrzeć po dwa spotkania z grupy mistrzowskiej i spadkowej, II Biznesklasy. O tym jak potoczyły się rozgrywki, dowiecie się Państwo w dalszej części podsumowania, do którego już teraz serdecznie zapraszamy!

Za nami druga finałowa kolejka sezonu zima 2019 rozgrywek Biznesklasy I, na sztucznej trawie PilkarskieCentrum.PL! W ubiegłym tygodniu mogliśmy obejrzeć cztery spotkania z grupy spadkowej, I Biznesklasy. Drużyny z grupy mistrzowskiej w ubiegłym tygodniu nie grały, ze względów na braki kadrowe zespołów. O tym jak potoczyły się rozgrywki walczących o utrzymanie w I Biznesklasie, dowiecie się Państwo w dalszej części podsumowania, do którego już teraz serdecznie zapraszamy!

Za nami pierwsza, finałowa kolejka sezonu zima 2019 rozgrywek Biznesklasy III na sztucznej trawie PilkarskieCentrum.PL! W grupie spadkowej, Plus podejmował Jogadores, które przed spotkaniem miało jeden punkt więcej. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się remisem 1:1, ale na drugą część bardziej skoncentrowani wyszli zawodnicy Plusa i strzelili dwie bramki, co pozwoliło im uciec kosztem swoich rywali, ze strefy spadkowej. Aby jednak mieć pełne bezpieczeństwo w tabeli, Plus musi przynajmniej zremisować w jednym z ostatnich dwóch spotkań. O tym jak wygląda sytuacja w grupie mistrzowskiej, dowiecie się Państwo w dalszej części podsumowania.

Biznesklasa I Tabela (2018z)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 LAMICO 10 33 26
2 DOUBLE TEAM 10 23 24
3 FC ALBATROS 10 -1 16
4 FC WS 10 -8 9

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 WARSAW PSC 10 12 17
2 PAPADENSY 10 -1 15
3 RND 10 -12 8
4 WIKTOR 10 -46 0
SportLiga.PL