28-01-2018 12:00

Faworytem tego spotkania był Advocat, który od początku meczu przejął inicjatywę. Goście nadawali tempo w grze, częściej byli przy piłce, jednak nie mogli znaleźć sposoby by pokonać bramkarza przeciwników. River Plate starało się kontrować, a najlepszą okazję zmarnowali w trzynastej minucie. Chwilę później goście wyszli na prowadzenie, a po kilku minutach podwyższyli prowadzenie. Do przerwy mimo zdecydowanej przewagi Advocata, prowadzili tylko dwoma golami. Druga odsłona to mecz w bramkę River Plate. Advocat co i raz wykorzystywał swoje okazje pakując gospodarzom aż dziesięć bramek. River Plate odpowiedziało tylko dwoma golami, gdyż ich przeciwnik na więcej im nie pozwolił.

RELACJA LIVE:
River Plate vs Advocat Old Boys
2' mocno z wolnego uderza Milczarek, dobrze broni bramkarz
3' w odpowiedzi Łukasiewicz, ale piłka trafia w słupek
6' Advocat od początku gra swoją piłkę, dużo klepią, nie dają pograć przeciwnikom
9' River Plate broni u siebie licząc na kontry
11' mocno z daleka Milczarek, piłka trafia w słupek
13' Świetna okazja River Plate. P.Jasik sam na sam, ale dobrze broni Zaręba
15' GOL! ⚽ 0:1. Podanie Rokickiego wykorzystuje Gądek
18' GOL! ⚽ 2:0. Dobrzański dobija do pustej
23' Kucharuk marnuje sam na sam
Do przerwy zdecydowane prowadzenie Advocata
27' GOL! ⚽ 0:3. Milczarek dobrze zastawił się w polu karnym i mocnym strzałem pokonał bramkarza
30' GOL! ⚽ 0:4 ponownie Milczarek
31' GOL! ⚽ 0:5. Tym razem Milczarek strzałem ze "szczupaka", kompletuje hattrick
35' GOL! ⚽ 0:6. Kucharuk wykorzystuje podanie Michalskiego
37' GOL! ⚽ 1:6. Zychnowski zdobywa gola dla River
41' GOL! ⚽ 1:7. Ponownie Milczarek
43' GOL! ⚽ 1:8. Milczarek po raz piąty
44' GOL! ⚽ 2:8. P.Jasik zmniejsza rozmiar porażki
46' GOL! ⚽ 2:9. Lubecki podwyższa prowadzenie
47' GOL! ⚽ 2:10. Tarasiński kończy dzisiejsze strzelanie