III Liga

Za nami sezon wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W lidze mieliśmy dziesięć drużyny, które rozegrały mecz każdy z każdym. Łącznie padło aż 314 bramek, a sędziowie pokazali 23 żółte kartki oraz 5 czerwonych. Mistrzem zostały Bękarty Warszawy. I v-ce mistrzostwo wywalczył Honesy. Ostatnie miejsce na podium przypadło Chlejsom Fc. Tuż za podium znalazł się Standard Służew. Piąte miejsce wywalczył Abnegat, tuż za nimi znalazła się Wola Fans. Siódme miejsce przypadło Fc Gauganis. Na ósmej pozycji uplasowało się 07 do Przerwy. Przedostatnie miejsce zajął Zespół Pieśni i Tańca, natomiast ligową tabelę zamknął Warsaw Scorpions.

Za nami dziewiąta kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL!. Zmagania rozpoczęliśmy w sobotę, ale na pierwszy mecz nie dotarło 07 do Przerwy i oddało łatwe trzy punkty Abnegatowi. W kolejnym spotkaniu Standard Służew podejmował Zespół Pieśni i Tańca. Mecz od początku do końca był niezwykle wyrównany, a drużyny podzieliły się punktami. W ostatnim sobotnim meczu Fc Gauganis podejmował Warsaw Scorpions. Mecz był jednostronny, a Gauganis zgarnia komplet punktów. Niedzielne zmagania rozpoczęliśmy od pojedynku Honest ze Standardem Służew. Faworytem był Honest, ale świetna postawa Standardu dała im trzy punkty, a gospodarzy pozbawiła szansy na mistrzostwo. Chlejsy walczące także o najwyższe cele podejmowali Wola Fans. Goście rozegrali bardzo dobre zawody i pokonali faworytów. Kolejnym pojedynkiem było starcie Warsaw Scorpions z Chlejsami Fc. W tym meczu Chlejsy nie dały szans swojemu przeciwnikowi i dzięki wygranej zapewnili sobie miejsce na podium. Ostatnim meczem tej kolejki był pojedynek Fc Gauganis z Bękartami Warszawy. Mecz szybki i zacięty, a w ostatecznym rozrachunku lepsi okazali się zawodnicy Bękartów i tym samym zapewnili sobie mistrzowski tytuł!

Za nami ósma kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! Kolejkę rozpoczęliśmy od starcia Fc Gauganis z Zespołem Pieśni i Tańca. Mecz od początku do końca był otwarty, obie ekipy więcej wagi przywiązywały do ataku niż obrony. Obejrzeliśmy osiem bramek, a spotkanie zakończyło się podziałem punktów. W kolejnym spotkaniu, grający swój drugi mecz w tej kolejce Zespół Pieśni i Tańca, podejmował Honest. Tutaj faworytem byli goście, którzy nie zawiedli i pewnie pokonali podmęczonego rywala. Niedzielne zmagania rozpoczęliśmy od starcia 07 do Przerwy z Bękartami Warszawy. Liczyliśmy na wyrównany i zacięty pojedynek, jednak 07 przybyło na to spotkanie bez swoich największych „armat” co ułatwiło zadanie Bękartom. Wygrali oni bardzo wysoko i w pełni zasłużenie, a dzięki tej wygranej mają sporą szansę na końcowy triumf. Kolejnym spotkaniem był pojedynek Standardu Służew z Warsaw Scorpions. Mimo, że było to spotkanie drużyn z dołu tabeli, pokazały nam dobry futbol, a w meczu padło łącznie dziewięć bramek. Więcej zdobył ich Standard i to on zgarnia komplet punktów. Przedostatnim spotkaniem tej kolejki był pojedynek Honest z Wola Fans. Tutaj spotkały się dwie ekipy grające z goła odmienny futbol. Honest bardziej piłkę techniczną, natomiast Wola stawia na atak i nie ogląda się za siebie. Mecz od początku był bardzo twardy i zacięty, ale ostatecznie wygrał Honest i nadal liczy się w walce o główne trofeum. Ostatni mecz tej kolejki zapowiadał się najciekawiej. Chlejsy Fc podejmowały Abnegata. Obie drużyny walczyły w tym meczu o to, by dalej liczyć się w walce o podium. Po zaciętym spotkaniu w iście ekstremalnych warunkach pogodowych, lepsze okazały się Chlejsy Fc, które nadal są w grze o „majstra”.

Za nami siódma kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! Zmagania mieliśmy rozpocząć od pojedynku 07 do Przerwy z Chlejsami Fc. Liczyliśmy na doskonałe widowisko, jednak 07 nie stawiło się na boisku, więc Chlejsy otrzymały łatwe trzy punkty. W kolejnym meczu Honest podejmował Abnegata. Tutaj także liczyliśmy, że będzie to zacięte spotkanie. Takie też było, mimo tego, że Abnegat nie dotarł w pełnym składzie. Mecz zakończył się różnicą jednej bramki i komplet punktów zawędrował do Honest. Ostatnim spotkaniem tej kolejki był pojedynkiem outsidera z przed ostatnią ekipą. Warsaw Scorpions podejmowali Wola Fans. Tuż przed meczem rozpętała się ulewa i mecz rozpoczęliśmy z opóźnieniem, ale już wtedy wiedzieliśmy, że może być ciekawie. Piłka nabierała poślizgu, a zawodnicy obu ekip stworzyli dobrze widowisko. Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem Wola Fans, którzy dzięki tej wygranej podskoczyli w ligowej tabeli.

Za nami szósta kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! Rozpoczęliśmy od spotkania Wola Fans z Zespołem Pieśni i Tańca. Spotkały się dwa odmienne style. Pierwsza połowa, to zdecydowana przewaga i prowadzenie Woli, natomiast po zmianie stron to ZPiT dominowało. Mimo szaleńczego spotkania przy strugach deszczu pojedynek zakończył się remisem. W kolejnym spotkaniu 07 do Przerwy podejmowało Fc Gauganis. Faworytem tego pojedynku byli gospodarze, jednak Gauganis nie raz pokazali, że nie poddają się bez walki i tak było w tym meczu. Mimo, ze v-ce lider przybył dość osłabiony na mecz, nie zwalniało ich to z tego, żeby podjąć walkę. Sytuację jednak świetnie wykorzystali goście i zwyciężyli wysoko i zasłużenie. Kolejne spotkanie to pojedynek Honest z Chlejsami Fc. Ten mecz zapowiadał się najciekawiej w tej kolejce. Obie ekipy od początku sezonu pokazują, że potrafią doskonale operować piłką, co przekłada się na ich wyniki i wysokie pozycje w tabeli. Jednak od początku i jak się później okazało do końca skuteczniejsi było zawodnicy Honest i to oni zwyciężyli, dzięki czemu zrównali się punkami z przeciwnikiem. Ostatnie spotkanie to pojedynek Standardu Służew z Bękartami Warszawy. Standard gra w kratkę, natomiast Bękarty przed tygodniem objęły pozycję lidera. Faworyt mógł być tylko jeden i tak też było w tym spotkaniu. Goście spokojnie kontrolowali wydarzenia na boisku, wygrali wysoko i pewnie, a dzięki wynikom w innych spotkaniach, powiększyli przewagę nad goniącym ich peletonem.

III LIGA Tabela (2018z)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 ADVOCAT OLD BOYS 10 41 30
2 REPREZENTANCI 10 -8 18
3 07 DO PRZERWY 10 7 18
4 FC SIEKIERKI 10 2 15
5 WARSAW SCORPIONS 10 -5 14
6 BĘKARTY WARSZAWY 10 -2 13

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 STANDARD SŁUŻEW 10 9 15
2 SND 10 2 15
3 RIVER PLATE 10 8 14
4 ABNEGAT 10 -5 14
5 WOLA FANS 10 -21 7
6 FC GAUGANIS 10 -28 3
SportLiga.PL