III LIGA

III Liga

Za nami dziewiąta kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL!. Zmagania rozpoczęliśmy w sobotę, ale na pierwszy mecz nie dotarło 07 do Przerwy i oddało łatwe trzy punkty Abnegatowi. W kolejnym spotkaniu Standard Służew podejmował Zespół Pieśni i Tańca. Mecz od początku do końca był niezwykle wyrównany, a drużyny podzieliły się punktami. W ostatnim sobotnim meczu Fc Gauganis podejmował Warsaw Scorpions. Mecz był jednostronny, a Gauganis zgarnia komplet punktów. Niedzielne zmagania rozpoczęliśmy od pojedynku Honest ze Standardem Służew. Faworytem był Honest, ale świetna postawa Standardu dała im trzy punkty, a gospodarzy pozbawiła szansy na mistrzostwo. Chlejsy walczące także o najwyższe cele podejmowali Wola Fans. Goście rozegrali bardzo dobre zawody i pokonali faworytów. Kolejnym pojedynkiem było starcie Warsaw Scorpions z Chlejsami Fc. W tym meczu Chlejsy nie dały szans swojemu przeciwnikowi i dzięki wygranej zapewnili sobie miejsce na podium. Ostatnim meczem tej kolejki był pojedynek Fc Gauganis z Bękartami Warszawy. Mecz szybki i zacięty, a w ostatecznym rozrachunku lepsi okazali się zawodnicy Bękartów i tym samym zapewnili sobie mistrzowski tytuł!

Za nami ósma kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! Kolejkę rozpoczęliśmy od starcia Fc Gauganis z Zespołem Pieśni i Tańca. Mecz od początku do końca był otwarty, obie ekipy więcej wagi przywiązywały do ataku niż obrony. Obejrzeliśmy osiem bramek, a spotkanie zakończyło się podziałem punktów. W kolejnym spotkaniu, grający swój drugi mecz w tej kolejce Zespół Pieśni i Tańca, podejmował Honest. Tutaj faworytem byli goście, którzy nie zawiedli i pewnie pokonali podmęczonego rywala. Niedzielne zmagania rozpoczęliśmy od starcia 07 do Przerwy z Bękartami Warszawy. Liczyliśmy na wyrównany i zacięty pojedynek, jednak 07 przybyło na to spotkanie bez swoich największych „armat” co ułatwiło zadanie Bękartom. Wygrali oni bardzo wysoko i w pełni zasłużenie, a dzięki tej wygranej mają sporą szansę na końcowy triumf. Kolejnym spotkaniem był pojedynek Standardu Służew z Warsaw Scorpions. Mimo, że było to spotkanie drużyn z dołu tabeli, pokazały nam dobry futbol, a w meczu padło łącznie dziewięć bramek. Więcej zdobył ich Standard i to on zgarnia komplet punktów. Przedostatnim spotkaniem tej kolejki był pojedynek Honest z Wola Fans. Tutaj spotkały się dwie ekipy grające z goła odmienny futbol. Honest bardziej piłkę techniczną, natomiast Wola stawia na atak i nie ogląda się za siebie. Mecz od początku był bardzo twardy i zacięty, ale ostatecznie wygrał Honest i nadal liczy się w walce o główne trofeum. Ostatni mecz tej kolejki zapowiadał się najciekawiej. Chlejsy Fc podejmowały Abnegata. Obie drużyny walczyły w tym meczu o to, by dalej liczyć się w walce o podium. Po zaciętym spotkaniu w iście ekstremalnych warunkach pogodowych, lepsze okazały się Chlejsy Fc, które nadal są w grze o „majstra”.

Za nami siódma kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! Zmagania mieliśmy rozpocząć od pojedynku 07 do Przerwy z Chlejsami Fc. Liczyliśmy na doskonałe widowisko, jednak 07 nie stawiło się na boisku, więc Chlejsy otrzymały łatwe trzy punkty. W kolejnym meczu Honest podejmował Abnegata. Tutaj także liczyliśmy, że będzie to zacięte spotkanie. Takie też było, mimo tego, że Abnegat nie dotarł w pełnym składzie. Mecz zakończył się różnicą jednej bramki i komplet punktów zawędrował do Honest. Ostatnim spotkaniem tej kolejki był pojedynkiem outsidera z przed ostatnią ekipą. Warsaw Scorpions podejmowali Wola Fans. Tuż przed meczem rozpętała się ulewa i mecz rozpoczęliśmy z opóźnieniem, ale już wtedy wiedzieliśmy, że może być ciekawie. Piłka nabierała poślizgu, a zawodnicy obu ekip stworzyli dobrze widowisko. Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem Wola Fans, którzy dzięki tej wygranej podskoczyli w ligowej tabeli.

Za nami szósta kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! Rozpoczęliśmy od spotkania Wola Fans z Zespołem Pieśni i Tańca. Spotkały się dwa odmienne style. Pierwsza połowa, to zdecydowana przewaga i prowadzenie Woli, natomiast po zmianie stron to ZPiT dominowało. Mimo szaleńczego spotkania przy strugach deszczu pojedynek zakończył się remisem. W kolejnym spotkaniu 07 do Przerwy podejmowało Fc Gauganis. Faworytem tego pojedynku byli gospodarze, jednak Gauganis nie raz pokazali, że nie poddają się bez walki i tak było w tym meczu. Mimo, ze v-ce lider przybył dość osłabiony na mecz, nie zwalniało ich to z tego, żeby podjąć walkę. Sytuację jednak świetnie wykorzystali goście i zwyciężyli wysoko i zasłużenie. Kolejne spotkanie to pojedynek Honest z Chlejsami Fc. Ten mecz zapowiadał się najciekawiej w tej kolejce. Obie ekipy od początku sezonu pokazują, że potrafią doskonale operować piłką, co przekłada się na ich wyniki i wysokie pozycje w tabeli. Jednak od początku i jak się później okazało do końca skuteczniejsi było zawodnicy Honest i to oni zwyciężyli, dzięki czemu zrównali się punkami z przeciwnikiem. Ostatnie spotkanie to pojedynek Standardu Służew z Bękartami Warszawy. Standard gra w kratkę, natomiast Bękarty przed tygodniem objęły pozycję lidera. Faworyt mógł być tylko jeden i tak też było w tym spotkaniu. Goście spokojnie kontrolowali wydarzenia na boisku, wygrali wysoko i pewnie, a dzięki wynikom w innych spotkaniach, powiększyli przewagę nad goniącym ich peletonem.

Za nami piąta kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! Rozpoczęliśmy od spotkania Wola Fans z Bękartami Warszawy. Mimo, że Bękarty zajmują dużo wyższe miejsce w tabeli, to Wola pokazała, że potrafi walczyć do ostatniej minuty. Mecz rozstrzygnął się w ostatnich minutach i zakończył się podziałem punktów. W kolejnym spotkaniu lider 07 do Przerwy podejmował Honest. Gospodarze byli zdecydowanym faworytem i może ich to zgubiło, bo Honest potwierdziło swoją skuteczność z poprzedniej kolejki, a tym samym sprawiło sporą niespodziankę i pokonali lidera. Standard Służew podejmował Fc Gauganis. W tym spotkaniu ciężko było wskazać faworyta. Obie ekipy stworzyły bardzo twarde i zacięte widowisko, jednak po końcowym gwizdku sędziego, musiały zadowolić się punktem, gdyż mecz zakończył się remisem. W kolejnym spotkaniu Zespół Pieśni i Tańca podejmował Abnegata. ZPiT z meczu na mecz się rozkręca, a Abnegat dysponował świetną formą. Mecz od początku był niezwykle wyrównany, bramka za bramkę, gol za gola. Gdy gospodarze wychodzili na prowadzenie, goście od razu odpowiadali trafieniem, jednak w ostatnich minutach meczu ZPiT znów wyszedł na prowadzenie, którego nie oddał już do samego końca. Ostatnim spotkaniem był pojedynek Bękartów Warszawy z Warsaw Scorpions. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku były Bękarty, które wygrały pewnie i dzięki niespodziewanym wynikom w górze tabeli objęli prowadzenie w lidze.

 

WYNIKI SPOTKAŃ ORAZ PROTOKOŁY MECZOWE :
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

*wzór szóstki i siódemki rozgrywki piłkarskie jest zastrzeżony
Serdecznie dziękujemy drużynom za sportowe emocje w amatorskiej lidze na sztucznej trawie.
Do zobaczenia w kolejnym sezonie emocjonujących 

rozgrywek piłki nożnej dla studentów i nie tylko.

 

 

III LIGA Tabela (2018z)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 ADVOCAT OLD BOYS 10 41 30
2 REPREZENTANCI 10 -8 18
3 07 DO PRZERWY 10 7 18
4 FC SIEKIERKI 10 2 15
5 WARSAW SCORPIONS 10 -5 14
6 BĘKARTY WARSZAWY 10 -2 13

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 STANDARD SŁUŻEW 10 9 15
2 SND 10 2 15
3 RIVER PLATE 10 8 14
4 ABNEGAT 10 -5 14
5 WOLA FANS 10 -21 7
6 FC GAUGANIS 10 -28 3
SportLiga.PL