III Liga

Za nami szósta kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W pierwszym spotkaniu Standard Służew dość łatwo i wysoko pokonał Wola Fans. W kolejnym spotkaniu Warsaw Scorpions zwyciężyło z Snd. Abnegat nie sprostał dobrze dysponowanym Fc Siekierkom. Natomiast na zakończenie kolejki 07 do Przerwy uległo Reprezentantom.

Za nami piąta kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W pierwszym meczu Reprezentanci pokonali Warsaw Scorpions i wyprzedzili ich w tabeli. W kolejnym spotkaniu Abnegat po walce uległ liderowi Advocatowi Old Boys. Fc Siekierki w ostatnich sekundach meczu zapewniły sobie wygraną nad Bękartami Warszawy i dzięki temu wskoczyły na drugie miejsce. 07 do Przerwy zaliczyło dobry powrót do meczu i dzięki temu zwyciężyli ze Standardem Służew. W przedostatnim spotkaniu Snd okazało się lepsze o jedna bramkę od Wola Fans. Ostatnim meczem tej kolejki był pojedynek Fc Gauganis z River Plate. Mimo przeciwności losu Fc Gauganis udało się odnieść pierwsze zwycięstwo w lidze.

Za nami czwarta kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W pierwszym meczu Standard Służew nie daje szans Reprezentantom. Po godzinnej przerwie Standard gra drugi mecz. Tym razem ich przeciwnikiem SND. W derbach Służewa tym razem lepszy Standard. Doskonały mecz w wykonaniu Abnegata, który wreszcie zdobywa trzy punkty za sprawą zwycięstwa nad FC Gauganis. Wola Fans po zaciętym meczu dzieli się punktami z Warsaw Scorpions. W meczu na szczycie FC Siekierki dosyć łatwo ulegają rozpędzonemu Advocatowi Old Boys. W ostatnim spotkaniu dość nieoczekiwana porażka Bękartów Warszawy z River Plate.

Za nami trzecia kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W pierwszym pojedynku, po bardzo zaciętym boju, 07 Do Przerwy pokonało SND. W kolejnym spotkaniu Wola Fans musiała uznać wyższość Reprezentantów. Trzecim meczem tej kolejki, był pojedynek River Plate z Advocat Old Boys. Jak się później okazało, Advocat bez większych problemów rozbił swoich przeciwników. Warsaw Scorpions pewnie pokonało Standard Służew i można powiedzieć, że sprawiło niespodziankę. Ostatnim spotkaniem tej kolejki był pojedynek Bękartów Warszawy z FC Gauganis. Pierwsza połowa dla Gauganisów, jednak drugą wygrały Bękarty i zgarnęły komplet punktów.

Odbyła się druga kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W grupie A obejrzeliśmy jedno spotkanie. 07 DO PRZERWY podejmowało WOLA FANS i ciężko było wskazać faworyta. 07 DO PRZERWY swój pierwszy mecz przegrali, natomiast WOLA FANS dopiero rozpoczyna ligowe zmagania. Mecz był dość wyrównany, jednak brak zmian w WOLA FANS ułatwiło zadanie ich przeciwnikom. 07 DO PRZERWY świetnie wykorzystali ten fakt i zgarnęli trzy punkty i dzięki temu zostali liderami swojej grupy. W grupie B zmagania otworzył ABNEGAT z BĘKARTAMI WARSZAWY. Mimo świetnego początku ABNEGATA, BĘKARTY WARSZAWY pokazały, jak powinno wykorzystywać się okazje i dzięki temu zgarnęli trzy punkty. Kolejnym meczem był pojedynek RIVER PLATE i FC SIEKIERKI. Mimo wyrównanego początku z upływem czasu co raz częściej do głosu dochodzili goście, którzy co chwilę nękali obronę swoich przeciwników. Robili to dobrze i skutecznie i dzięki temu FC SIEKIERKI pewnie zgarnęły trzy punkty i objęły prowadzenie w grupie B. Ostatnim meczem był pojedynek ADVOCAT OLD BOYS z FC GAUGANIS. Obie ekipy mogą pochwalić się ogromnym doświadczeniem boiskowym. Mecz lepiej rozpoczął się dla FC GAUGANIS, ale konsekwencja i wytrenowane schematy i zagrania pozwoliły ADVOCATOWI w pełni kontrolować to spotkanie, a także zwyciężyć i zgarnąć komplet punktów.

III LIGA Tabela (2018z)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 ADVOCAT OLD BOYS 6 31 18
2 REPREZENTANCI 6 0 12
3 07 DO PRZERWY 6 3 12
4 FC SIEKIERKI 6 7 12
5 WARSAW SCORPIONS 6 -8 10
6 BĘKARTY WARSZAWY 6 2 9

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 STANDARD SŁUŻEW 5 9 9
2 ABNEGAT 6 -7 7
3 RIVER PLATE 5 -9 4
4 SND 5 -5 3
5 FC GAUGANIS 5 -9 3
6 WOLA FANS 6 -14 1
SportLiga.PL