II Liga

Za nami sezon wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W II lidze mieliśmy dziesięć drużyn, które rozegrały mecz każdy z każdym. Łącznie padło aż 305 bramek, sędziowie pokazali 16 żółtych kartek oraz 3 czerwone. Niepowtarzalnym mistrzem został Advocat Old Boys. I v-ce mistrzostwo wywalczył Biały Proch. Ostatnie miejsce na podium przypadło Szczęką Szczęśliwice. Tuż za podium znalazł się Reytan. Piąte miejsce wywalczyli Niedogazowani, tuż za nimi znalazły się Kocury Playoo.PL. Siódme miejsce przypadło Błękitnemu Płomieniowi. Na ósmej pozycji uplasowało się Bikers Team. Przedostatnie miejsce zajęli Rosso Bianco, natomiast ligową tabelę zamknął Czarny Koń.

Za nami dziewiąta kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! Jednym spotkaniem jakie rozegraliśmy w sobotę, był pojedynek Kocurów Playoo.PL z Białym Prochem. Mecz zacięty, ale faworyt nie zawiódł, a trzy punkty trafiły do Białego Prochu. Niedzielne zmagania mieliśmy rozpocząć od pojedynku Białego Prochu z Rosso Bianco, ale goście nie stawili się na boisku i łatwe trzy punkty trafiły do Białego. Kolejnym meczem był pojedynek lidera Advocata Old Boys z Kocurami Playoo.PL. Tutaj także faworyt i główny pretendent do mistrzowskiego tytułu dobrze poradził sobie z przeciwnikiem i jest o krok od sukcesu. Kolejnym spotkaniem było starcie Reytana z Niedogazowanymi. Reytan walczył o kolejną wygraną, Niedogazowani mieli szanse na podium, ale i plany pokrzyżowali gospodarze i zgarnęli komplet punktów. Przedostatnim spotkaniem tej kolejki i sezonu był pojedynek outsiderów ligi. Ostatni Czarny Koń podejmował przedostatni Błękitny Płomień. Spotkanie więc zapowiadało się na wyrównane, ale jak się później okazało, Błękitny Płomień rozbił swojego przeciwnika i tym samym uciekł ze strefy spadkowej. Ostatnim spotkaniem tej kolejki był pojedynek Bikers Team ze Szczękami Szczęśliwice. Obie ekipy miały szanse na podium. Tej szansy nie zmarnowały Szczęki i w tym sezonie zajmują ostatnie miejsce na podium.

Za nami ósma kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! Zmagania rozpoczęliśmy od pojedynku Bikers Team z Niedogazowanymi. Niestety Bikersi nie dotarli na mecz w pełnym składzie, co tylko ułatwiło zadanie gościom, którzy wygrali pewnie, zdecydowanie i wysoko. W kolejnym spotkaniu Czarny Koń miał podejmować Rosso Bianco, jednak zawodnicy Rosso nie stawili się na boisku, więc Czarny Koń zdobywa pierwsze punkty. Kolejny mecz to spotkanie na szczycie. Reytan podejmował Szczęki Szczęśliwice. Spotkanie było toczone w bardzo szybkim tempie i mieliśmy co oglądać, a najładniejsze były bramki zawodników Szczęk, dzięki którym ich zespół zgarnął bardzo cenne trzy punkty. W ostatnim meczu tej kolejki Bikers Team podejmował Kocury Playoo.PL. Było to szalone spotkanie, mimo wizualnej przewagi Kocurów, Bikersi byli blisko zdobycia kompletu punktów. Jednak w końcówce spotkania, Kocury w ciągu trzech minut rozstrzygnęły to spotkanie na swoją korzyść i zgarnęli pełną pulę.

Za nami siódma kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! Zmagania rozpoczęliśmy od pojedynku Niedogazowanych z Rosso Bianco. Niedogazowani po raz kolejny rozegrali dobre zawody, natomiast zła passa u Rosso nadal trwa. Mecz zakończył się bardzo wysokim zwycięstwem Niedogazowanych. W kolejnym spotkaniu Błękitny Płomień podejmował Szczęki Szczęśliwice. Kolejne spotkanie w którym faworyt nie daje szans przeciwnikowi. Mimo, że Błękitny starał się jak mógł, to nie był w stanie przeciwstawić się tak dobrze dysponowanym zawodnikom Szczęk, którzy zgarniają komplet punktów. Ostatnim spotkaniem tej kolejki był pojedynek Reytana z Kocurami Playoo.PL. To spotkanie zapowiadało się najciekawiej w tej kolejce. Liczyliśmy na wyrównane spotkanie, jednak Reytan tego dnia był nie do pokonania. Cały mecz dominował i w pełni zasłużenie zgarnia pełną pulę oraz utrzymuje wysokie trzecie miejsce w lidze.

Za nami szósta kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! Zmagania rozpoczęliśmy w sobotę od pojedynku Niedogazowanych z Biały Prochem. Mecz zapowiadał się niezwykle ciekawie, gdyż czwarta drużyna podejmowała drugą. Spotkanie od pierwszej do ostatniej minuty było zacięte i wyrównane, a ekipy sprawiedliwie podzieliły się punktami. W kolejnym spotkaniu Advocat Old Boys podejmował Czarnego Konia. Inny wynik niż zwycięstwo lidera byłoby wielką sensacją. Mimo, że outsider na początku meczu zaskoczył przeciwnika, ostatecznie lider wygrał wysoko i pewnie i jest już jedyną drużyną w II lidze, która jeszcze nie straciła punktów. Kolejny pojedynek to starcie Szczęk Szczęśliwice z Rosso Bianco. Spotykali się sąsiedzi z ligowej tabeli i liczyliśmy na ciekawe widowisko. Niestety boisko zweryfikowało nasze nastawienie. Rosso bez składu, Szczęki w prawie pełnym i do tego w doskonałej formie. Gospodarze wygrali pewnie i zdecydowanie i dzięki temu wskoczyli na czwarte miejsce. Przedostatnim meczem tej kolejki był pojedynek Błękitnego Płomienia z Kocurami Playoo.PL. Nam przed meczem bardzo ciężko było wskazać faworyta, liczyliśmy na wyrównany pojedynek. Taki też był bo drużyny solidarnie z nami się zgodzili i podzielili się punktami. W ostatnim meczy Reytan podejmował Bikers Team. Drużyny te zajmowały przed tym meczem dwie odmienne pozycje. Reytan wysoko, Bikers nisko, ale na boisku w ogóle tego nie było widać. Co prawda do przerwy mieliśmy remis, ale po zmianie stron, odmłodzony Bikers Team, wrzucił piąty bieg pozostawiając w tyle swojego przeciwnika i zasłużenie zgarnął komplet punktów.

II LIGA Tabela (2018z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 KAMSZOTY 10 46 28
2 ZIELONA POLANA 10 43 25
3 ROSSO BIANCO 10 1 18
4 KOCURY PLAYOO.PL 10 0 18
5 REYTAN 10 5 18
6 BŁĘKITNY PŁOMIEŃ 10 0 16
7 NIEDOGAZOWANI 10 9 9
8 BIKERS TEAM 10 -7 8
9 HK INTER 10 -45 7
10 TANGO WARSZAWA 10 -36 6
11 CHLEJSY FC 10 -16 6
SportLiga.PL