Newsy Liga Firm

W ramach VIII kolejki LigiFirm rozegranych zostanie 9 spotkań. W pierwszym i jedynym poniedziałkowym meczu AGRO-POL zmierzy się z RIVER PLATE. W drugim spotkaniu KTS DONKI podejmą BRITENET. Następnie FC KAPSCH rywalizować będzie z GET BACK S.A. Środowe zmagania rozpoczniemy pojedynkiem pomiędzy drużyną TiM oraz KaWuChą. W drugim środowym meczu MERLIN GROUP zmierzy się z FINDWIZARDS. W kolejnym spotkaniu FC KEBAVITA podejmie WARSAW PSC. W czwartek obejrzymy 3 mecze. W pierwszym FC ALBATROS rywalizować będzie z DOUBLE TEAM, w drugim ABC PARKIETY zmierzą się z LAMICO, a w ostatnim spotkaniu SUUS FCB podejmie POCZTĘ POLSKĄ.

Kalendarz VIII kolejki LigiFirm oraz harmonogram nagrywania.

Poniedziałek 18.06

20:00 AGRO-POL v RIVER PLATE- RELACJA VIDEO !

Wtorek 19.06

20:50 KTS DONKI v BRITENET
21:30 FC KAPSCH v GET BACK S.A.

Środa 20.06

20:00 TiM v KaWuCha
20:50 MERLIN GROUP v FINDWIZARDS- RELACJA VIDEO !
21:30 FC KEBAVITA v WARSAW PSC- RELACJA VIDEO !

Czwartek 21.06

20:00 FC ALBATROS v DOUBLE TEAM- RELACJA VIDEO !
20:50 ABC PARKIETY v LAMICO
21:30 SUUS FCB v POCZTA POLSKA
W ramach VII kolejki II BIZNESKLASY rozegrane zostały 3 spotkania. W pierwszych z nich TiM pokonał FINDWIZARDS aż 14:1. W drugim meczu GET BACK S.A. uległ 2:3 z KaWuChą. W ostatnim spotkaniu FC KAPSCH nie dał rady BRITENETOWI i przegrał z nimi 1:5.


TiM 14:1 FINDWIZARDS

Gospodarze zagrali niemalże idealne spotkanie. Do pełni szczęścia zabrakło zakończenie spotkania z czystym kontem. TiM w pełni zdominował swojego rywala i bez problemu dochodził do kolejnych sytuacji bramkowych. Dla gospodarzy była to również dobra okazja, aby poprawić statystyki indywidualne, a napastnik Łukasz Butryn dzięki 4 trafieniom wskoczył na pozycje lidera w klasyfikacji najlepszych strzelców. Goście mając problemy kadrowe nie potrafili odnaleźć się na boisku, a w ich grze widać było brak organizacji oraz sporo chaosu. Dzięki 3 punktom zgarniętym w spotkaniu TiM zajmuje 1 miejsce, mając 1 punkt przewagi nad drugim AGRO-POLEM, który ma rozegrane 2 spotkania mniej. W nadchodzącym tygodniu jako pierwsi swoje spotkanie rozegrają zawodnicy TiM, którzy w środę o 20:00 zmierzą się z KaWuChą. Natomiast o 20:50 FINDWIZARDS podejmie MERLIN GROUP.

GET BACK S.A. 2:3 KaWuCha

Gospodarze byli bardzo bliscy sprawienia niespodzianki. Dla KaWuChy było to spotkanie, które po prostu musieli wygrać. Goście mają w tym sezonie poważne szanse, aby powalczyć przynajmniej o top4, a być może i o coś więcej. Obie drużyny zdobyły tyle samo bramek, ale GET BACK S.A. stracił ich aż 34, co jest najgorszym wynikiem w II BIZNESKLASIE. Gospodarze nie mają problemu z trafianiem do bramki rywali, ale niestety obrona nie jest ich najmocniejszą stroną. W następnej kolejce GET BACK S.A. we wtorek zmierzy się z FC KAPSCH, a w środę KaWuCha podejmie TiM.

FC KAPSCH 1:5 BRITENET

Dzięki zwycięstwu w tym meczu goście wskoczyli na 6 miejsce, mając jednocześnie 3 punktową przewagę nad strefą spadkową w której przez dłuższy czas się znajdowali. BRITENET od samego początku narzucił swoje tempo, a zawodnicy bez większych problemów zapędzali się pod bramkę gospodarzy. Zdobycz bramkowa mogła być bardziej okazała, lecz często ostatnie podanie lub sam strzał było niedokładne. FC KAPSCH często ma problem z boiskową organizacją, zostawiając na boisku zbyt dużo miejsca, które ich rywale wykorzystują do zdobywania kolejnych trafień. Wydaje się, ze łatwiejszego rywala w nadchodzącej kolejce będą mieli gospodarze, który we wtorek o 21:30 podejmą GET BACK S.A. Tego samego dnia, we wcześniejszym spotkaniu BRITENET zmierzy się z KTS DONKI.

 

 

 

 

* Wzór szóstki i siódemki rozgrywki piłkarskie jest zastrzeżony.
Serdecznie dziękujemy drużynom za sportowe emocje w amatorskiej lidze na sztucznej trawie.
Do zobaczenia w kolejnym sezonie emocjonujących 

rozgrywek piłki nożnej dla studentów i nie tylko.

W ramach VI kolejki II BIZNESKLASY rozegranych zostało 5 spotkań. W pierwszym z nich bezkonkurencyjny AGRO-POL po raz kolejny nie dał szans swoim rywalom i wygrał 6:1. W kolejnym meczu GET BACK S.A. po zaciętym pojedynku wygrał 3:0 z FINDWIZARDS. W trzecim spotkaniu FC KAPSCH uległ 0:3 w rywalizacji z ALEA IACTA EST. W przedostatnim spotkaniu TiM zdobył bramkę w ostatniej minucie i wygrał 2:1 z RIVER PLATE. Na sam koniec ujrzeliśmy mecz pomiędzy KaWuChą oraz BRITENETEM. Gospodarze wygrali pewnie z wynikiem końcowym 4:0.


AGRO-POL 6:1 MERLIN GROUP

W grze gospodarzy już od pierwszego spotkania widać było przede wszystkim jeden cel- Mistrzostwo. AGRO-POL tydzień w tydzień konsekwentnie dąży do awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Pomimo iż zespół gra ofensywny futbol to ich mecze dosyć często cechuje gra na wyczekanie, a drugie połowy w wykonaniu tej ekipy bywają dla rywali zabójcze. Gospodarze swoje wysokie miejsce zawdzięczają również duetowi Piróg- Koziński w którym jeden króluje w asystach, a drugi co mecz nęka rywali swoją strzelecką formą. Natomiast w składzie MERLIN GROUP zabrakło największej gwiazdy- Marcina Rojka, którego brak był mocno widoczny. Goście wydają się dosyć dobrym zespołem, który wciąż może powalczyć o top 4. Na spotkania obu drużyn będziemy musieli jednak chwilę poczekać. Jako pierwszy swój najbliższy mecz rozegra AGRO-POL który 18 czerwca podejmie RIVER PLATE, a dwa dni później MERLIN GROUP zmierzy się z FINDWIZARDS.

GET BACK S.A. 3:0 FINDWIZARDS

Spotkanie przez większość czasu było bardzo wyrównane. Wydawało się, że rywalizacja zakończy się remisem, gospodarze jednak pod koniec ruszyli do ataku i zdobyli 3 bramki. Dla gości była to już 4 porażka z rzędu, taka dyspozycja nie napawa optymizmem przed dalszą część rozgrywek. Obie drużyny czeka jednak tydzień wyzwań. W poniedziałek o goście podejmą TiM, a dzień później GET BACK S.A. zmierzy się z KaWuChą.

FC KAPSCH 0:3 ALEA IACTA EST

Mecz w którym wynik inny niż zwycięstwo gości byłby niemałym zaskoczeniem. Goście od początku narzucili swoje tempo. W 11 minucie objęli prowadzenie, którego już nie oddali. Względem sezonu zimowego widać poprawę gry zespołu ALEA IACTA EST. Natomiast gospodarze w 5 dotychczasowych spotkaniach tylko raz zdobyli punkty, przez co zajmują obecnie przedostatnie miejsce. W najbliższej kolejce jako pierwsi swoje spotkanie rozegrają zawodnicy drużyny FC KAPSCH, którzy we wtorek zmierzą się z BRITENETEM. Dwa dni później ALEA IACTA EST podejmie KTS DONKI.

TiM 2:1 RIVER PLATE
Rywalizacja w której to gospodarze kontrolowali przebieg spotkania, a goście próbowali swoich sił w grze z kontrataku. Pomimo iż w meczu w padły zaledwie 3 trafienia to do ostatnich sekund nie znaliśmy zwycięzcy, a wydawało się, że pojedynek zakończy się podziałem punktów. Drużyny trzeba docenić jednak za walkę do ostatnich minut. TiM w nadchodzący poniedziałek zmierzy się z FINDWIZARDS, natomiast RIVER PLATE swoje spotkanie rozegra 18 czerwca.

KaWuCha 4:0 BRITENET

Dla gospodarzy był to mecz w którym wynik inny niż zwycięstwo byłby dosyć dużym rozczarowaniem. KaWuCha gra w tym sezonie solidnie i z pewnością powalczy o top 4, a być może i mistrzostwo. Dzięki dobrej grze obronnej oraz dyspozycji bramkarza gospodarze znajdują się w gronie drużyn z najmniejszą ilością straconych bramek. Natomiast patrząc na początek sezonu w wykonaniu BRITENETU w którym dobrze się zaprezentowali mieliśmy nadzieję, że zespół zażegnał już kryzys. W najbliższy wtorek o 20:00 KaWuCha rywalizować będzie z GET BACK S.A., a o 20:50 BRITENET podejmie FC KAPSCH.


 

 

 

 * Wzór szóstki i siódemki rozgrywki piłkarskie jest zastrzeżony.
Serdecznie dziękujemy drużynom za sportowe emocje w amatorskiej lidze na sztucznej trawie.
Do zobaczenia w kolejnym sezonie emocjonujących 

rozgrywek piłki nożnej dla studentów i nie tylko.

W ramach VI kolejki I BIZNESKLASY rozegranych zostało 5 meczów. W pierwszym spotkaniu POCZTA POLSKA wygrywając 5:1 niczym walec przejechała się po PAPADENSACH. W drugiej rywalizacji WARSAW PSC pewnie wygrało z DOUBLE TEAM. W trzecim meczu SUUS FCB wygrał minimalnie z LAMICO. W przedostatnim i najżywszym spotkaniu FC KEBAVITA pokonała 6:2 ETERNIS BANANEIROS LAS PALMAS.


POCZTA POLSKA 5:1 PAPADENSY

Genialne spotkanie w wykonaniu gospodarzy, którzy od pierwszych minut narzucili swoje tempo. Musimy przyznać, że tak dobrego meczu w wykonaniu POCZTY POLSKIEJ dawno nie widzieliśmy. Co prawda po gościach z pewnością mogliśmy oczekiwać dużo więcej, nie bez przyczyny od pierwszej kolejki zajmują pozycje lidera. Prawdopodobnie był to jedynie wypadek przy pracy, która nie powinien mieć wpływu na dalszą dyspozycje tego zespołu. Obie drużyny w najbliższym tygodniu będą miały niemały orzech do zgryzienia. W poniedziałek PAPADENSY zmierzą się z FC ALBATROS, a 3 dni później POCZTA POLSKA podejmie WARSAW PSC.

WARSAW PSC 4:0 DOUBLE TEAM

Mecz do końca trzymał w napięciu. Rywalizacja była niezwykle wyrównana, wydawało się nawet, że goście mają szansę na pierwsze punkty w rozgrywkach wiosennych. Boisko jednak brutalnie to zweryfikowało, a DOUBLE TEAM nadal pozostaje bez punktów. WARSAW PSC zbliżył się do lidera, a PAPADENSY z pewnością czują ich oddech za plecami. Dla gospodarzy jest to dopiero drugi sezon w I BIZNESKLASIE, jednak tym razem ich forma jest wyśmienita, a ich zespół wymienia się w gronie faworytów do tytułu. W poniedziałek DOUBLE TEAM podejmą SUUS FCB, a w czwartek WARSAW PSC zmierzy się z POCZTĄ POLSKĄ.

SUUS FCB 3:2 LAMICO

Gospodarze w wyśmienity sposób rozegrali ten mecz. SUUS grał nisko, pozwalając rywalom na operowanie piłką, skupiając się na grze z kontrataku bez wahania i skrupułów wykorzystywał kontry. Być może gdyby LAMICO było w lepszej formie to poradziliby sobie z gospodarzami. SUUS pokazał jednak wyrafinowanie, dzięki czemu zszedł z boiska z kompletem punktów. Przed nadchodzącą kolejką tylko zacieramy ręce. W poniedziałek SUUS FCB rywalizować będzie z DOUBLE TEAM, a we wtorek FC ALBATROS podejmie LAMICO.

FC KEBAVITA 6:2 ETERNIS BANANEIROS LAS PALMAS

Pojedynek nie koniecznie w ramach sportowej rywalizacji. Zawodnicy od samego początku grali ostro, często nie odstawiając nogi. Początek rozgrywany był pod dyktando gości, którzy po upływie kilku minut mieli już dwubramkową przewagę. Jednak na parę chwil przed przerwą gospodarze wyrównali rezultat, co zapowiadało mocną drugą połowę. W drugiej części mocno naciskała FC KEBAVITA, której granie w przewadze tylko ułatwiło drogę do bramki. Obu zespołom życzymy trochę więcej spokoju, mając na uwadze, że wzajemny szacunek w futbolu jest podstawą. W nadchodzącym tygodniu jako pierwsi swoje następne spotkanie rozegra FC KEBAVITA, która w środę podejmie POCZTĘ POLSKĄ. Dzień później ETERNIS BANANEIROS LAS PALMAS podejmą ABC PARKIETY.

ABC PARKIETY 0:3 FC ALBATROS

Sezon wiosenny w wykonaniu obu zespołów nie jest taki sami zawodnicy by tego chcieli. Zarówno gospodarze jak i gości mają papiery na co najmniej top 4. FC ALBATROS jest nam dobrze znany, przypomnijmy, że w minionych rozgrywkach zajął 3 miejsce. Po obu ekipach z pewnością oczekiwaliśmy dużo więcej. ABC PARKIETY w pierwszej kolejce w genialnym stylu zaprezentowali się w lidze, dlatego wydawało się, że będzie to kolejna mocna drużyna. Obecne rozgrywki dużo jednak zweryfikowały. Przede wszystkim w grze gości widać było pasję, którą zespół niejednokrotnie pokazywał. Ich rywale byli jednak bardzo nieskuteczni, a ich wszystkie strzały lądowały w rękach bramkarza. Jako pierwszy swoje najbliższe spotkanie rozegra FC ALBATROS, który w poniedziałek zmierzy się z PAPADENSAMI, a 3 dni później ABC PARKIETY podejmą ETERNIS BANANEIROS LAS PALMAS. 

 

 

 * Wzór szóstki i siódemki rozgrywki piłkarskie jest zastrzeżony.
Serdecznie dziękujemy drużynom za sportowe emocje w amatorskiej lidze na sztucznej trawie.
Do zobaczenia w kolejnym sezonie emocjonujących 

rozgrywek piłki nożnej dla studentów i nie tylko.

W ramach VII kolejki LigiFirm rozegranych zostanie 10 spotkań. Tydzień rozpoczniemy rywalizacją pomiędzy drużyną TiM oraz FINDWIZARDS. Następnie SUUS FCB podejmie DOUBLE TEAM, a w ostatnim poniedziałkowym spotkaniu PAPADENSY rywalizować będą z FC ALBATROS. W kolejnym meczu GET BACK S.A. zmierzy się z KaWuChą. W drugim wtorkowym spotkaniu FC KAPSCH podejmie BRITENER, a wtorek zakończymy pojedynkiem pomiędzy FC ALBATROS oraz LAMICO. W jedynym środowym meczu POCZTA POLSKA podejmie FC KEBAVITĘ. Następnie KTS DONKI rywalizować będą z ALEA IACTA EST, ABC PARKIETY zmierzą się z ETERNIS BANANEIROS LAS PALMAS, a na koniec POCZTA POLSKA rozegra spotkanie WARSAW PSC.

Kalendarz VII kolejki LigiFirm oraz harmonogram nagrywania.

Poniedziałek 11.06

20:00 TiM v FINDWIZARDS
20:50 SUUS FCB v DOUBLE TEAM
21:30 PAPADENSY v FC ALBATROS

Wtorek 12.06

20:00 GET BACK S.A. v KaWuCha- RELACJA VIDEO !
20:50 FC KAPSCH v BRITENET- RELACJA VIDEO !
21:30 FC ALBATROS v LAMICO- RELACJA VIDEO !

Środa 13.06

21:30 POCZTA POLSKA v FC KEBAVITA

Czwartek 14.06

20:00 KTS DONKI v ALEA IACTA EST- RELACJA VIDEO !
20:50 ABC PARKIETY v BANANEIROS LAS PALMAS- RELACJA VIDEO !
21:30 POCZTA POLSKA v WARSAW PSC- RELACJA VIDEO !

Biznesklasa II Tabela (2018w)

LP Drużyna M B Pkt.
1 AGRO-POL 6 19 18
2 TiM 8 23 16
3 KaWuCha 6 12 15
4 ALEA IACTA EST 6 11 14
5 RIVER PLATE 7 1 10
6 MERLIN GROUP 6 -8 7
7 BRITENET 5 -1 6
8 KTS DONKI 5 -2 6
9 GET BACK S.A. 7 -16 4
10 FC KAPSCH 6 -14 3
11 FINDWIZARDS 6 -25 0

Najlepsi Strzelcy II Biznesklasa 2018w

SportLiga.PL