Newsy Liga Firm

W związku z faktem , że jeszcze nie wszystko zostało rozstrzygnięte w ligowych tabelach prezentujemy tutaj terminarz na 1 Kolejką RUNDY FINAŁOWEJ rozgrywek oraz ostatnie zaległe spotkania. Po rozegranie wszystkich zaległych spotkań i ostatecznych rozstrzygnięciach przydzielimy drużyny do odpowiednich grup i rozpiszemy cały terminarz rundy mistrzowskiej. Za opóźnienie serdecznie przepraszamy

 

PONIEDZIAŁEK 18.03.2019

20:00 - PLUS VS JOGADORES

20:50 - FOREIGNTINA 2019 VS FREED FROM DESIRE

21:35 - RIVER PLATE VS COLLEGE OF EUROPE NATOLIN

 

WTOREK 19.03.2019 

20:00 - BRITENET VS FC WS

20:50 - KABANI VS LIGA MISIÓW

21:35 - BOTAFOGO VS FOREIGNTINA 2016

 

ŚRODA 20.03.2019

20:00 - TESTCASE VS JDE CFC

20:50 - KLUBOKAWIARNIA URSYNÓW VS KTS DONKI

21:35 - BANANEIROS LAS PALMAS VS POCZTA POLSKA

 

CZWARTEK 21.03.2019

20:00 - FC KAPSCH VS AUTO1 POLSKA

20:50 - LAMICO VS KABANI

Za nami siódma kolejka sezonu zima 2019 rozgrywek Biznesklasy II na sztucznej trawie SportLiga.PL! W tej kolejce obejrzeliśmy łącznie cztery spotkania, a najciekawiej zapowiadało się już pierwsze z nich. Zajmujące drugie miejsce w tabeli Britenet podejmowało lidera - Foreigntinę 2016. W przypadku wygranej, gospodarze zbliżyliby się w tabeli do pierwszego miejsca na jeden punkt. Do ostatnich sekund meczu wszystko wskazywało, że tak właśnie się stanie, ale rzutem na taśmę Foreigntina 2016 wyrównała i zachowała bezpieczną przewagę punktową. Swoją sytuację poprawiło FC WS, które w końcowych minutach meczu zdobyło gola na wagę zwycięstwa i wskoczyło na drugie miejsce, kosztem Britenet. W trzecim spotkaniu TiM zremisował z drużyną Testcase i pomimo jednego zaległego meczu, bardzo utrudnił sobie pozostanie w najlepszej czwórce. Może to wykorzystać Botafogo, które w tym tygodniu ograło i zamieniło się miejscem w tabeli z Alea Iacta Est. Zapraszamy do dalszej części podsumowania i zapoznania się z opisem oraz relacjami wideo poszczególnych spotkań. 

Za nami siódma kolejka sezonu zima 2019 rozgrywek Biznesklasy III na sztucznej trawie SportLiga.PL! W tej kolejce obejrzeliśmy łącznie cztery spotkania, które miały choć trochę wyjaśnić sytuację w tabeli. Ta jednak skomplikowała się jeszcze bardziej, ponieważ lider Foreigntina 2019, musiała podzielić się punktami z drużyną River Plate. Swoją szansę wykorzystali zawodnicy Klubokawiarni i po zmiażdżeniu rywali z Auto1 Polska zrównali się punktami z Foreigntiną, a dodatkowo mają jeden zaległy mecz do rozegrania. Niżej w tabeli sytuacja również zrobiła się bardzo ciekawa, ponieważ między trzecim, a szóstym miejscem jest na ten moment różnica tylko dwóch punktów. O tym jak potoczyły się pozostałe spotkania, dowiecie się w dalszej części podsumowania, więc już teraz zapraszamy do zapoznania się z opisem oraz relacjami wideo poszczególnych spotkań. 

Za nami siódma kolejka sezonu zima 2019 rozgrywek Biznesklasy I na sztucznej trawie SportLiga.PL! W tej kolejce wszystkie drużyny zaserwowały nam bardzo dobre, cztery widowiska, a już najlepsze danie dostaliśmy na początek. Liga Misiów walczyła o fotel lidera z Pocztą Polską, ale walkę oglądaliśmy tylko w pierwszej połowie. Po przerwie Poczta wbiła osiem goli swoim rywalom i po pięciu spotkaniach jest nadal niepokonana. Swoje spotkanie wygrało również Kabani, które nie dało szans Double Team i wciąż liczy się w walce o mistrzostwo. Decydujące może okazać się bezpośrednie starcie tych drużyn, na które wszyscy czekamy z niecierpliwością. Najbardziej zawiedzeni po tej kolejce, mogą być zawodnicy Bananeiros Las Palmas, którzy po dobrym spotkaniu tylko zremisowali z Plusem i bardzo ciężko będzie im się dostać do pierwszej czwórki, mimo dwóch zaległych meczów. W ostatnim meczu Jogadores zmierzyło się z Lamico, które wciąż walczy o podium I Biznesklasy. Po czterdziestu, bardzo ciekawych minutach, Lamico mogło dopisać sobie komplet punktów, strzelając rywalom trzy gole i jednocześnie zachowując czyste konto. To był na prawdę emocjonujący tydzień jeśli chodzi o wydarzenia związane z I Biznesklasą, więc zapraszamy do dalszej części podsumowania i zapoznania się z opisem oraz relacjami wideo poszczególnych spotkań. 

Za nami szósta kolejka sezonu zima 2019 rozgrywek Biznesklasy I na sztucznej trawie SportLiga.PL! W tej kolejce obejrzeliśmy łącznie cztery spotkania, z których faworyci wyszli zwycięsko. Najciekawiej zapowiadało się spotkanie Lamico z Pocztą Polską, ponieważ wygrana gospodarzy mogła sprawić niezłe zamieszanie w górnej części tabeli. Jak dokładnie wyglądały poczynania drużyn z I BIZNESKLASY w szóstej kolejce? O tym dowiecie się w dalszej części podsumowania i już teraz zapraszamy do zapoznania się z opisem oraz relacjami wideo poszczególnych spotkań.

Biznesklasa I Tabela (2018w)

LP Drużyna M B Pkt.
1 FC KEBAVITA 9 8 21
2 LAMICO 9 23 19
3 BANANEIROS LAS PALMAS 9 12 18
4 PAPADENSY 9 2 16
5 SUUS FCB 9 5 16
6 WARSAW PSC 9 -6 15
7 POCZTA POLSKA 9 3 13
8 ABC PARKIETY 9 -7 7
9 FC ALBATROS 9 -13 4
10 DOUBLE TEAM 9 -27 3
SportLiga.PL