Liga Firm

Newsy Liga Firm

W 4 kolejce III ligi LATO 2018 zmagania rozpoczęły się od wygranej KUKUŁY DISCO 2:1 z FOREIGNTINA. W drugim meczu FREED FROM DESIRE przegrało 1:5 z ABNEGATEM. Następnie NFOŚ i GW uległo 1:6 ZAKONOWI BONIFRATRÓW, a w ostatnim spotkaniu JOGADORES rozgromiło 11:4 MERLIN GROUP.

W ramach 4 kolejki II Ligi rozegrano wszystkie cztery mecze. Jako pierwsze do boju stanęły zespoły KOCURY PLAYOO.PL i NIEDOGAZOWANI, a Ci pierwsi wygrali 3:0. Następnie BŁĘKITNY PŁOMIEŃ pokonał 1:0 BĘKARTY WARSZAWY, BRITENET uległ 1:3 zespołowi ALEA IACTA EST, a na sam koniec ARGENTINA FC wygrała 4:2 z KaWuChą.

W ramach IV kolejki LigiFirm rozegrane zostały 4 spotkania. W pierwszym SŁUŻEWIEC musiał uznać wyższość ETERNIS BANANEIROS LAS PALMAS i przegrał z nimi 1:2. W drugim meczu DOUBLE TEAM postawiło wysoko poprzeczkę i remisując 3:3 urwało punkty FC UNITED OF EXPATS. Następnie SL FOOTBALL TEAM po niezwykle zaciętym pojedynku ostatecznie przegrało 3:4 z FC KEBAVITĄ. Natomiast w ostatnim spotkaniu PETARDA ŚWIEBODZIN przegrała 3:5 z KABANI.

W ramach V kolejki LigiFirm rozegranych zostanie 11 meczów. Kolejkę rozpoczną JOGADORES oraz ABNEGAT. Faworytem bez wątpienia będą gospodarze, który jak dotychczas tylko raz zgubili punkty. Goście wygrywając wysoko z FREED FROM DESIRE pokazali, że potrafią zagrać dobre zawody i może i tym razem postawią wysoko poprzeczkę. W drugim spotkaniu MERLIN GROUP podejmie FOREINGTINĘ. Wydaje się, że wynik inny niż zwycięstwo MERLINA będzie zaskoczeniem, ale na finałowy werdykt musimy jeszcze chwilę poczekać. W kolejnym pojedynku KOCURY PLAYOO. PL zmierzą się z ALEA IACTA EST. Dzień zakończymy rywalizacją pomiędzy FREED FROM DESIRE oraz ZAKONEM BONIFRATÓW. Zespoły w tabeli dzielą zaledwie 2 punkty, zatem możemy spodziewać się wyrównanego meczu. We wtorek zmagania rozpoczną NIEDOGAZOWANI oraz BĘKARTY WARSZAWY. Następnie DOUBLE TEAM podejmie ETERNIS BANANEIROS LAS PALMAS. DOUBLE TEAM w ostatnich tygodniach prezentuje się dużo lepiej, a remis w spotkaniu FC UNITED OF EXPATS pokazał, że drużyna wraca do optymalnej formy i może i tym razem postawi się swoim rywalom. W ostatnim wtorkowym spotkaniu SL FOOTBALL TEAM zmierzy się z PETARDĄ ŚWIEBODZIN. SL zajmując trzecie miejsce powinno poradzić sobie z gorzej dysponowanym rywalem, który zajmuje obecnie miejsce w strefie spadkowej. W kolejnym meczu BŁĘKITNY PŁOMIEŃ będzie rywalizować z ARGENTINA FC. Obie drużyny w minionej kolejce pokazały klasę i sprawiły niespodziankę wygrywając ze swoimi przeciwnikami. Jednak ekipy wciąż zajmują ostatnie miejsca i zrobią wszystko, aby zdobywać kolejne punkty, które pozwolą im wyjść ze strefy spadkowej. W kolejnym i prawdopodobnie najciekawszym spotkaniu FC UNITED OD EXPATS podejmą FC KEBAVITĘ. Bez wątpienia będzie to mecz determinacji i walki do samego końca, bowiem rezultat będzie niezwykle ważny w kontekście mistrzostwa I Ligi. Na sam koniec ujrzymy jeszcze 2 pojedynki. W pierwszym KUKUŁA DISCO podejmie NFOŚ I GW, a SŁUŻEWIEC zmierzy się z KABANI.
Kalendarz V kolejki LigiFirm oraz harmonogram nagrywania.

W ramach trzeciej kolejki III Ligi rozegrane zostały 3 spotkania. W pierwszym meczu nastąpił podział punktów- JOGADORES zremisowało 1:1 z FREED FROM DESIRE. Następnie NFOŚ i GW zdobywając bramkę 3 minuty przed końcem wygrał 1:0 z ABNEGATEM. W ostatnim spotkaniu KUKUŁA DISCO musiała uznać wyższość MERLIN GROUP i przegrała z tym zespołem 2:4.

Liga Firm Tabela (2017z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 WIKTOR 9 29 22
2 DOUBLE TEAM 9 21 20
3 PAPADENSY 9 21 19
4 AGRO-POL 9 3 16
5 FOREIGNTINA 9 4 15
6 INFINE 9 -22 10
7 BRITENET 9 -13 8
8 PLAYOO.PL 8 -12 7
9 ETERNIS BANANEIROS LAS PALMAS 9 -15 6
10 FC WS 8 -16 3
Slider
SportLiga.PL