Newsy Liga Firm

W ramach V kolejki Ligifirm rozegranych zostanie 6 spotkań. W pierwszym meczu TiM rywalizować będzie z drużyną ALEA IACTA EST. Po 4 kolejkach oba zespoły mają taki sam dorobek punktowy, dlatego wtorkowe spotkanie zapowiada się na wyrównaną rywalizację. W drugim meczu lider- BANANEIROS zmierzy się z BRITENETEM. Faworytem z pewnością będą "banany". W następnym spotkaniu WARSAW PSC zagra z RND. Obie drużyny nie grają w sezonie jesiennym na miarę swoich możliwości. Minimalnym faworytem wydają się gospodarze, którzy w przeciwieństwie do RND wygrali jedno spotkanie. W drugiej środowej rywalizacji ZDRADZIECKIE MORDY zmierzą się z WBS WARSZAWA. Ciężko ferować wyrok w którąkolwiek ze stron, bowiem goście rozegrali 2 spotkania mniej. Nie mniej jednak spotkanie z pewnością będzie ciekawe, gdyż drużyny prezentują zgoła odmienny futbol. Gospodarze nastawieni są na strzelanie, a goście skupiają sie na grze obronnej. W następnym meczu LAMICO podejmie FC WS. Wydaje się, że przynajmniej teoretycznym faworytem będą gospodarze, lecz FC WS w 2 ostatnich spotkaniach pokazali, że potrafią grać w piłkę i początek sezonu był wypadkiem przy pracy. Jak będzie w rzeczywistości? Tego dowiemy się już w czwartek. W drugim spotkaniu tego dnia KaWuCha rywalizować będzie z POCZTĄ POLSKĄ. Prawdopodobnie będzie to jedno z najciekawszych spotkań V kolejki. W minionym tygodniu gospodarze wygrywając z BANANEIROS LAS PALMAS sprawili nie lada niespodziankę. Obie drużyny po 3 meczach dzieli zaledwie jeden punkt. Z pewnością będzie to spotkanie, którego poprostu można przegapić.

Kalendarz V kolejki Ligifirm oraz harmonogram nagrywania !

Wtorek 20.02

20:00 TiM vs ALEA IACTA EST
20:50 BANANEIROS LAS PALMAS vs BRITENET

Środa 21.02

20:00 WARSAW PSC vs RND - RELACJA VIDEO
20:50 ZDRADZIECKIE MORDY vs WBS WARSZAWA - RELACJA VIDEO

Czwartek 22.02

20:00 LAMICO vs FC WS - RELACJA VIDEO
20:50 KaWuCha vs POCZTA POLSKA - RELACJA VIDEO
 
W ramach II BIZNESKLASY rozegrane 3 spotkania. W pierwszym meczu ZDRADZIECKIE MORDY nie dały szans BRITENETOWI i pokonały ich 7:0. W drugim spotkaniu BANANEIROS LAS PALMAS musieli uznać wyższość KaWuChy. W ostatniej rywalizacji POCZTA POLSKA wygrała 2:0 z TiM.

W ramach I BIZNESKLASY rozegrane zostały 2 spotkania. W pierwszym meczu drużyna PAPADENSY uległa LAMICO 1:6. W drugiej rywalizacji FC WS wygrał 4:1 z RND.

W ramach III kolejki I BIZNESKLASY rozegrane zostały 4 spotkania. W spotkaniu na szczycie WARSAW PSC zremisował 0:0 z FC ALBATROS. W drugim spotkaniu zespół PAPADENSY uległ 1:4 FC WS. W trzecim meczu WIKTOR zremisował 2:2 z RND. W ostatniej rywalizacji padło aż 8 bramek. DOUBLE TEAM zremisował 4:4 z LAMICO.

W ramach III kolejki II BIZNESKLASY rozegrane zostały 3 spotkania. W pierwszym meczu BANANEIROS LAS PALMAS wygrywali 7:0 ze ZDRADZIECKIMI MORDAMI. W drugim spotkaniu ALEA IACTA EST pokonała 3:0 BRITENET. W ostatnim pojedynku TiM przewagą jednej bramki wygrał z zespołem KAWUCHA.

Liga Firm Tabela (2017z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 WIKTOR 9 29 22
2 DOUBLE TEAM 9 21 20
3 PAPADENSY 9 21 19
4 AGRO-POL 9 3 16
5 FOREIGNTINA 9 4 15
6 INFINE 9 -22 10
7 BRITENET 9 -13 8
8 PLAYOO.PL 8 -12 7
9 BANANEIROS LAS PALMAS 9 -15 6
10 FC WS 8 -16 3

Klasyfikacja Kanadyjska Liga Firm

Slider
SportLiga.PL