Ekstraklasa

Za nami szósta kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL!  W pierwszym spotkaniu Promil Mokotów podejmował Gospodarzy. Jak się później okazało był to mecz do jednej bramki. W kolejnym spotkaniu Cervinus podejmował Fc United of Expats. Spodziewaliśmy się zaciętego meczu, lecz było to jednostronne spotkanie, które pewnie i wysoko wygrali Expatsi. W ostatnim meczu tej kolejki, grający drugie spotkanie tego dnia Gospodarze podejmowali Szczęki Szczęśliwice. Było to spotkanie o pierwsze zwycięstwo której z ekip. Po ostatnim gwizdku sędziego, okazało się, że to Szczęki zgarniają komplet punktów.

Za nami piąta kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W pierwszym spotkaniu Fc Kebavita gładko poradziła sobie z Gospodarzami i utrzymała pozycję lidera. Drugim pojedynkiem tej kolejki było starcie Fc United of Expats ze Szczękami Szczęśliwice. Jak się okazało Expatsi nie dali szans swoim przeciwnikom i pokonali ich wysoko. W kolejnym spotkaniu Promil Mokotów po dobrym meczu pokonał Fusy i przeskoczył ich w ligowej tabeli. Ostatnim spotkaniem było starcie pomiędzy Służewcem i Cervinusem. Mecz był niezwykle zacięty i wyrównany, ale ostatecznie to Służewiec cieszył się z kompletu punktów i utrzymał pozycję vice lidera ligi.

Za nami czwarta kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W pierwszym meczu obejrzeliśmy grad bramek a Gospodarze ulegli w ostatnich sekundach meczu Fusom. W kolejnym spotkaniu Cervinus nie przestraszył się pojedynku z liderem i urwał punkty Fc Kebavita. Następny mecz możemy nazwać starciem gigantów. Promil Mokotów podejmował Fc United of Expats, a pojedynek zakończył się remisem. W ostatnim spotkaniu czwartek kolejki Szczęki Szczęśliwice przegrały drugą połowę i cały mecz, a trzy punkty trafiają do Służewca.

Za nami trzecia kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W pierwszym meczu Cervinus gładko pokonał Gospodarzy i zasłużenie zgarnął trzy punkty. W kolejnym meczu mieliśmy pojedynek mistrza zeszłego sezonu z aktualnym liderem ligi. Po bardzo zaciętym spotkaniu FC United of Expats podzielił się punktami z FC Kebavita. Trzecim spotkaniem był pojedynek Promila Mokotów ze Służewcem. Mecz obfitował w dobre i szybkie akcje, ale ostatecznie to Służewiec zgarnął komplet punktów. Ostatnim pojedynkiem w Ekstraklasie było spotkanie Szczęk Szczęśliwice z Fusami. Całe spotkanie było niezwykle wyrównane i zakończyło się podziałem punktów.

W najwyższej klasie rozgrywkowej odbył się druga kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W pierwszym meczu SŁUŻEWIEC podejmował FUSY. Przed pierwszym gwizdkiem sędziego ciężko było wskazać faworyta, a po ostatnim okazało się, że to FUSY zgarniają trzy punkty. W kolejnym spotkaniu mieliśmy hit kolejki. PROMIL MOKOTÓW podejmował FC KEBAVITA. Spotkanie było niezwykle zacięte, przez co obfitowało w sporą ilość fauli i spięć, ale obejrzeliśmy także świetne akcje i bramki, a FC KEBAVITA zgarnęła komplet punktów i została samodzielnym liderem. Ostatnim meczem tej kolejki, jaki mieliśmy okazję obejrzeć, był pojedynek obrońcy tytułu – FC UNITED OF EXPATS z GOSPODARZAMI. Patrząc na wyniki z poprzedniej rundy, przed meczem mogliśmy się zastanowić, jak wysoko wygrają mistrzowie. Boisko jednak zweryfikowało te myśli, a GOSPODARZE nawiązali walkę i nie odstawali od swoich przeciwników. Niestety nadeszła druga połowa i mistrz udowodnił, czemu ma taki tytuł. FC UNITED OF EXPATS, nie bez trudu, ale pokonało GOSPODARZY.

Ekstraklasa Tabela (2017z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 SIEMASZ JEREMIASZ 9 44 27
2 PROMIL MOKOTÓW 9 19 21
3 FC UNITED OF EXPATS I 9 19 18
4 DELTUSZE 9 -3 13
5 ORKIESTRA 9 0 13
6 GOSPODARZE 9 -18 10
7 SZCZĘKI SZCZĘŚLIWICE 9 -11 9
8 PAPADENSY 9 -11 8
9 FURDUNCIO BRASIL 9 -12 7
10 WIDMO URSYNÓW 9 -27 6

Klasyfikacja Kanadyjska Ekstraklasa

Slider
SportLiga.PL