Za nami siódma kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W pierwszym spotkaniu tej kolejki Reprezentanci niespodziewaniu ulegli Bękartom Warszawy. Niezwykle wyrównanie i zacięcie było w pojedynku Abnegata z Wola Fans, które ostatecznie uległo. Warsaw Scorpions dostał srogą lekcję futbolu od Advocat Old Boys. Fc Gauganis nie utrzymało koncentracji do końca i poległo w walce ze Standardem Służew. Na zakończenie obejrzeliśmy grad bramek, a 07 do Przerwy zgarnęło trzy punkty w starciu z Fc Siekierkami.

REPREZENTANCI 2:5 BĘKARTY WARSZAWY
Reprezentanci podejmowali ostatnią drużynę grupy mistrzowskiej III ligi Bękartów Warszawy. Pierwsza połowa spotkania nie napawała optymizmem, sytuacji bramkowych nie mieliśmy za wiele tak jak i strzałów, które w większości były niecelne, dopiero w końcówce pierwszej połowy padły dwie bramki i do przerwy mieliśmy remis. Druga połowa była zupełnie odmienna, drużyny zaczęły grać bardziej agresywnie i zdecydowanie co przełożyło się na sytuacje strzeleckie. Skutecznością w drugiej połowie wykazały się Bękarty Warszawy, które strzeliły cztery bramki, natomiast Reprezentanci odpowiedzieli jedną bramką. Bękarty odniosły trzecie zwycięstwo w sezonie, natomiast Reprezentanci drugi raz w tym sezonie zostali pokonani.

ABNEGAT 1:0 WOLA FANS
Był to typowy mecz walki. Stroną przeważającą była Wola Fans, jednak mimo przewagi nie potrafili jej udokumentować. Obie ekipy marnowały sporo dogodnych sytuacji i ciężko było przewidzieć kto jako pierwszy wpisze się na listę strzelców. Dopiero w końcówce obejrzeliśmy pierwszą bramkę i jak się później okazało było to jedyne trafienie. Abnegat na dwie minuty przed końcem spotkania zapewnił sobie cenne trzy punkty.

WARSAW SCORPIONS 2:15 ADVOCAT OLD BOYS
Zdecydowanym faworytem tego spotkania był Advocat Old Boys. Ale chyba nikt się nie spodziewał, że będzie to mecz do jednej bramki. O ile w pierwszej połowie Warsaw Scorpions próbowało nawiązać walkę, to w drugiej części spotkania zostali zdominowani na boisku. Goście co i raz zdobywali gole i ostatecznie pokonali swoich przeciwników aż trzynastoma bramkami.

FC GAUGANIS 0:4 STANDARD SŁUŻEW
Spodziewaliśmy się wyrównanego spotkania i takie też było. Standard w pierwszej części spotkania był drużyną przeważającą, co udokumentował na trzy minuty przed przerwą, na którą schodził z prowadzeniem. Po zmianie stron obraz gry nie wiele różnił się od pierwszej połowy. Częściej przy piłce byli goście. Fc Gauganis starał się kontrować, ale brakowało im skuteczności. W końcówce spotkania gospodarze wyszli wyżej do przeciwników, co zakończyło się dla nich utratą trzech bramek. Ostatecznie Standard Służew zgarnął zasłużone trzy punkty.

07 DO PRZERWY 7:5 FC SIEKIERKI
Było to ważne spotkanie dla obu drużyn, gdyż dzieliła je tylko różnica trzech punktów. Od samego początku spotkania, zawodnicy jednej jak i drugiej drużyny urządzili sobie mocne strzelanie. Co chwilę padała bramka. Gdy jedni wychodzili na prowadzenie, to drudzy momentalnie doprowadzali do remisu. Do przerwy, mimo tego, że musieli gonić wynik, lepsze o jedną bramkę 07 do Przerwy. Po zmianie stron gospodarze szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie i od tego momentu to Fc Siekierki musiały gonić. Mimo wizualnej przewagi gospodarze po raz kolejny wpisali się na listę strzelców i mieli już bezpieczną przewagę. Tak im się bynajmniej wydawało, bo goście nie rezygnowali i zdołali zmniejszyć dystans do jednego gola. W ostatnich sekundach meczu 07 do Przerwy znów pokonało bramkarza przeciwników i ostatecznie zgarnęło bardzo cenne trzy punkty, dzięki którym zrównali się punkami ze swoim przeciwnikiem.

 

 

*wzór szóstki i siódemki rozgrywki piłkarskie jest zastrzeżony
Serdecznie dziękujemy drużynom za sportowe emocje w amatorskiej lidze na sztucznej trawie.
Do zobaczenia w kolejnym sezonie emocjonujących 

rozgrywek piłki nożnej dla studentów i nie tylko.

Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

III LIGA Tabela (2018j)

LP Drużyna M B Pkt.
1 KACZYPRYT 9 34 21
2 WOLA FANS 9 31 18
3 USZY PAJONKA 9 15 18
4 ABNEGAT 9 9 16
5 STANDARD SŁUŻEW 9 7 16
6 FC GAUGANIS 9 12 13
7 KS VILANOVIA 9 -6 12
8 TANGO REAKTYWACJA 9 -12 12
9 CH EUROPEAN 9 -26 6
10 BACKSIDE TEAM 9 -64 1
Slider
SportLiga.PL