Za nami ósma kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! Zmagania rozpoczęliśmy od remisowego pojedynku Reytana z Zieloną Polaną, która rozegrała za chwilę drugi mecz z Niedogazowanymi i udało im się zwyciężyć. W kolejnym spotkaniu HK Inter uległ Tango Warszawa. Ostatnim meczem, jaki udało rozegrać się w ten weekend, było starcie Kamszotów z Rosso Bianco. Kamszoty nie dały żadnych szans swojemu przeciwnikowi i zgarnęły komplet punktów.

REYTAN 4:4 ZIELONA POLANA
Reytan podejmował Zieloną Polanę. Początek pierwszej połowy był bardzo spokojny, drużyny budowały akcję od tyłu. Od 9 minuty Zielona Polana zaczęła grać jednego mniej po czerwonej kartce dla Grzegorza Gaworka, ale to Zielona Polana schodziła na przerwę prowadząc. Do przerwy mieliśmy wynik 1:2. Druga połowa zaczęła się od przewagi Reytana, który wyszedł na prowadzenie. Jednak Zielona Polana nie poddawała się i w ostatniej minucie zdobyli bramkę dającą im remis. Mecz zakończył się rezultatem 4:4.

ZIELONA POLANA 1:0 NIEDOGAZOWANI
Zielona Polana dla której było drugie spotkanie tego dnia podejmowała Niedogazowanych. W pierwszej połowie tempo było wolne, zawodnicy nie stwarzali wielu sytuacji podbramkowych. Do przerwy nie doczekaliśmy się żadnych bramek. W drugiej połowie obraz gry zbytnio się nie zmienił, dalej nie było to porywające widowisko, natomiast byliśmy świadkami jedynej bramki, którą zdobył Bartłomiej Konopko. Zielona Polana zwyciężyła 1:0

HK INTER 1:4 TANGO WARSZAWA
HK Inter podejmował Tango Warszawa, obie drużyny przystępowały do meczu z trzema punktami i spodziewaliśmy się wyrównanego spotkania. Od samego początku jednak Tango Warszawa dyktowała warunki gry i więcej utrzymywała się przy piłce. Do przerwy mieliśmy jednak wynik 1:2. Druga połowa dalej nie zmieniła obrazu gry. Tango dalej narzucało swój styl gry, a HK Inter liczyło głównie na kontrataki. Tango strzeliło jeszcze dwa gole i pokonało HK Inter 1:4.

KAMSZOTY 9:1 ROSSO BIANCO
Mecz na szczycie. Przed tym spotkaniem obie ekipy dzielił tylko punkt, więc mogliśmy spodziewać się zaciętego spotkania. Niestety jak się później okazało, można powiedzieć, że mecz rozstrzygnął się już w pierwszej połowie. Wysokie prowadzenie Kamszotów do przerwy, dawało spokój na drugą połowę. Po zmianie stron Rosso Bianco udało się zdobyć honorowego gola, a Kamszoty w końcówce dobili swoich przeciwników. Dzięki temu utrzymali pozycję lidera.