Za nami czwarta kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W pierwszym meczu lider Niedogazowani dosyć łatwo ulegli Rosso Bianco i stracili fotel lidera. Błętktny Płomień, po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu pokonał Bikers Team. HK Inter pokazał próbkę swoich możliwości i dość łatwo wygrał z Chlejsami FC. W ostatnim spotkaniu tej kolejki Reytan nie dał rady Kocurom Playoo.PL, którzy dzięki wygranej wskoczyli na pozycję lidera.

NIEDOGAZOWANI 2:6 ROSSO BIANCO
Po pierwszej porażce w obecnym sezonie Niedogazowani podejmują niepokonanych w 2 lidze Rosso Bianco. Mecz na samym początku był bardzo spokojny, obie drużyny starały się rozegrać swoje akcje od tyłu. Dopiero po 7 minucie meczu, kiedy padła pierwsza bramka, gra nam się zdecydowanie otworzyła i mieliśmy okazję zobaczyć kilka naprawdę ciekawych akcji. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1:3. Po przerwie Niedogazowani próbowali nawiązać kontakt z ekipą Rosso Bianco, jednak Ci byli zdecydowanie lepszą drużyną i w efekcie dorzucili kolejne 3 bramki, tracąc tylko jedną. Niedogazowani odnieśli tym samym drugą porażkę z rzędu, natomiast Rosso Bianco przedłużyło swoją passę meczów bez porażki.

BŁĘKITNY PŁOMIEŃ 2:1 BIKERS TEAM
Z racji pozycji w tabeli w roli faworyta wystąpił Błękitny Płomień, ale Bikers Team niejedno krotnie udowodnili, że potrafią wyjść z najgorszych opresji i walczą do ostatniego gwizdka sędziego. W tym spotkaniu długo nie mogliśmy doczekać się bramki. Pierwsza połowa zakończona bezbramkowym remisem mimo, że drużyny stwarzały sobie okazję, ale bramkarze świetnie się spisywali. Po zmianie stron po zamieszaniu w polu karnym gości, Błękitny objął prowadzenie. Ich radość nie trwała zbyt długo, bo goście momentalnie odpowiedzieli. Gol na wagę trzech punktów dla Błękitnego Płomienia padł po strzale bezpośrednio z rzutu rożnego. Zawodnik gospodarzy zdecydował się na trudne zagranie, ale opłaciło się i „wkręcił” piłkę do bramki. Końcówka meczu nie przyniosła już większych emocji i trzy punkty trafiły do gospodarzy.

HK INTER 5:3 CHLEJSY FC
Przed meczem nie byliśmy w stanie pokusić się o wskazanie faworyta. HK Inter mimo młodego wieku gra bardzo dobrą i szybką piłkę, ale często zapominają o obronie, natomiast Chlejsy FC to mistrz zeszłego sezonu III ligi. Początkowe minuty pokazały jednak, że gospodarze będą dyktować warunki w tym pojedynku, a już po dziesięciu minutach objęli prowadzenie. Dalsza część spotkania, to dużo wymian podań, z których nie wiele wynikało. Tuż przed przerwą gościom udało się wyrównać i mecz zaczynał się od początku. Druga część to popis indywidualnych umiejętności napastnika gospodarzy, który co i raz mijał rywali i wyprowadził swój zespól na trzy bramkowe prowadzenie. Goście próbowali nawiązać walkę, ale długo nie mogli przebić się przez szyki obronne Interu. Dopiero gdy jeden z zawodników gospodarzy otrzymał czerwoną kartkę, Chlejsom udało się zdobyć dwa gole, jednak na więcej nie starczyło już czasu. Po dobrych zawodach HK Inter zgarnął komplet punktów.

REYTAN 1:3 KOCURY PLAYOO.PL
Reytan podejmuje drużynę Kocury Playoo, która na obecny moment jest niepokonana w lidze. Mecz od samego początku toczył się w bardzo spokojnym tempie, które nie pozwalało na obejrzenie zbyt wielu sytuacji podbramkowych, czego efektem była tylko jedna zdobyta bramka na korzyść gości. Po zmianie stron Reytan starał się doprowadzić do wyrównania, jednak gracze Kocurów skutecznie się bronili i wyprowadzali kontrataki czego efektem były dwie strzelone przez nich bramki. Reytan odpowiedział tylko jedną bramką. Kocury utrzymały swoją serie zwycięstw, natomiast Reytan odniósł drugą porażkę w sezonie.