Drodzy kapitanowie, zawodnicy
rozpoczynamy zmagania w sezonie ZIMA 2020, w związku z czym mamy dla Was kilka ważnych informacji przed startem sezonu:PRZEKŁADANIE SPOTKAŃ – to bardzo istotna kwestia , która niejednokrotnie rodzi spore kontrowersje. Od sezonu ZIMA 2020 chcielibyśmy wprowadzić następujące, jasne reguły przekładania spotkań , których będziemy sztywno się trzymać.
W sezonie można przełożyć maksymalnie dwa spotkania . Aby to się udało muszą zostać jednak spełnione następujące czynniki:
• Prośba o przełożenie spotkania musi nastąpić najpóźniej 72 godziny przed rozpoczęciem spotkania
• Na zmianę terminu meczu musi wyrazić zgodę organizator oraz drużyna przeciwna.
W przypadku kiedy mecz zostanie przełożony, organizator od razu ustali z drużyną przeciwną nowy termin meczu, do którego drużyna wnioskująca o przełożenie będzie musiała się dopasować. Będzie to termin ostateczny i nie podlegający przełożeniu przez żadną z drużyn.
Wszelkie prośby o zmiany w terminarzu muszą być kierowanie wyłącznie drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KARY – Pozostajemy tutaj przy trzech rodzajach kar – żółta kartka, czerwona kartka oraz kara minutowa w wysokości 2 minut.
Będą to narzędzia , które będzie mógł stosować sędzia wedle uznania . My ze swojej strony oczywiście odbędziemy przedsezonowe spotkanie z sędziami, w celu ujednolicenia podejmowanych przez nich decyzji. Taka różnorodność kar ma przede wszystkim na celu zapewnić jak największy komfort gry oraz bezpieczeństwo zawodników.
PROTOKOŁY MECZOWE – bardzo prosimy kapitanów drużyn o podchodzenie do pracowników obsługi technicznej po zakończonym meczu w celu sprawdzenia poprawności statystyk. Wszyscy jesteśmy ludźmi i mamy świadomość tego , że czasami może nastąpić jakiś błąd w komunikacji pomiędzy sędzia a pracownikiem obsługi technicznej. W związku z tym, potrzebujemy również Państwa wsparcia aby statystyki , które zostaną wrzucone na stronę były prawidłowe oraz aby nie musieli Państwo tracić swojego czasu na wyjaśnianie niezgodności.
PUNKTUALNOŚĆ – bardzo prosimy o wcześniejsze przybywanie na wyznaczony termin meczu tak abyśmy mogli punktualnie rozpoczynać spotkania. Spotkanie może być opóźnione maksymalnie o 10 minut tylko w wyjątkowych sytuacjach. W przeciwnym wypadku będziemy po prostu rozpoczynać spotkanie o czasie lub jeżeli drużyna nie będzie miała regulaminowej, minimalnej ilości 5 zawodników na boisku będziemy zaliczać spotkanie jako walkower na korzyść drużyny przeciwnej.


• SYSTEM ROZGRYWEK :
I BIZNES KLASA – gramy systemem każdy z każdym , mecz i rewanż ( w sumie 10 spotkań ligowych)
• II BIZNESKLASA – w pierwszej kolejności rozgrywamy 7 spotkań w Rundzie Zasadniczej, w systemie każdy z każdym, a następnie dzielimy tabelę na Grupę Mistrzowską (1-4) oraz Grupę Spadkową (5-8). Po podziale tabeli rozgrywamy jeszcze 3 spotkania każdy z każdym w swoich grupach. Punkty nie są dzielone i przechodzą z rundy zasadniczej do fazy finałowej.
• III BIZNESKLASA - w pierwszej kolejności rozgrywamy 7 spotkań w Rundzie Zasadniczej, w systemie każdy z każdym, a następnie dzielimy tabelę na Grupę Mistrzowską (1-4) oraz Grupę Spadkową (5-8). Po podziale tabeli rozgrywamy jeszcze 3 spotkania każdy z każdym w swoich grupach. Punkty nie są dzielone i przechodzą z rundy zasadniczej do fazy finałowej.

• EKSTRAKLASA - w pierwszej kolejności rozgrywamy 7 spotkań w Rundzie Zasadniczej, w systemie każdy z każdym, a następnie dzielimy tabelę na Grupę Mistrzowską (1-4) oraz Grupę Spadkową (5-8). Po podziale tabeli rozgrywamy jeszcze 3 spotkania każdy z każdym w swoich grupach. Punkty nie są dzielone i przechodzą z rundy zasadniczej do fazy finałowej.
• II LIGA – gramy systemem każdy z każdym, a każda drużyna rozegra 9 spotkań ligowych
• III LIGA – gramy systemem każdy z każdym, a każda drużyna rozegra 9 spotkań ligowych

TERMINARZ – informacje dotyczące spotkań będą uaktualniane na bieżąco na naszej stronie internetowej SportLiga.PL
Prosimy o śledzenie strony, a wszelkie wątpliwości dotyczące rozgrywek zgłaszać niezwłocznie do organizatora rozgrywek.


FOTORELACJE – jak już pewnie wiecie, z każdego meczu prowadzimy fotorelację, która jest udostępniania zazwyczaj już następnego dnia po spotkaniu. Zdjęcia wrzucamy na nasze ligowe FanPage, a konkretniej SportLiga.PL – Biznes oraz SportLiga.PL – Weekend.
Zachęcamy do śledzenia fotorelacji, like’owania, komentowania oraz udostępniania, co pomoże Nam w rozwoju ligi.

Z najważniejszych informacji to by było na tyle. Życzymy przede wszystkim dobrej zabawy, zdrowej rywalizacji oraz sezonu bez żadnych kontuzji. Można więc po prostu krzyknąć… POŁAMANIA NÓG!
Ale oczywiście lepiej nic nie łamcie, a szczególnie zasad na boisku 😊

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy oczywiście do Waszej dyspozycji!

Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

Ekstraklasa Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 KAMSZOTY 5 18 15
2 WAWALIONS 4 17 12
3 FC UNITED OF EXPATS 5 1 12
4 SZCZĘKI SZCZĘŚLIWICE 5 -3 6
5 PRESTIGE R-3 5 -4 6
6 PRZYJACIELE 6 -7 3
7 SANTOS 5 -7 3
8 CERVINUS 5 -15 3

II LIGA Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 MICHAŁOWICE 6 27 15
2 ALRUDIDAH 5 7 12
3 RUP 5 -6 9
4 FC GAUGANIS 6 -2 7
5 NIEDOGAZOWANI 4 5 7
6 CIĘŻKI PRZECIWNIK 6 1 7
7 REYTAN 5 -9 6
8 TANGO WARSZAWA 4 -6 4
9 ALTER VALKIRIA 5 -6 4
10 BŁĘKITNY PŁOMIEŃ 4 -11 1

III LIGA Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 ABNEGAT 5 15 15
2 CHLEJSY FC 4 15 12
3 TANGO WARSZAWA 2 4 23 9
4 BIKERS TEAM 5 6 9
5 SND 4 6 7
6 RANDOM TEAM 5 -1 7
7 FAITHFUL TEAM 4 -5 3
8 SPORTING WARSZAWA 4 -19 3
9 KUKLE FC 6 -20 1
10 LS RAMPA 5 -20 1
Slider
SportLiga.PL