Za nami trzecia kolejka sezonu jesień 2019 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie! W tej kolejce obejrzeliśmy cztery spotkania. Drużyny strzeliły łącznie 20 bramek. Drużyny grały dość czysto i sędziowie nie musieli sięgać po kartki. W pierwszym pojedynku Tango Warszawa podejmowali Bikers Team. W tym spotkaniu ciężko było wskazać faworyta, gdyż obie ekipy potrafią z każdym wygrać ale i z każdym przegrać. Spotkanie było dość wyrównane i tak naprawdę rozstrzygnęło się w samej końcówce na korzyść Bikers Team, którzy dzięki temu zwycięstwu wskoczyli na trzecie miejsce. W drugim pojedynku Fc Izabellistass podejmowali Reytana. Obie drużyny do tego spotkania przystępowały z zerowym dorobkiem punktowym i był to najlepszy moment by wreszcie te punkty zdobyć. Pierwsza połowa była niezwykle zacięta, ale po zmianie stron Fc Izabellistass zagrali skuteczniej i to oni się cieszyli z pierwszych punktów na swoim koncie. Kolejnym pojedynkiem było starcie beniaminka Białego Prochu z Niedogazowanymi. Mecz o dwóch obliczach. Szybki i szalony. Pierwsza odsłona to doskonała skuteczność Niedogazowanych. Natomiast druga część to koncertowa gra Białego Prochu, który po końcowym gwizdku sędziego miał na swoim koncie o jedną bramkę strzeloną więcej i to oni zgarnęli niezwykle cenne trzy punkty. Na zakończenie kolejki R-3 Team podejmował Szczęki Szczęśliwice. To spotkanie zapowiadało się, że będzie bardzo wyrównane. Obie ekipy od początku sezonu pokazują dobry futbol. Pierwsza połowa zacięta i nie obejrzeliśmy bramek. Po zmianie stron swoją skuteczność poprawiły Szczęki Szczęśliwice i to one zgarniają komplet punktów i umacniają się na pozycji lidera.


TANGO WARSZAWA 1:3 BIKERS TEAM
Od pierwszej do ostatniej minuty był to niezwykle wyrównany pojedynek. TANGO WARSZAWA, które jest beniaminkiem II ligi trafiło na niezwykle doświadczonego przeciwnika jakim jest niewątpliwie BIKERS TEAM. W pierwszych minutach obie drużyny wyraźnie badały się i brakowało klarownych sytuacji strzeleckich , jednak widać było że obie ekipy rozkręcają się z minuty na minutę. Na pierwsze trafienie musieliśmy poczekać jednak aż do 24 minuty kiedy to Piotr Szloser wykorzystał świetne podanie od Tomasza Zurmana i wyprowadził gości na prowadzenie tuż przed przerwą. W drugiej odsłonie obraz gry nie zmieniał się obie drużyny cały czas bardzo ambitnie walczyły o każdy centymetr boiska jednak trzeba przyznać , że spotkanie było dosyć czyste i nie obfitowało w zbyt wiele fauli. W końcu w 29 minucie do głosu doszło TANGO WARSZAWA i wyrównało za sprawą trafienia Filipa Hajdukiewicza. Losy tego meczu rozstrzygnęły się jednak w ostatnich 10 minutach kiedy to BIKERS TEAM wyraźnie przycisnęło przeciwnika i podkręciło tempo dzięki czemu goście dołożyli kolejne dwa trafienia i zapewnili sobie komplet punktów w tym spotkanie

FC IZABELLISTASS 5:2 REYTAN
To był na prawdę dobry i ciekawy pojedynek na sztucznej trawie . Od początku obie drużyny dobrze rozgrywały piłkę i cierpliwie konstruowały kolejne akcje ofensywne. Na prowadzenie jako pierwsi wyszli zawodnicy REYTAN , którzy mieli trochę szczęścia ponieważ obrońca gospodarzy skierował piłkę do własnej bramki. W kolejnych minutach gospodarze jednak rozkręcali się i byli co raz groźniejsi. FC IZABELLISTASS co raz lepiej i szybciej rozgrywał piłkę czym stwarzał spore problemy REYTANOWI , który nie zawsze był w stanie nadążyć za tym szybkim rozegraniem. Już w 12 minucie po zagraniu Rafała Murasia , Bartosz Borys przyjął piłkę w polu karnym i uderzył praktycznie na pustą bramkę . Kolejne minuty były niezwykle zacięte jednak w 21 minucie po raz kolejny do głosu doszli gospodarze i objęli prowadzenie. W drugiej odsłonie przewaga gości rosła z minuty na minutę. FC IZABELLISTASS bardzo dobrze zmieniał tempo gry , gospodarze potrafili uśpić czujność przeciwnika i przyspieszyć w odpowiednim momencie dzięki czemu strzelali kolejne bramki. REYTAN szukał swoich szans głównie w kontratakach jednak albo świetnie bronili defensorzy gospodarzy albo bardzo dobrze spisywał się ich bramkarz dzięki czemu gospodarze wygrali ostatecznie aż 5:2.

BIAŁY PROCH 4:3 NIEDOGAZOWANI
Cóż to był za mecz na sztucznej trawie. NIEDOGAZOWANI , którzy w poprzednim spotkaniu przeciwko BIAŁEMU PROCHOWI dostali od nich srogą lekcję futbolu mieli coś do udowodnienia w tym meczu. Od początku widać było , że byli niezwykle skoncentrowani i zmotywowani do końcowego zwycięstwa. Już w 3 minucie fantastycznym podaniem popisał się Krystian Kiryłowski a całą akcję jeszcze lepiej wykończył Adam Nikiforuk. Po stracie bramki BIAŁY PROCH ruszył do zmasowanych ataków jednak miał problem ponieważ trafili na świetnie dysponowanego bramkarza NIEDOGAZOWANYCH , który bronił strzał za strzałem . BIAŁY PROCH oprócz tego oddawał sporo niecelnych strzałów i piłka w jakiś magiczny sposób nie chciała wpaść do bramki. W 21 minucie niespodziewanie NIEDOGAZOWANI podwyższyli prowadzenie, po technicznym strzale z powietrza Pawła Podolskiego. NIEDOGAZOWANI poszli za ciosem i już w 23 minucie prowadzili 3:0 , tym razem fatalny błąd popełniła defensywa BIAŁEGO PROCHU co perfekcyjnie wykorzystał Tomasz Balcerzak. W drugiej odsłonie do gry wrócił BIAŁY PROCH, po na prawdę kiepskiej pierwszej odsłonie widać było że zespół gospodarzy jest bardzo rozdrażniony i już w 27 minucie pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył Adrian Relidzyński po świetnej kombinacyjnej akcji całego zespołu. Ta bramka wyraźnie dodała gospodarzom skrzydeł i już w 28 minucie po świetnym przejęciu i strzale na dalszy słupek bramkę kontaktową zdobył Mateusz Delikat. BIAŁY PROCH nie zwalniał tempa i już w 35 minucie mieliśmy remis a po raz drugi na listę strzelców wpisał się Adrian Relidzyński. NIEDOGAZOWANI widać zostawili sporo sił na boisku w pierwszej odsłonie ponieważ w drugiej kompletnie nie potrafili się pozbierać i poukładać swojej gry. BIAŁY PROCH natomiast konsekwentnie dążył do zdobycia kolejne bramki i wywalczenia 3 punktów. Sztuka ta udała im się w 40 minucie kiedy Mateusz Delikat oddał silny i celny strzał dając prowadzenie swojej drużynie i jak się później okazało zapewnił 3 punkty gospodarzom.

R-3 TEAM 0:2 SZCZĘKI SZCZĘŚLIWICE
Od pierwszej do ostatniej minuty było to niezwykle zacięte i wyrównane spotkanie pomiędzy tymi dwiema drużynami. Już na początku spotkania dwie niezłe sytuacje mieli zawodnicy R-3 TEAM jednak zabrakło trochę celności w strzałach. SZCZĘKI SZCZĘŚLIWICE nie pozostawały dłużne i również konstruowały kolejne niezłe akcje ofensywne zakończone strzałami. Bramek jednak brakowało, obu ekipom wyraźnie brakowało zimnej krwi pod bramką przeciwnika i trochę szczęścia przez co piłka nie chciała wpaść do bramki. Po wymianie licznych strzałów z obu stron do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis. Na pierwsze bramki doczekaliśmy się dopiero w drugiej odsłonie. W 28 minucie fantastycznym strzałem z dystansu popisał się Sławomir Bogdański i wyprowadził tym samym gości na prowadzenie. R-3 TEAM walczył i cały czas szukał swojej okazji do wyrównania jednak kompletnie brakowało im skuteczności. W 38 minucie sprawy w swoje ręce wziął jednak kapitan gości Kajetan Ostoja-Ciemny , który przepięknym strzałem z woleja podwyższył prowadzenie swojej drużyny i praktycznie zapewnił jej trzy punkty w tym pojedynky. R-3 TEAM nie poddawało się i walczyli do samego końca jednak to nie był ich dzień a ich strzały na bramkę pozostawiały wiele do życzenia przez co musieli pogodzić się z porażką .

 Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

Ekstraklasa Tabela (2019l)

LP Drużyna M B Pkt.
1 LAMICO 7 23 18
2 FC KEBAVITA 7 21 16
3 JOGADORES 7 15 15
4 FC UNITED OF EXPATS 7 4 13
5 SŁUŻEWIEC 7 1 12
6 DOUBLE TEAM 7 -13 6
7 FC GAUGANIS 7 -16 3
8 GORKHA NEPAL 7 -35 0

II LIGA Tabela (2019l)

LP Drużyna M B Pkt.
1 PZU SPORT TEAM 7 16 19
2 KACZYPRYT 7 14 15
3 PIJANNI BROTHERS 7 5 12
4 BRITENET 7 3 11
5 FOREIGNTINA 7 -3 10
6 KOCURY PLAYOO.PL 7 -7 7
7 FC IZABELLISTASS 7 -15 4
8 TiM 7 -13 3

III LIGA Tabela (2019l)

LP Drużyna M B Pkt.
1 USZY PAJONKA 7 11 17
2 ALTER VALKIRIA 7 11 16
3 INPOST 7 9 13
4 JDE CFC 7 -8 11
5 ALEA IACTA EST 7 -2 9
6 SPORTLIGA TEAM 7 5 8
7 SZYBKI SHOT 7 -3 6
8 FC MOONFOX 7 -23 0

Ekstraklasa Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 PRZYJACIELE 8 29 21
2 FC UNITED OF EXPATS 8 12 17
3 SANTOS 8 3 14
4 PRESTIGE MOKOTÓW 7 12 13

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 VIA INTERNATIONAL 7 -5 7
2 CERVINUS 6 -6 7
3 SŁUŻEWIEC 6 -27 1
4 FC GAUGANIS 6 -18 0

II LIGA Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 BIAŁY PROCH 7 24 19
2 SZCZĘKI SZCZĘŚLIWICE 6 13 15
3 TANGO WARSZAWA 7 8 12

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 R-3 TEAM 7 -11 7
2 REYTAN 7 -13 5
3 BIKERS TEAM 7 -23 3

III LIGA Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 ALTER VALKIRIA 8 18 19
2 KOCURY PLAYOO.PL 7 16 14
3 BŁĘKITNY PŁOMIEŃ 7 11 14
4 CHLEJSY FC 7 8 13

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 ABNEGAT 8 4 10
2 SND 8 -10 9
3 SPORTING WARSZAWA 7 2 7
4 REFUJ BUKSZPRYT 8 -49 0
Slider
SportLiga.PL