III LIGA – WIOSNA 2019

  • BIAŁY PROCH
  • TANGO WARSZAWA
  • USZY PAJONKA

Najlepszy Strzelec – Marcin Kaźmierczak ( KOCURY PLAYOO.PL)

Najlepszy Asystent – Tomasz Taraszewski ( USZY PAJONKA)

Klasyfikacja Kanadyjska – Piotr Bogacki ( USZY PAJONKA)

MVP – Marcin Kaźmierczak ( KOCURY PLAYOO.PL) oraz Piotr Bogacki ( USZY PAJONKA)

Najlepszy Bramkarz – Sylwester Biedrzycki ( BIAŁY PROCH)

 

II LIGA – WIOSNA 2019

  • FC GAUGANIS
  • CERVINUS
  • SZCZĘKI SZCZĘŚLIWICE

Najlepszy Strzelec – Cezary Małecki ( NIEDOGAZOWANI)

Najlepszy Asystent – Paweł Poniatowski ( FC GAUGANIS)

Klasyfikacja Kanadyjska – Mikołaj Ostoja – Ciemny ( SZCZĘKI SZCZĘŚLIWICE)

MVP – Mikołaj Ostoja – Ciemny ( SZCZĘKI SZCZĘŚLIWICE)

Najlepszy Bramkarz – Bartłomiej Klimek ( FC GAUGANIS)

 

EKSTRAKLASA – WIOSNA 2019

  • FC UNITED OF EXPATS
  • KAMSZOTY
  • PRESTIGE MOKOTÓW

 

Najlepszy Strzelec  - Adrian Relidzyński ( PRESTIGE MOKOTÓW)

Najlepszy Asystent – Azamat Qutppidinov ( FC UNITED OF EXPATS ) i Mateusz Komorowski ( NIEPRZYPADKOWI)

Klasyfikacja Kanadyjska – Azamat Qutppidinov ( FC UNITED OF EXPATS) i Adrian Relidzyński ( PRESTIGE MOKOTÓW

MVP – Adrian Relidzyński ( PRESTIGE MOKOTÓW)

Najlepszy Bramkarz – Jacek Łomigus ( KAMSZOTY) i Adam Rutka ( PRESTIGE MOKOTÓW)

Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

Ekstraklasa Tabela (2019l)

LP Drużyna M B Pkt.
1 LAMICO 7 23 18
2 FC KEBAVITA 7 21 16
3 JOGADORES 7 15 15
4 FC UNITED OF EXPATS 7 4 13
5 SŁUŻEWIEC 7 1 12
6 DOUBLE TEAM 7 -13 6
7 FC GAUGANIS 7 -16 3
8 GORKHA NEPAL 7 -35 0

II LIGA Tabela (2019l)

LP Drużyna M B Pkt.
1 PZU SPORT TEAM 7 16 19
2 KACZYPRYT 7 14 15
3 PIJANNI BROTHERS 7 5 12
4 BRITENET 7 3 11
5 FOREIGNTINA 7 -3 10
6 KOCURY PLAYOO.PL 7 -7 7
7 FC IZABELLISTASS 7 -15 4
8 TiM 7 -13 3

III LIGA Tabela (2019l)

LP Drużyna M B Pkt.
1 USZY PAJONKA 7 11 17
2 ALTER VALKIRIA 7 11 16
3 INPOST 7 9 13
4 JDE CFC 7 -8 11
5 ALEA IACTA EST 7 -2 9
6 SPORTLIGA TEAM 7 5 8
7 SZYBKI SHOT 7 -3 6
8 FC MOONFOX 7 -23 0

Ekstraklasa Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 PRZYJACIELE 7 27 18
2 SANTOS 7 5 14
3 FC UNITED OF EXPATS 6 7 13
4 PRESTIGE MOKOTÓW 6 12 12

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 CERVINUS 5 -7 4
2 VIA INTERNATIONAL 6 -8 4
3 SŁUŻEWIEC 4 -19 1
4 FC GAUGANIS 5 -17 0

II LIGA Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 BIAŁY PROCH 6 18 16
2 SZCZĘKI SZCZĘŚLIWICE 6 13 15
3 TANGO WARSZAWA 7 8 12

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 REYTAN 7 -13 5
2 R-3 TEAM 6 -16 4
3 BIKERS TEAM 6 -18 3

III LIGA Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 ALTER VALKIRIA 7 17 16
2 KOCURY PLAYOO.PL 6 17 14
3 CHLEJSY FC 6 10 13
4 BŁĘKITNY PŁOMIEŃ 6 9 11

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 ABNEGAT 7 6 10
2 SND 7 -15 6
3 SPORTING WARSZAWA 6 0 4
4 REFUJ BUKSZPRYT 7 -44 0
Slider
SportLiga.PL