Przed nami dziewiąta kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W Ekstraklasie po podziale tabel obejrzymy cztery spotkania. W II lidze mamy zaplanowanych pięć spotkań, natomiast III lidze obejrzymy sześć spotkań.


W ekstraklasie po podziale na grupę mistrzowską i spadkową, na start lider Fc Kebavita podejmie trzeci Promil Mokotów. Gospodarze, którzy jeszcze nie wygrali sprawdzą formę Służewca. V-ce lider Fc United of Expats podejmie ostatnie Fusy. Na zakończenie zmagań w ekstraklasie Szczęki Szczęśliwice spotkają się z Cervinusem.

W II lidze zmagania rozpoczynamy w sobotę i obejrzymy dwa mecze. Na początek HK Inter sprawdzi formę Rosso Bianco, a później Kamszoty podejmą Tango Warszawa. Niedzielne zmagania rozpoczniemy od starcia Chlejsów FC z Reytanem. Natomiast wieczorem Bikers Team podejmie Niedogazowanych. Na zakończenie spotkań II ligi, Kocóry Playoo.PL podejmą lidera Zieloną Polanę.

III liga rozpocznie swoje mecz już w sobotę. Na początek spotkają się 07 do Przerwy z Warsaw Scorpions. Później mamy Wola Fans, a naprzeciwko pojawią się Fc Gauganis. Niedzielę rozpoczniemy od pojedynku lidera Standardu Służew z trzecim River Plate. Następnie jedyna niepokonana ekipa III ligi, Advocat Old Boys podejmie trzecich Reprezentantów. Bękarty Warszawy sprawdzą dyspozycję Fc Siekierki, a na koniec meczów w III lidze obejrzymy pojedynek Abnegata z Snd.

Harmonogram nagrywanych meczów:

 

SOBOTA:


18;00 - HK INTER vs ROSSO BIANCONIEDZIELA:

16:00 - BĘKARTY WARSZAWY vs FC SIEKIERKI

17:00 - FC UNITED OF EXPATS vs FUSY

18:00 - ABNEGAT vs SND

20:00 - SZCZĘKI SZCZĘSLIWICE vs FUSY

21:00 - KOCURY PLAYOO.PL vs ZIELONA POLANA

 

Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl
Slider
SportLiga.PL