Za nami trzecia kolejka sezonu zima 2020 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie! W tej kolejce obejrzeliśmy cztery spotkania. Drużyny łącznie zdobyły 22 bramki, a sędziowie pokazali cztery żółte kartki. W pierwszym pojedynku Kamszoty ograły aktualnego mistrza, Przyjaciół. W drugim meczu Wawalions odprawili z kwitkiem Cervinusa. Trzecie spotkanie było najbardziej zacięte, a Fc United of Expats okazali się lepsi o jedną bramkę od Santosa. Ligowe zmagania zakończyliśmy pojedynkiem Prestige R-3 ze Szczękami Szczęśliwice. Tutaj lepsi okazali się Ci drudzy. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.sportliga.pl.

W pierwszym spotkaniu tej kolejki Kamszoty podejmowały Przyjaciół. Gospodarze w pierwszym pojedynku pokazali się z dobrej strony. Goście natomiast widać, że są w kryzysie. Na pierwsze trafienia długo trzeba było czekać. Pierwsze bramki obejrzeliśmy dopiero w końcówce pierwszej połowy i to w jednej minucie obie ekipy zdołały pokonać bramkarza przeciwników. Więcej goli do przerwy nie padło. Po zmianie stron strzelały już tylko Kamszoty. Dołożyli przeciwnikowi kolejne trzy bramki i mogli cieszyć się z kolejnego zwycięstwa. Przyjaciele są w wyraźnym kryzysie, trzy porażki z rzędu nie przystoją mistrzom jesieni. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem Kamszoty 4:1 Przyjaciele.

W drugim pojedynku tej kolejki Wawalions podejmowali Cervinusa. Mecz doskonale rozpoczął się dla gospodarzy, którzy już po stu dwudziestu sekundach prowadzili jedną bramką. W dalszej części spotkania, mimo wielu okazji, nie obejrzeliśmy goli i aktualny wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron gospodarze nie zaprzestawali ataków, co przyniosło im kolejne cztery bramki i ich drugie zwycięstwo stawało się faktem. Cervinus zdołał uratować honor i w ostatnich sekundach spotkania zdobył honorową bramkę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem Wawalions 5:1 Cervinus.

W trzecim pojedynku obejrzeliśmy Fc United of Expats, którzy podejmowali Santosa. To spotkanie było najbardziej zacięte i wyrównane. Lepiej w ten mecz weszli gospodarze, którzy po kwadransie gry prowadzili już dwoma golami. Taki wynik utrzymał się do przerwy, więc druga część spotkania zapowiadała się doskonale. Po zmianie stron Santos szybko zdołał złapać kontakt, ale odpowiedź gospodarzy była natychmiastowa i znów mieli przewagę dwóch trafień. Z minuty na minutę Santos był co raz bliżej bramki przeciwnika i zdołał doprowadzić do remisu. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem i drużyny podzielą się punktami, w ostatniej akcji meczu Fc United of Expats przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść i są samotnym liderem. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem Fc United of Expats 4:3 Santos.

W ostatnim spotkaniem tej kolejki Prestige R-3 podejmowali Szczęki Szczęśliwice. Spotkanie bardzo długo było wyrównane i zacięte i dopiero w końcówce pierwszej odsłony gościom udało się objąć prowadzenie. Po zmianie stron, obie ekipy także nas nie rozpieszczały. Gospodarzom najwyraźniej zabrakło armat, natomiast goście przypomnieli sobie o strzelaniu dopiero na siedem minut przed końcem spotkania. Dołożyli przeciwnikom jeszcze trzy bramki i mogli cieszyć się z kolejnych trzech punktów. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem Prestige R-3 0:4 Szczęki Szczęśliwice.