Za nami trzecia kolejka sezonu zima 2020 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie! W tej kolejce obejrzeliśmy cztery spotkania. Drużyny łącznie zdobyły 32 bramki, a sędziowie pokazali dwie żółte kartki. W pierwszym pojedynku Alrudidah dość gładko poradził sobie z Błękitnym Płomieniem. W drugim pojedynku Michałowice nie dały większych szans Reytanowi. W trzecim pojedynku Ciężki Przeciwnik musiał uznać wyższość Fc Gauganis. Natomiast w ostatnim spotkaniu Tango Warszawa nie dało rady Niedogazowanym. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.sportliga.pl.

W pierwszym pojedynku naprzeciwko siebie stanęli Alrudidah i Błękitny Płomień. Faworytem tego starcia byli gospodarze i nie zawiedli swoich kibiców. Od samego początku kontrolowali to spotkanie, a trzy trafienia z pierwszej połowy dawały im komfort na kolejną część spotkania. Po zmianie stron dołożyli przeciwnikowi kolejnych sześć bramek . Gościom udało się dopowiedzieć tylko dwa razy i schodzili z boiska pokonani. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem Alrudidah 9:2 Błękitny Płomień.

W drugim pojedynku tej kolejki Michałowice podejmowały Reytana. Obie ekipy przed tym spotkaniem miały po trzy punkty, więc mecz zapowiadał się arcy ciekawie. Niestety dla gości szybko okazało się, że będą musieli wznieść się na wyżyny swoich umiejętności, aby zgarnąć jakieś punkty. Do przerwy gospodarze zdołali trzy razy pokonać bramkarza przeciwników i na drugą część pojedynku wychodzili ze spokojem. W drugiej połowie strzelali również tylko gospodarze i dołożyli kolejne trzy bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem Michałowice 6:0 Reytan.

W trzecim spotkaniu tej kolejki Ciężki Przeciwnik podejmował Fc Gauganis. Patrząc na ligową tabelę, to gospodarze byli faworytem. Tak też wyglądał przebieg tego spotkania. Gospodarze dłużej utrzymywali się przy piłce, ale nie byli w stanie zagrozić przeciwnikowi, który w końcówce pierwszej połowy otworzył wynik tego spotkania. Po zmianie stron obraz gry się nie zmieniał. Gospodarze atakowali, ale strzelali goście. Dołożyli kolejne dwa trafienia i gospodarze byli w opałach. Co prawda w końcówce meczu udało im się zdobyć gola, ale na lepszy wynik zabrakło im czasu. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem Ciężki Przeciwnik 1:3 Fc Gauganis.

Ostatnim spotkaniem tej kolejki, był pojedynek Tango Warszawa z Niedogazowanymi. Obie drużyny przed tym pojedynkiem miały po punkcie na swoim koncie, więc mogliśmy spodziewać się ciekawego widowiska. Długo utrzymywał się bezbramkowy remis, a jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. Strata bramki przez gości tylko nakręciła ich do jeszcze lepszej gry. Do przerwy wpakowali przeciwnikowi cztery gole i na drugą część pojedynku mogli wyjść spokojniej. Jednak po zmianie stron postanowili pójść za ciosem co przyniosło im kolejne bramki. Tango Warszawa potrafiło odpowiedzieć tylko dwoma golami, ale to było za mało na osiągnięcie korzystnego wyniku. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem Tango Warszawa 3:8 Niedogazowani.