Za nami trzecia kolejka sezonu zima 2020 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie! W tej kolejce obejrzeliśmy pięć spotkania. Drużyny łącznie zdobyły aż 49 bramek, a sędziowie pokazali dwie żółte kartki. W pierwszym pojedynku Chlejsy Fc pewnie pokonały Double Team. Drugie spotkanie nie dobyło się i Abnegat dostał łatwe trzy punkty od Sportingu Warszawa. W trzecim pojedynku Snd nie dało większych szans Kukle Fc. W czwartym spotkaniu Tango Warszawa 2 rozbiło Ls Rampa. Na zakończenie kolejki Bikers Team wygrali do zera z Faithful Team. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.sportliga.pl.

W pierwszym pojedynku Chlejsy Fc podejmowali Random Team. Gospodarze dopiero rozpoczynali rozgrywki i ciężko było przewidzieć w jakiej są formie. Goście rozegrali już dwa spotkania i mieli na koncie cztery oczka. Spotkanie od początku było niezwykle wyrównane i w pierwszej połowie nie obejrzeliśmy bramek. Po zmianie stron Chlejsy Fc poprawiły swoją skuteczność i szybko wyszli na prowadzenie. Kolejne trafienia obejrzeliśmy dopiero pod koniec spotkania, gdzie goście musieli się odsłonić, a gospodarze doskonale to wykorzystywali. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem Chlejsy Fc 6:1 Random Team.

W drugim pojedynku naprzeciw siebie mieli stanąć Abnegat i Sporting Warszawa. Niestety goście dotarli na mecz w nie pełnym składzie i oddali walkowera. Ostateczny wynik to Abnegat 5:0 Sporting Warszawa.

Trzecim pojedynkiem tej kolejki, było starcie Snd z Kukle Fc. Spotkanie lepiej zaczęło się dla gospodarzy, ale goście szybko odpowiedzieli, a chwilę później byli już na prowadzeniu. Ich radość jednak nie trwała zbyt długo, go Snd pierw wyrównało, a za chwilę otworzyło worek z bramkami. Do przerwy prowadzili już różnicą trzech goli. Po zmianie stron gospodarze nie zwalniali tempa i wbili przeciwnikowi kolejne pięć bramek. Kulke Fc zerwali się jeszcze do ataków w końcówce, ale było już zbyt późno by odrobić straty. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem Snd 10:4 Kukle Fc.

W przedostatnim pojedynku tej kolejki Tango Warszawa 2 podejmowali Ls Rampa. Przed meczem nikt nie przypuszczał, że będzie to mecz do jednej bramki. Od samego początku pełną kontrolę mieli gospodarze, którzy do przerwy prowadzili różnicą sześciu goli. Po zmianie stron worek z bramkami rozwiązał się jeszcze bardziej. Tango Warszawa 2 wpakowali przeciwnikom kolejnych osiem bramek. Goście zdołali odpowiedzieć tylko dwoma trafieniami i pogrom stał się faktem. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem Tango Warszawa 2 15:3 Ls Rampa.

W ostatnim spotkaniu trzeciej kolejki Bikers Team podejmowali Faithful Team. Gospodarze od początku sezonu prezentują się bardzo dobrze i to oni byli faworytem tego starcia. Tak też było tego dnia, do przerwy zdobyte trzy gole pozwalały zachować spokój w drugiej odsłonie pojedynku. Po zmianie stron Bikers Team wbili przeciwnikowi jeszcze dwie bramki i ich zwycięstwo stało się faktem. Faithful Team tego dnia nie zdołał pokonać defensywy przeciwnika. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem Bikers Team 5:0 Faithful Team.