Za nami druga kolejka sezonu zima 2020 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie! W tej kolejce obejrzeliśmy cztery spotkania. Drużyny łącznie zdobyły 32 bramki, a sędziowie pokazali pięć żółtych kartek i jedną czerwoną. W pierwszym pojedynku Bikers Team okazali się lepsi o jedno trafienie więcej i pokonali Ls Rampa. W drugim starciu Faithful Team nie dał większych szans Kukle Fc. Trzeci pojedynek zakończył się remisem, a punktami podzielili się Snd i Random Team. Na zakończenie kolejki Tango Warszawa 2 rozgromiło Sporting Warszawa.

W pierwszym pojedynku Bikers Team podejmowali Ls Rampa. Spotkanie zapowiadało się na bardzo zacięte i wyrównane, bo ani jedni, ani drudzy nie zwykli odstawiać nogi. Mimo wielu okazji w pierwszej połowie, obejrzeliśmy tylko jedne trafienie. Goście tuż przed przerwą zdołali wyjść na prowadzenie. Po zmianie stron, gospodarze szybko odpowiedzieli i znów mieliśmy remis. Kolejne minut były bardzo zacięte i wyrównane. Kolejną bramkę obejrzeliśmy dopiero dziesięć minut później. Jak się okazało był to gol na wagę trzech punktów. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem Bikers Team 2:1 Ls Rampa
W drugim pojedynku Faithful Team podejmował Kukle Fc. Przed pierwszym gwizdkiem sędziego, ciężko było wskazać faworyta. Spotkanie doskonale rozpoczęło się dla gości, którzy już w czwartej minucie wyszli na prowadzenie. Odpowiedź gospodarzy przyszła sześć minut później i mieliśmy remis. Kolejne minuty to przewaga Faithful Team, którzy po kwadransie gry prowadzili już dwoma golami. Do przerwy więcej trafień już nie obejrzeliśmy. Po zmianie stron gospodarze szybko podwyższyli swoje prowadzenie. Mimo korzystnego wyniku, nie zwalniali tempa i udało im się zdobyć kolejną bramkę. Goście nie składali broni i w dwie minuty zdołali dwukrotnie wpisać się na listę strzelców. To tylko podrażniło ich przeciwników, którzy dołożyli kolejne dwa gole. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem Faithful Team 7:3 Kukle Fc.
Trzecim pojedynkiem tej kolejki, było starcie Snd z Random Team. Przed meczem ciężko było wskazać faworyta. Mecz doskonale rozpoczął się dal gospodarzy, którzy już po stu dwudziestu sekundach meczu wyszli na prowadzenie. Kolejne minuty to wymiana ciosów. Kolejne trafienie obejrzeliśmy kwadrans później i Snd prowadziło już dwoma golami. Goście w końcówce pierwszej połowy zdołali złapać kontakt i druga połowa zapowiadała się ciekawie. Po zmianie stron, goście rzucili się do odrabiania strat. Najpierw doprowadzili do remisu, a kilka minut później prowadzili już dwoma bramkami. Niestety to prowadzenie uśpiło ich czujność i do ofensywy przeszli gospodarze, którzy na pięć minut przed końcem spotkania doprowadzili do remisu. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem Snd 4:4 Random Team.

W ostatnim pojedynku tej kolejki Tango Warszawa 2 podejmowali Sporting Warszawa. To spotkanie było bardzo jedno stronne. Gospodarze urządzili sobie trening strzelecki. W pierwszej połowie wpakowali przeciwnikowi cztery gole i taki wynik widniał do przerwy. Po zmianie stron Tango Warszawa 2 poprawili swoją skuteczność. Dołożyli przeciwnikowi kolejnych siedem goli. Goście w tym spotkaniu nie zdołali pokonać bramkarza i musieli uznać wyższość swoich przeciwników. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem Tango Warszawa 2 11:0 Sporting Warszawa