Newsy WLF

Już w przyszłym tygodniu rozpoczynamy zmagania w lidze siódemek SportLiga.PL Summer 2019, na sztucznej trawie!

Pełne tabele oraz terminarz zostaną opublikowane na stronie w najbliższym czasie. Poniżej przedstawiamy harmonogram spotkań I kolejki, zaplanowanej na przyszły tydzień. 

Za nami jedenasta kolejka sezonu wiosna 2019 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie! W tej kolejce obejrzeliśmy trzy spotkania. W pierwszym starcu Fc United of Expats podejmował Rembet. Faworytem byli gospodarze, którzy z meczu na mecz kroczą po mistrzowską koronę. Tym razem odprawili z kwitkiem Rembet. W kolejnym pojedynku Kamszoty podejmowały Fc United of Expats. Dla gości było to drugie spotkanie w tej kolejce, jednak w meczu na szczycie trzeba dać z siebie wszystko. Mimo doskonałego widowiska o jedną strzeloną więcej bramkę lepsi okazali się Fc United of Expats. Po końcowym gwizdu sędziego, mogli się cieszyć z obrony mistrzostwa. Na zakończenie kolejki Nieprzypadkowi podejmowali Prestige Mokotów. Jedna jak i druga ekipa nadal była w walce o podium, więc nie można było sobie pozwolić na stratę punktów. Mecz od początku do końca kontrolował Prestige Mokotów i to on zgarnął komplet punktów i tym samym wskoczyli na ostatnie miejsce na podium. Jednak nie są tego miejsca pewni, gdyż do końca ligi zostało jeszcze jedno spotkanie, gdzie Rembet zmierzy się z Nieprzypadkowymi i Prestige Mokotów może jeszcze stracić to miejsce.

Za nami jedenasta kolejka sezonu wiosna 2019 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie! W tej kolejce obejrzeliśmy cztery spotkania. Dwa spotkania w grupie mistrzowskiej oraz dwa w grupie spadkowej. Pierwszym pojedynkiem w grupie mistrzowskiej było starcie Cervinusa z Fc Gauganis. Już tylko te dwie ekipy walczą o mistrzowską koronę, więc mecz zapowiadał się arcy ciekawie, gdyż jakakolwiek utrata punktów może skomplikować drogę do celu. Mecz był zacięty i wyrównany, a na koniec o jedną bramkę więcej strzeloną, lepsi okazali się gracze Fc Gauganis i to oni zgarniają komplet punktów. Zrównali się z Cerivinusem i obejmują prowadzenie w lidze. W drugim pojedynku grupy mistrzowskiej Niedogazowani podejmowali Szczęki Szczęśliwice. Było to starcie o ostatnie miejsce na podium. Niedogazowani w ostatnich meczach nie wypadali najlepiej i schodzili z boiska pokonani. Szczęki także nie błyszczeli formą, więc mecz zapowiadał się ciekawie. Na koniec lepsze okazały się Szczęki Szczęśliwice i to oni zajmują ostatnie miejsce na pudle. W grupie spadkowej w pierwszym meczu Chlejsy Fc podejmowały R-3 Team. Faworytem byli goście, którzy w końcówce sezonu wyraźnie złapali formę. Faworyt nie zawiódł i zgarnął komplet punktów. Drugim pojedynkiem w grupie spadkowej było starcie Bikers Team z Błękitnym Płomieniem. W tym spotkaniu w roli faworyta trzeba było postawić Bikersów, którzy mieli więcej punktów. Faworyt tego pojedynku, mimo zaciętego meczu, zdołał zwyciężyć i zgarnął trzy punkty.

Za nami jedenasta kolejka sezonu wiosna 2019 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie! W tej kolejce obejrzeliśmy tylko dwa spotkania. W pierwszym pojedynku Uszy Pajonka podejmowały Szybki Shot. Gospodarze jeśli chcieli znaleźć się na podium, nie mogli tego spotkania przegrać. Wzięli sobie to do serca i dosyć gładko rozprawili się z Szybkim Shotem, którzy mimo, że był beniaminkiem uplasował się dość wysoko w tabeli. W drugim starciu Standard Służew podejmował Kocury Playoo.PL. Faworytem tego starcia byli goście, którzy do ostatniej chwili mieli szansę na podium. Mimo, że udało im się pokonać Standard, to niestety, ale zajęli czwarte miejsce.

Za nami dziesiąta kolejka sezonu wiosna 2019 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie! W tej kolejce obejrzeliśmy trzy spotkania. W pierwszym starcu Nieprzypadkowi podejmowali Fc United of Exptas. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku byli goście, którzy są na najlepszej drodze by obronić tytuł. W tym pojedynku nie dali szans przeciwnikowi i zgarnęli komplet punktów. W kolejnym meczu Rembet podejmował Reytana. Przed tym pojedynkiem, obie drużyny miały taki sam dorobek punktowy, więc ciężko było wskazać faworyta. Mecz jednak lepiej ułożył się dla Rembetu i to on schodził z boska jako zwycięzca. Rembet w tej kolejce rozegrał jeszcze jedno spotkania. W drugim swoim meczu ich przeciwnikiem był Prestige Mokotów. Zawodnicy w tym starciu urządzili sobie istne strzelanie. Padło aż szesnaście goli, a po końcowym gwizdku sędziego, to Rembet po raz kolejny cieszył się z trzech punktów. Po tym zwycięstwie Rembet przeskoczył Prestige w tabeli i wskoczył na ostatnie miejsce na podium.

Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

Ekstraklasa Tabela (2019l)

LP Drużyna M B Pkt.
1 FC KEBAVITA 1 5 3
2 FC UNITED OF EXPATS 1 1 3
3 DOUBLE TEAM 0 0 0
4 GORKHA NEPAL 0 0 0
5 JOGADORES 0 0 0
6 SŁUŻEWIEC 0 0 0
7 FC GAUGANIS 1 -1 0
8 LAMICO 1 -5 0

II LIGA Tabela (2019l)

LP Drużyna M B Pkt.
1 PIJANNI BROTHERS 1 3 3
2 BARASPORT BOYZ 1 0 1
3 FOREIGNTINA 1 0 1
4 BRITENET 1 0 1
5 PZU SPORT TEAM 1 0 1
6 KACZYPRYT 0 0 0
7 KOCURY PLAYOO.PL 0 0 0
8 TiM 1 -3 0

III LIGA Tabela (2019l)

LP Drużyna M B Pkt.
1 SPORTLIGA TEAM 1 12 3
2 USZY PAJONKA 1 3 3
3 ALTER VALKIRIA 1 1 3
4 INPOST 0 0 0
5 JDE CFC 0 0 0
6 SZYBKI SHOT 1 -1 0
7 ALEA IACTA EST 1 -3 0
8 FC MOONFOX 1 -12 0
Slider
SportLiga.PL