Newsy WLF

Przed nami dziewiąta kolejka sezonu jesień 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W Ekstraklasie obejrzymy cztery spotkania. W II i III lidze zaplanowane mamy po pięć spotkań. Kolejny weekend pod balonem zapowiada się doskonale, gdyż dla niektórych ekip będzie to ostatnia szansa na zdobycie jakże cennych punktów. Czy faworyci podołają presji, a może ktoś zdoła sprawić niespodziankę. O tym przekonamy się już niebawem, a już teraz wszystkich zapraszamy na Estadio de Ubocze.

Za nami ósma kolejka sezonu jesień 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W tej kolejce obejrzeliśmy trzy spotkania w których decydowały się losy kto zagra w grupie mistrzowskiej, a kto w spadkowej. Na start Advocat Old Boys podejmował Kamszoty. Advocat miał awans do grupy mistrzowskiej zapewniony, natomiast Kamszoty musiały zwyciężyć i czekać na rozstrzygnięcie kolejnego spotkania. Mecz od początku do samego końca był niezwykle zacięty i wyrównany, ale to Advocat zwyciężył i nie stracił szansy by dogonić lidera. W kolejnym spotkaniu Wawalions podejmowała Error Team. Gospodarze przystępowali do tego spotkania w roli zdecydowanego faworyta. Ponadto mieli pewne miejsce w grupie mistrzowskiej. Error Team przed meczem już wiedział, że także zagra w grupie mistrzowskiej i miał wielkie nadzieje na korzystny wynik w tym pojedynku. Jednak jak się później okazało, było to jednostronne widowisko. Wawalions nie dała najmniejszych szans swoim przeciwnikom wysoko ich pokonując. W ostatnim spotkaniu tej kolejki obecni mistrzowie Fc United of Expats, którzy nie mieli już szans na grupę mistrzowską, podejmowali lidera Prestige Mokotów. Mimo, że różnica punktowa była między tymi drużynami spora, a obie ekipy prezentowały z goła odmienną formę, my spodziewaliśmy się, że będzie to niezwykle zacięte spotkanie. Takie też było, a po ostatnim gwizdku sędziego z kompletu punktów niespodziewanie cieszyli się mistrzowie Fc United of Expats, którym nie uda się w tym sezonie obronić tytułu.

Za nami ósma kolejka sezonu jesień 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! Mimo, że za nami przedostania kolejka, to emocji nie brakowało. W pierwszym meczu Niedogazowani podejmowali Nieprzypadkowych. Obie drużyny z wielkimi aspiracjami, a przed tym meczem zwycięzca nadal będzie się liczył w walce o podium. O zwycięstwie zadecydowała jedna bramką, którą zdobyli Nieprzypadkowi i dzięki temu wskoczyli na trzecie miejsce. W kolejnym spotkaniu Honest podejmował Reytana. Tu zdecydowanym faworytem był Reytan i to on zwyciężył dosyć pewnie, mimo, że w meczu się działo, a sędzia pokazał aż trzy czerwone kartki. Niezwykle zacięty pojedynek obejrzeliśmy w starciu Bękartów Warszawy z Bikers Team. Obie drużyny stworzyły bardzo ciekawe widowisko, a o triumfie zadecydowała różnica jednej bramki. Bękarty Warszawy zgarnęły komplet punktów i dzięki temu są o krok od mistrzowskiego tytułu. Kolejnym starciem jakie mieliśmy okazję obejrzeć, był pojedynek Chlejsów Fc z Kocurami Playoo.Pl. Spotkanie wyrównane o czym świadczy wynik końcowy. Drużyny podzieliły się punktami, a Chlejsy przez to straciły miejsce w pierwszej trójce. Na zakończenie kolejki Cocaine Cowboys podejmowali Szczęki Szczęśliwice. Spotkanie zdecydowanie zwyciężyli zawodnicy Szczęk i dzięki temu zwycięstwu przesunęli się na środek tabeli.

Za nami ósma kolejka sezonu jesień 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! Na starcie obejrzeliśmy pojedynek Ch European z Wola Fans. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku była liderująca Wola. Tak też było w tym spotkaniu bezlitośnie wykorzystywali swoje okazje. Ch Europen co prawda walczył, ale tego dnia nie udało im się zatrzymać rozpędzonego lidera. W kolejnym spotkaniu Kaczypryt podejmował Tango Reaktywacja. Wice liderujący Kaczypryt był faworytem tego pojedynku, jednak Tango w poprzedniej kolejce pokazało, że się dopiero rozkręca. Spotkanie było niezwykle wyrównane, jednak to Tango zeszło z boiska zwycięsko, a gola na wagę trzech punktów zdobyli w ostatnich sekundach spotkania. Kaczypryt doznając porażki spadł na trzecie miejsce. W kojonym pojedynku Fc Gauganis podejmowali Uszy Pajonka. Pierwsza połowa była niezwykle wyrównana, natomiast w drugiej swoją dominację pokazali zawodnicy Uszów Pajonka i to oni zwyciężyli. Na zakończenie kolejki Abnegat podejmował Backside Team. Mający spore aspiracje do mistrzowskiego tytułu Abnegat, nie mógł pozwolić sobie na stratę punktów. Tym bardziej, że podejmowali outsidera ligi. Zwyciężyli zgodnie z planem aplikując przeciwnikowi sporą ilość bramek i dzięki temu zwycięstwu mają już tylko dwa punkty straty do lidera, ale mają też jeden mecz rozegrany mniej.

Przed nami ósma kolejka sezonu jesień 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W Ekstraklasie obejrzymy trzy spotkania. W II i III lidze zaplanowane mamy po pięć spotkań. Kolejny weekend pod balonem zapowiada się więc ciekawie. Czy faworyci podołają presji, a może ktoś zdoła sprawić niespodziankę. O tym przekonamy się już niebawem, a już teraz wszystkich zapraszamy na Estadio de Ubocze.

Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

Ekstraklasa Tabela (2018j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 PRESTIGE MOKOTÓW 8 14 19
2 ADVOCAT OLD BOYS 8 21 19
3 WAWALIONS 8 32 16
4 ERROR TEAM 8 -22 9

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 FC UNITED OF EXPATS 8 -4 10
2 KAMSZOTY 8 3 9
3 CERVINUS 8 -10 5
4 SŁUŻEWIEC 8 -34 4

II LIGA Tabela (2018j)

LP Drużyna M B Pkt.
1 BĘKARTY WARSZAWY 8 15 21
2 REYTAN 8 18 18
3 NIEPRZYPADKOWI 8 15 16
4 CHLEJSY FC 9 -2 12
5 NIEDOGAZOWANI 9 -1 12
6 SZCZĘKI SZCZĘŚLIWICE 7 4 10
7 BIKERS TEAM 8 2 10
8 COCAINE COWBOYS 7 -12 6
9 KOCURY PLAYOO.PL 8 -14 5
10 HONEST 6 -25 1

III LIGA Tabela (2018j)

LP Drużyna M B Pkt.
1 KACZYPRYT 8 29 18
2 WOLA FANS 9 31 18
3 ABNEGAT 8 14 16
4 STANDARD SŁUŻEW 8 8 16
5 USZY PAJONKA 8 14 15
6 FC GAUGANIS 9 12 13
7 KS VILANOVIA 9 -6 12
8 TANGO REAKTYWACJA 9 -12 12
9 CH EUROPEAN 9 -26 6
10 BACKSIDE TEAM 9 -64 1
Slider
SportLiga.PL