Newsy WLF

Za nami szósta kolejka sezonu jesień 2019 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie! W tej kolejce obejrzeliśmy trzy spotkania. Drużyny łącznie zdobyły 24 bramek, a sędziowie pokazali tylko jedną żółtą kartkę. W pierwszym pojedynku Fc Gauganis podejmowali Santos. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku byli goście, którzy są w czołówce i liczą się w walce o mistrzostwo. Fc Gauganis nadal nie może wejść na właściwe tory i do tej pory nie zdobyli jeszcze punktu. W tym spotkanie także musieli uznać wyższość przeciwnika. Santos zgarnia komplet punktów i zmniejsza stratę do lidera. W kolejnym pojedynku Fc United of Expats podejmowali Przyjaciół. To spotkanie zapowiadało się najciekawiej w tej kolejce. Aktualny mistrz Ekstraklasy podejmował aktualnego lidera, którzy na swoim koncie miał komplet zwycięstw. Gospodarze od samego początku ustawili mecz pod siebie, a bramki zdobyte w pierwszej połowie zapewniły im bezpieczne prowadzenie. Po zmianie stron Przyjaciele starali się odrobić straty, ale Fc United of Expats doskonale kontrolował wydarzenia na boisku i nie dał się dogonić. Gospodarze zwyciężają, a goście doznają pierwszej w tym sezonie porażki. Na zakończenie kolejki Prestige Mokotów podejmował Via International. Zdecydowanym faworytem tego starcia byli gospodarze, którzy od początku sezonu doskonale się spisują i ciągle są w walce o mistrzostwo. Nie inaczej było w tym spotkaniu. Zdecydowane prowadzenie w pierwszej połowie i można było pomyśleć, że jest po meczu. Drugą połowę co prawda wygrali goście, ale w ostatecznym rozrachunku, Prestige Mokotów zapewnił sobie kolejne cenne trzy punkty i jest o krok od lidera.

Za nami szósta kolejka sezonu jesień 2019 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie! W tej kolejce obejrzeliśmy trzy spotkania. Drużyny strzeliły łącznie 26 bramek. Sędziowie pokazali trzy żółte kartki oraz jedną czerwoną. W pierwszym pojedynku Tango Warszawa podejmowali Szczęki Szczęśliwice. Mecz zapowiadał się ciekawie, gdyż grała ze sobą trzecia i druga drużyna ligi. Spotkanie od samego początku toczone było pod dyktando bardziej doświadczonych na ligowym boisku gości, którzy szybko wyszli na prowadzenie, ale do przerwy więcej goli nie strzelili. Po zmianie stron Szczęki Szczęśliwice dołożyły kolejne dwa trafienia i zgarniają komplet punktów. W drugim pojedynku tej kolejki Reytan podejmował R-3 Team. W tym pojedynku ciężko było wskazać faworyta. Początek spotkania był niesamowity, drużyny w ciągu pięciu minut zdobyły aż cztery gole. Reytan po pierwszej połowie mógł się poczuć zbyt pewnie, co po zmianie stron doskonale wykorzystał R-3 Team. Gościom udało się dogonić przeciwnika, a mecz zakończył się podziałem punktów. W kolejnym pojedynku Niedogazowani podejmowali Fc Izabellistass. Tutaj w roli faworyta należało upatrywać w gościach. Gospodarze jak do tej pory byli jedyną drużyną bez punktów. Ale jak nie kiedy jak teraz zacząć odbijać się od dna. Spotkanie od samego początku dobrze układało się dla Niedogazowanych. Pierwsza połowa zakończona ich prowadzeniem. Po zmianie stron gospodarze nie zamierzali zwalniać tempa. Dołożyli kolejne trafienia i wygrali zdecydowanie. Niedogazowani zdobywają swoje pierwsze punkty w tym sezonie, Gratulacje. Na zakończenie kolejki Bikers Team podejmowali Biały Proch. Tu zdecydowanym faworytem był oczywiście lider tabeli, chociaż pierwsza połowa była niezwykle wyrównana. Po zmianie stron, do czego zdążył już nas przyzwyczaić Biały Proch , goście przejęli całkowitą kontrolę na boisku i wbili przeciwnikom kolejne bramki i na swoim koncie zapisują kolejne trzy punkty.

Za nami piąta kolejka sezonu jesień 2019 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie! W tej kolejce obejrzeliśmy cztery spotkania. Drużyny łącznie strzeliły 30 goli. Sędziowie natomiast pokazali cztery żółte kartki. W pierwszym pojedynku Błękitny Płomień podejmował Refuj Bukszpryt. Zdecydowanym faworytem tego starcia byli gospodarze. Mecz jednak lepiej rozpoczął się dla gości, którzy szybko objęli prowadzenie. Błękitny Płomień jednak dość szybko zdołał wyrównać, a kilka minut później wyjść na prowadzenie. Kolejne minuty były bardzo wyrównane i do przerwy więcej goli nie padło. Po zmianie stron drużyny urządziły sobie strzelanie do bramki przeciwnika. Celniej i częściej trafił Błękitny Płomień i to on zgarnia komplet punktów. W drugim pojedynku tej kolejki Snd podejmowali Alter Valkirię. W tym pojedynku faworytem był lider, chociaż pierwsza połowa była niezwykle wyrównana, a na przerwę goście schodzili prowadząc jedną bramką. Po zmianie stron gospodarzom udało się nawet wyrównać, ale końcówka spotkania należała już do lidera. Alter Valkiria wygrywa wysoko i dopisuje na swoim koncie kolejne trzy punkty. Trzecim pojedynkiem tej kolejki było spotkanie Sportingu Warszawa z Chlejsami Fc. Tak jak w przypadku poprzednich meczów, tak i ten do przerwy był niezwykle zacięty i wyrównany. Drużyny dopiero porządnie zaczęły strzelać po zmianie stron. Szły łeb w łeb, ale w końcówce skuteczniejsi okazali się zawodnicy Chlejsów Fc i to oni dopisują na swoje konto bardzo ważne trzy oczka. Na zakończenie kolejki obejrzeliśmy pojedynek Abnegata z Kocurami Playoo.PL. Starcie dwóch najbardziej doświadczonych ligowo zespołów zapowiadał nam bardzo zacięte i wyrównane zawody. Spotkanie doskonale rozpoczęło się dla gości, którzy szybko objęli prowadzenie. Dalsze minuty zacięte, ale więcej goli w pierwszej połowie już nie obejrzeliśmy. Po zmianie stron obraz gry nie zmieniał się, dużo walki oraz zmarnowanych okazji. Kocurom Playoo.PL udało się jeszcze raz wpisać na listę strzelców i to oni zgarniają komplet punktów.

Za nami piąta kolejka sezonu jesień 2019 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie! W tej kolejce obejrzeliśmy cztery spotkania. Drużyny łącznie zdobyły 21 bramek, a sędziowie pokazali pięć żółtych kartek. W pierwszym pojedynku Santos podejmował Cervinusa. Spotkanie od samego początku, do samego końca trzymało i było niezwykle wyrównane, a na koniec drużyny podzieliły się punktami. W kolejnym pojedynku Fc Gauganis podejmował Przyjaciół, czyli obecnego lidera. Goście byli zdecydowanymi faworytami, chociaż po pierwszej nie było tego widać. Jednak po zmianie stron Fc Gauganis popełniał zbyt dużo błędów, a Przyjaciele takich prezentów nie marnują i wygrywają kolejne spotkanie. Trzecim pojedynkiem tej kolejki było starcie Służewca z Via International. Można powiedzieć, że drużyny bardziej broniły niż chciały atakować. Pierwsza połowa bez goli, a w drugiej też bardzo długo czekaliśmy na pierwsze trafienie. Drużyny zaczęły strzelać dopiero w ostatnich dziesięciu minutach spotkania, a i tak strzeliły tyle samo bramek i mecz zakończył się remisem. Na zakończenie kolejki mieliśmy wisienkę na torcie. Dwóch odwiecznych rywali, dwie drużyny które gwarantują futbol na najwyższym poziomie. Prestige Mokotów mierzył się z aktualnymi mistrzami, Fc United of Expats. Spotkanie doskonale się zaczęło dla gości, a z biegiem czasu stawało się co raz to bardziej wyrównane. Gospodarze doprowadzili do remisu i na przerwę na tablicy widniał remis. Po zmianie stron dalej mieliśmy oglądać doskonałe zawody, ale to Prestige Mokotów zdołał pokonać bramkarza przeciwników jeszcze raz i to on zgarnia komplet punktów w hicie kolejki.

Za nami piąta kolejka sezonu jesień 2019 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie! W tej kolejce obejrzeliśmy trzy spotkania. Drużyny strzeliły łącznie 26 bramek. Sędziowie pokazali cztery żółte kartki. W pierwszym pojedynku Tango Warszawa podejmowali Reytana. W tym pojedynku ciężko było wskazać faworyta, co pokazuje remisowa pierwsza połowa. Druga część spotkania jednak należała już do Tango Warszawa, którzy byli skuteczniejsi od przeciwnika i to oni zapisują na swoim koncie kolejne trzy punkty. W kolejnym pojedynku R-3 Team podejmował lidera Biały Proch. Mimo, że mecz doskonale rozpoczął się dla gospodarzy, to z minut na minutę widać było co raz większą przewagę gości i pewne prowadzenie do przerwy. Po zmianie stron Biały Proch jeszcze bardziej podkręcił tempo i wbił przeciwnikowi kolejne gole. Wygrał wysoko i zdecydowanie i z kompletem punktów prowadzi w lidze. Na zakończenie kolejki Niedogazowani podejmowali Szczęki Szczęśliwice. Outsider ligi, który jeszcze nie zdobył punktów mierzył się z jednym z pretendentów do mistrzostwa. Przed gospodarzami stało niezwykle ciężkie spotkania. Do przerwy jednak nawiązali walkę z rywalem i do szatni schodzili ze stratą jednego gola. Po zmianie stron jednak kontrolę nad spotkanie przejęły Szczęki Szczęśliwice i to oni zdobyli więcej bramek. Goście z boiska schodzą z trzema punktami i równają się punktami z liderem.

Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

Ekstraklasa Tabela (2019l)

LP Drużyna M B Pkt.
1 LAMICO 7 23 18
2 FC KEBAVITA 7 21 16
3 JOGADORES 7 15 15
4 FC UNITED OF EXPATS 7 4 13
5 SŁUŻEWIEC 7 1 12
6 DOUBLE TEAM 7 -13 6
7 FC GAUGANIS 7 -16 3
8 GORKHA NEPAL 7 -35 0

II LIGA Tabela (2019l)

LP Drużyna M B Pkt.
1 PZU SPORT TEAM 7 16 19
2 KACZYPRYT 7 14 15
3 PIJANNI BROTHERS 7 5 12
4 BRITENET 7 3 11
5 FOREIGNTINA 7 -3 10
6 KOCURY PLAYOO.PL 7 -7 7
7 FC IZABELLISTASS 7 -15 4
8 TiM 7 -13 3

III LIGA Tabela (2019l)

LP Drużyna M B Pkt.
1 USZY PAJONKA 7 11 17
2 ALTER VALKIRIA 7 11 16
3 INPOST 7 9 13
4 JDE CFC 7 -8 11
5 ALEA IACTA EST 7 -2 9
6 SPORTLIGA TEAM 7 5 8
7 SZYBKI SHOT 7 -3 6
8 FC MOONFOX 7 -23 0

Ekstraklasa Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 PRZYJACIELE 8 29 21
2 FC UNITED OF EXPATS 8 12 17
3 SANTOS 8 3 14
4 PRESTIGE MOKOTÓW 7 12 13

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 VIA INTERNATIONAL 7 -5 7
2 CERVINUS 6 -6 7
3 SŁUŻEWIEC 6 -27 1
4 FC GAUGANIS 6 -18 0

II LIGA Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 BIAŁY PROCH 7 24 19
2 SZCZĘKI SZCZĘŚLIWICE 6 13 15
3 TANGO WARSZAWA 7 8 12

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 R-3 TEAM 7 -11 7
2 REYTAN 7 -13 5
3 BIKERS TEAM 7 -23 3

III LIGA Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 ALTER VALKIRIA 8 18 19
2 KOCURY PLAYOO.PL 7 16 14
3 BŁĘKITNY PŁOMIEŃ 7 11 14
4 CHLEJSY FC 7 8 13

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 ABNEGAT 8 4 10
2 SND 8 -10 9
3 SPORTING WARSZAWA 7 2 7
4 REFUJ BUKSZPRYT 8 -49 0
Slider
SportLiga.PL