Zmagania w 3 Kolejce III BIZNESKLASY rozpoczęliśmy od pojedynku TESTCASe vs FREED FROM DESIRE . Obie ekipy bardzo potrzebowały punktów w tym spotkaniu aby trochę odbić się w górę ligowej tabeli. Spotkanie było niezwykle zacięte i wyrównane i ostatecznie zakończyło się podziałem punktów co z pewnością nie zadowala żadnej z drużyn a w szczególności drużynę TESTCASE , która zamyka ligową tabelę. W kolejnym pojedynku zagrali CBS WARSAW oraz FC MOONFOX. Faworytami tego pojedynku byli gospodarze , którzy od początku sezonu prezentują wspaniałą formę. Rola faworyta chyba jednak im nie posłużyła ponieważ przegrali aż 5:0. Świetne spotkanie zagrali zdecydowanie goście , którzy od pierwszej do ostatniej minuty grali na prawdę dojrzale i pewnie kontrolowali przebieg tego spotkania. W kolejnym pojedynku naprzeciw siebie stanęli NIEZDECYDOWANI COPA-CZE oraz JDE CFC. To był prawdziwy thriller w którym losy meczu ważyły się do ostatnich chwil . Obie drużyny zagrały na prawdę dobre spotkanie i zaprezentowały kawał dobrego futbolu. Ostatecznie to jednak JDE CFC cieszyło się z kompletu punktów po bramce strzelonej w końcowce spotkania przez Bartłomieja Fabisiewicza. NIEZDECYDOWANIE COPA-CZE przegrali natomiast trzeci pojedynek z rzędu takim samym wynikiem a mianowicie 2:3. Na zakończenie zmagań w III BIZNESKLASIE byliśmy świadkami niezwykle ciekawego pojedynku pomiędzy ALEA IACTA EST a KTS DONKI. Pierwsza połowa była niezwykle wyrównana a obie drużyny spokojnie i dokładnie starały się rozgrywać piłkę . Minimalnie lepsi w pierwszej odsłonie okazali się gospodarze , którzy prowadzili 2:1. W drugiej połowie gospodarze wrzucili wyższy bieg i pokazali kawał dobrego ofensywnego futbolu. Świetne spotkanie rozgrywał Paweł Sobczak , który był motorem napędowym większości akcji ofensywnych gospodarzy i w dużej mierze przyczynił się do zwycięstwa 5:2 , które zapewniło gospodarzom pozycję lidera. 

 

TESTCASE 1 : 1 FREED FROM DESIRE 

 Pojedynek Testcase i Freed from Desire był dosyć nieprzewidywalny. W całym spotkaniu, a dokładniej w przeciągu 2 minut padły jedyne bramki, po jednej dla każdej z drużyn. Bramka dla FFD wpadła po bardzo ładnej i składnej akcji Gutka Mioduszewskiego i Aleksandra Nowosadko. Chwilę później padła prawdopodbnie bramka tego sezonu. Fenomenalny strzał zza połowy wylądował idealnie w okienku z piorunującą siłą. Krzysztof Janiak kompletnie zaskoczył bramkarza FFD. Kolejną groźna akcja miała miejsce dopiero pod koniec całego spotkania, bo dopiero w 39 minucie do pustej bramki nie trafia Gutek Mioduszewski pozbawiając swoją drużynę możliwości zdobycia 3 punktów. Mecz kończy się wynikiem 1:1.

 

CBS WARSAW 0 : 5 FC MOONFOX 

Od początku meczu było widać narastającą przewagę Moonfoxa co udowodnili oddając 8 strzałów na bramkę przeciwnika w trakcie pierwszej połowy spotkania. Dwa z nich zdołały dosięgnąć celu, a strzelcami byli Mateusz Stępniewski i Łukasz Rysz. Druga część spotkania zapowiadała jeszcze więcej bramek bo w pierwszej sytuacji od rozpoczęcia drugiej połowy padła kolejna bramka dla Moonfoxa. Kolejna bramka padła chwilę później bo w 26 minucie zdobywa ją Łukasz Rysz. Na pochwałę zasługuje jednak Mateusz Makowski - bramkarz CBSu bez którego porażka mogłaby być o wiele wyższa. Ostatnia bramka padła w 36 minucie kompletnie dobijając już zrujnowaną defensywę CBSu. Końcowy wynik to 0:5 dla Moonfoxa

 

NIEZDECYDOWANI COPA-CZE 2 : 3 JDE CFC 

W pierwszej połowie mogliśmy zauważyć wspaniała grę drużyny gospodarzy. Od razu ruszyli do ataku Kreując sobie sytuację zakończone strzałem. Goście nie byli dłużni oddając strzałami z dystansu I próbując robić zamieszanie w polu karnym.Pozwoliło to gospodarzom grać długie podania na polowe przeciwnika, co Poskutkowało wyjściem na prowadzenie drużyny gospodarzy. Wynik do przerwy się nie zmienił. Na początku drugiej połowy gra gospodarze się nie zmieniała, lecz po stracie kolejnej bramki goście się obudzili grają szybszą i zdecydowaną piłkę. Każdy gol napędzał ich jeszcze bardziej co pozwoliło im odwrócić losy spotkania

 

ALEA IACTA EST 5 : 2 KTS DONKI

 Niezwykle ciekawe spotkanie na sztucznej trawie pomiędzy tymi dwiema drużynami zakończyło się pewnym zwycięstwem gospodarzy. Od początku to ALEA IACTA EST lepiej rozgrywała piłką i stwarzała sobie więcej groźnych sytuacji. Już w 8 minucie gospodarze objęli prowadzenie po bramce Pawła Sobczaka . KTS DONKI w  kolejnych minutach walczyły i robiły co mogły jednak brakowało im spokoju w rozegraniu i zimnej krwi pod bramką przeciwnika. W 17 minucie goście mieli również sporo pecha ponieważ bramkę samobójcza zdobył ich obrońca Dawid Świtała. Goście nie zamierzali się jednak poddawać i już minutę później Piotr Zalewski wziął sprawy w swoje ręce i zdobył bramkę kontaktową. W drugiej odsłonie jednak to gospodarze wrzucili wyższy bieg i już po 6 minutach prowadzili aż trzema bramkami po trafieniach Pawła Sobczaka i Michała Skłodowskiego. KTS DONKi poderwali się jeszcze w samej końcówce jednak zdołali jednak dopisać na swoje konto jeszcze tylko jedno trafienie po którym błyskawicznie odpowiedzieli gospodarze pieczętując swoje zwycięstwo . 

 

 

 

 

BIZNESKLASA III Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 CBS WARSAW 7 8 18
2 ALEA IACTA EST 7 7 16
3 JDE CFC 7 7 12
4 FREED FROM DESIRE 7 6 11

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 FC MOONFOX 7 2 9
2 NIEZDECYDOWANI COPA-CZE 6 -2 6
3 KTS DONKI 7 -15 6
4 TESTCASE 6 -13 1
SportLiga.PL