Zmagania w ramach rozgrywek II BIZNESKLASY rozpoczęliśmy od niezwykle ciekawego pojedynku AGRO-POL vs PLUS. Początek tego spotkania był niezwykle wyrównany, obie drużyny starały się spokojnie rozgrywać piłkę i nie forsowały zbytnio tempa tego pojedynku. Na pierwszą bramkę musieliśmy poczekać aż do 12 minuty kiedy to wynik spotkania otworzył Dominik Buczek. W pierwszej odsłonie mieliśmy jeszcze kilka niezłych okazji na bramki jednak obu drużynom brakowało spokoju w wykończeniu. Prawdziwy grad bramek przyszedł jednak w drugiej odsłonie, najpierw AGRO-POl bardzo szybko wyrównał jednak z minuty na minutę widać było , że opada z sił a co raz większą przewagę mieli goście. Do 33 minuty AGRO-POL walczył jednak dzielnie i był bliski remisu jednak w samej końcówce PLUS wrzucił wyższy bieg i odjechał przeciwnikowi wygrywając aż 5:2 i zgarniając komplet punktów .
W kolejnym pojedynku naprzeciw siebie stanęły dwie niezwykle doświadczone drużyny - BRITENET oraz USZY PAJONKA. Ci drudzy po wielu latach walki w rozgrywkach weekendowych postanowili dołączyć do Ligi w tygodniu wieczorami lecz jak narazie startu sezonu Jesiennego nie mogą zaliczyć do udanych. W tym spotkaniu na prawdę sporo się działo, dużo walki, fauli ale również wiele pięknych akcji i bramek. Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga gospodarzy , ktorzy rozpoczęli strzelanie już w 3 minucie i nie zwalniali tempa dokładając jeszcze 3 bramki w pierwszej odsłonie przy tylko jednej USZU PAJONKA. W drugiej połowie co raz częściej do głosu dochodzili natomiast goście i z minuty na minutę grali co raz lepiej. BRITENET był jednak dobrze zorganizowany w defensywie przez co ciężko było się gościom przebić pod bramkę przeciwnika. USZY walczyły jednak niezwykle ambitnie i niewiele brakowało aby zdołały wyrównać wynik tego spotkania i wyrwać przeciwnikowi punkty jednak zabrakło im po prostu czasu i ostatecznie to BRITENET zgarnął pełną pulę wygrywająć 4:3.
Na zakończenie zmagań w II BIZNESKLASIE spotkały się ekipy FC WS oraz RIVER PLATE . Gospodarze od początku spotkania jak i tego sezonu pokazują , że marzy im się powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej. Od początku tego pojedynku to FC WS był stroną przeważająca i już w 5 minucie prowadził 2:0 . RIVER PLATE zdołało szybko odpowiedzieć jednak FC WS nadal było niezwykle groźne i nie zamierzało zwalniać tempa. Do przerwy gospodarze prowadzili 3:2 jednak w drugiej odsłonie wyraźnie wrzucili wyższy bieg i strzelali bramkę za bramką . RIVER PLATE walczyło jak mogło jednak było tego dnia wyraźnie słabsze od przeciwnika i musiało uznać wyższość FC WS.

AGRO-POL 2 : 5 PLUS

Pierwsza połowa tego pojedynku na sztucznej trawie była niezwykle wyrównana i zacięta. AGRO-POl , który grał w tym meczu w dosyć okrojonym składzie , stawiał spory opór dobrze grającemu zespołowi PLUSA. Na pierwsze trafienie musieliśmy jednak poczekać aż do 12 minuty kiedy to do bramki gospodarzy trafił Dominik Buczek. Do przerwy utrzymało się skromne prowadzenie gości pomimo kilku na prawdę niezłych okazji po obu stronach. Prawdziwe strzelanie przyszło jednak w drugiej odsłonie . Już na samym początku drugiej połowy do ataku ruszyli zawodnicy AGRO-POL i bardzo szybko wyrównali wynik spotkania za sprawą trafienia Marcina Górkiewicza. PLUS był jednak tego dnia bardzo dobrze dysponowany i strata bramki wyraźnie podziałała na nich motywująco ponieważ ruszyli do ataku i strzelali kolejne bramki. AGRO-POL starał się i walczył jednak na aż 4 bramki PLUSA zdołał odpowiedzieć tylko jednym trafieniem . PLUS w drugiej połowie bardzo dobrze i szybko rozgrywał piłkę pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych dzięki czemu w pełni zasłużenie wygrał 5:2 i zgarnął komplet punktów w tym spotkaniu

BRITENET 4 : 3 USZY PAJONKA

Obie drużyny na ten mecz przybyły w licznych składach. Można było spodziewać się doskonałego widowiska. To świetnie zaczęło się dla Britenet, którzy bardzo szybko objęli prowadzenie i z każdą kolejną minutą co raz mocniej naciskali przeciwnika. Ten pod naporem popełniał bardzo proste błędy w defensywie, co skrzętnie wykorzystywali gospodarze. Po kwadransie gry prowadzili już czterema golami i można było pomyśleć, że jest po meczu. Uszy Pajonka jeszcze przed przerwą zdołały zdobyć swoją pierwszą bramkę i należało liczyć, że po przerwie mocniej ruszą na przeciwnika. Tak też się stało, co prawda bardzo udało im się zdobyć kolejną bramkę, a w między czasie nie wykorzystali jeszcze rzutu karnego. Końcówka spotkania należała do gości, którzy w tym meczu po raz drugi mieli jedenastkę i po raz kolejny doskonale zatrzymał ich bramkarz Britenetu. Co prawda udało im się zdobyć jeszcze bramkę kontaktową, ale po tym trafieni sędzia zakończył spotkanie. Britenet zdołał dowieźć do końca swój korzystny wynik i zgarnął komplet punktów.

FC WS 7 : 3 RIVER PLATE

To spotkanie zapowiadało się doskonale. Obie ekipy znane są z tego, że nie kalkulują, tylko stawiają na atak. Mecz doskonale rozpoczął się dla Fc WS, którzy bardzo szybko objęli dwubramkowe prowadzenie. River Plate jednak nie poddało się i momentalnie zdobyło bramkę kontaktową. Po tym trafieniu założyli wysoki pressing, co bardzo utrudniało rozgrywanie piłki gospodarzom. Gdy przetrwali napór gości, sami wreszcie zaatakowali i to skutecznie. Odskoczyli przeciwnikowi na kolejną bramkę. W końcówce pierwszej części goście ponownie zmniejszyli stratę do przeciwnika i druga połowa zapowiadała się ciekawie. Druga odsłona, to koncertowa gra Fc WS, którzy co i raz nękali przeciwników, a bramki zdobywane przez nich były szczególnej urody. Cztery trafienia dały im spokój do końca spotkania. Gości stać było w tym meczu jeszcze tylko na jedną bramkę. Ostatecznie po bardzo dobrych zawodach, Fc WS wygrywa w pełni zasłużenie.