Zmagania w I BIZNESKLASIE rozpoczęliśmy od niezwykle ciekawego pojedynku KABANI vs DOUBLE TEAM . Pierwsze połowa to niezwykle zacięta walka i wiele sytuacji bramkowych. Obu drużyn brakowało jednak trochę szczęścia i przede wszystkim spokoju w wykończeniu przez co pierwsza odsłona zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej odsłonie w końcu jedną z akcji wykończyli gospodarze i wyszli na prowadzeni po bramce Krystiana Grzywcza. Ta bramka dosyć mocno ustawiła to spotkanie ponieważ KABANI grało dzięki niej zdecydowanie lepiej i spokojnie a DOUBLE TEAM co raz bardziej nerwowo szukało bramki wyrównującej. KABANI stwarzało sobie masę sytuacji jednak fenomenalnie wielokrotnie bronił bramkarza gości zachowując szanse na korzystny wynik w tym meczu. Ofensywa gości nie funkcjonowała jednak dobrze w drugiej odsłonie a KABANi dołożyło jeszcze 2 trafienia i ostatecznie wygrali pewnie i zasłużenie 3:0. W kolejnym pojedynku zmierzyły się natomiast KACZYPRYT oraz JOGADORES. Obie drużyny początku sezzonu nie mogą zaliczyć do udanych i zdecydowanie był to mecz na przełamanie. Spotkanie było na prawdę zacięte i wyrównane a obie ekipy walczyły od pierwszej do ostatniej minuty. W pierwszej połowie minimalnie lepsi byli gospodarze , którzy po bramce Michała Wojtaszka prowadzili 1:0. KACZYPRYT przespał jednak początek drugiej odsłony i dał sobie szybko wbić dwie bramki . JOGADORES utrzymało to skromne prowadzenie do końca spotkania i mogli cieszyć się z kompletu punktów w tym spotkaniu.

KABANI 3 : 0 DOUBLE TEAM

Od poczatku spotkania druzyna KABANI ruszyła do ataku, kreując sobie sytuacje zakończone strzałami w stronę bramki. Goście musieli grać bardzo zdecydowanie w obronie, aby odpierać częste ataki gospodarzy. Nieustające strzały z dystansu i długie podania i rzadkie sytuacje podbramkowe DOUBLE TEAM nie wystarczyły na wyjście na prowadzenie. Pierwsza połowa zakończyła się remisem, lecz już na początku kolejnej odsłony meczu KABANI polepszyło swoją skuteczność i ustanowiło korzystny dla siebie wynik. Gosodarze nie byli w stanie wyprowadzić żadnej skutecznej akcji, co wykorzystało KABANI strzelając im jeszcze kolejne dwie bramki. DOUBLE TEAM grało w tym spotkaniu zdecydowanie zbyt nerwowo i bojaźliwie przez co nieznacznie zagrozili bramce przeciwnika. KABANI natomiast grało w piłkę i nie bało się szybko rozgrywać piłki co przyniosło efekt w postaci kompletu punktów w tym meczu.

KACZYPRYT 1 : 2 JOGADORES

Pierwszą groźną sytuacje stworzyli zawodnicy gospodarzy, ale strzał ich napastnika z najbliższej odległości zablokował obrońca Jogadores. Trzy minuty potem świetną okazje mieli goście, ale ich zawodnik nie trafił z paru metrów do pustej bramki. Jak mawia stare piłkarskie porzekadło - nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić i tak również było w tym przypadku bo już chwile potem Kaczypryt wyszedł na prowadzenie. Po utracie bramki goście ruszyli do zmasowanych ataków, lecz wciąż brakowało skuteczności, gdyż marnowali oni nawet sytuacje sam na sam z bramkarzem Kaczegoprytu. Po przerwie wciąż byliśmy świadkami naporu Jogadores, a bramka wisiała w powietrzu. Nie trzeba było długo czekać bo już po pięciu minutach gry zawodnik gości po indywidualnej akcji doprowadził do wyrównania, a dwie minuty potem po idealnym strzale z rzutu wolnego Jogadores wyszli na prowadzenie. W samej końcówce przycisnął zespół gospodarzy, ale zabrakło czasu na wyrównanie i Kaczypryt przegrał to spotkanie 1:2.