W najwyższej klasie rozgrywkowej w minionym tygodniu odbył się komplet trzech niesamowitych spotkań. Na początek spotkanie , które elektryzowało piłkarski świat a mianowicie BANANEIROS LAS PALMAS vs KABANI. Od początku spotkanie toczone było w niesamowicie wysokim tempie , obie drużyny szybko i dokładnie rozgrywały piłkę i na prawdę było na co popatrzeć. Początek tego meczu był nieco lepszy w wykonaniu KABANI jednak kompletnie brakowało im skuteczności i marnowali kolejne sytuacje. Dopiero w 14 minucie doczekaliśmy się pierwszej bramki a jej autorem był nowy nabytek gospodarzy Piotr Lach. Kolejne minuty to niezliczona ilość pięknym kombinacyjnych akcji i niestety niezliczona ilość zmarnowanych sytuacji przez drużynę KABANI. Gospodarze natomiast co mieli to strzelali i do przerwy prowadzili aż 3:0. W drugiej odsłonie obraz gry nie zmieniał się cały czas byliśmy świadkami niesamowitego pojedynku w którym padały przepiękne bramki . Zdecydowanie skuteczniejsi byli jednak gospodarze i to oni w pełni zasłużenie wygrali to spotkanie 6:3. Niezwykle ciekawie zapowiadał się również pojedynek pomiędzy JOGADORES a LAMICO. Początek tego spotkania był na prawdę wyrównany obie drużyny dobrze utrzymywały się przy piłce i dokładnie rozgrywały . W 14 minucie goście wyszli na prowadzenie i od tego momentu ich przewaga rosła , w szczególności w posiadaniu piłki. JOGADORES broniło się bardzo dobrze i tuż przed przerwą po fantastycznym podaniu bramkę piętką zdobył Konrad Kiliszek. W drugiej odsłonie LAMICO cały czas przeważało jednak nie potrafili zamienić tej przewagi na kolejne bramki i ostatecznie musieli zadowolić się podziałem punktów w tym pojedynku. Na zakończenie zmagań w I BIZNESKLASIE czekał nas pojedynek powracających do najwyższej klasy rozgrywkowej DOUBLE TEAM oraz drużyny KACZYPRYT , która awansowała do niej dzięki drugiemu miejscu zajętemu w rozgrywkach wakacyjnych. Pierwsza połowa tego meczu to niezwykle wyrównana walka i bardzo mało sytuacji bramkowych. Obie drużyny nieźle grały w piłkę jednak wszystko kończyło się przed polem karnym przeciwnika. Prawdziwe strzelanie rozpoczęło się dopiero w drugiej odsłonie. DOUBLE TEAM zmieniło ustawienie na nieco bardziej ofensywne i od razu przyniosło to efekt w postaci bramki w 22 minucie. DOUBLE TEAM po tym trafieniu poczuło się zdecydowanie pewniej i grali jak natchnieni. Gospodarze strzelali kolejne fenomenalne bramki i nie dawali żadnych szans przeciwnikowi na korzystny wynik . Gospodarze nie odpuszczali do samego końca i strzelali kolejne niesamowite bramki i ostatecznie wygrali to spotkanie aż 7:1.

BANANEIROS LAS PALMAS 6 : 3 KABANI

Pierwsze dziesięć minut spotkania należało do drużyny gości, bo to oni kreowali dużo sytuacji bramkowych, niestety nie zamieniali to na bramki. Dopiero w 14 minucie spotkania gospodarze odparli ataki KABANI i ruszyli ze skuteczną kontrą wychodząc na prowadzenie. Goście próbowali strzelać z dystansu, lecz piłka nie chciała znaleźć się w świetle bramki. Na ostatnie minuty przed koncem pierwszej połowy gospodarzom udało się strzelić jeszcze dwie bramki i zachować bezpieczny wynik przed zejściem na przerwę.  W drugiej połowie gospodarze nie dawali za wygraną i atakowali pole karne przeciwników, lecz zdecydowana gra w obronie JDE CFC nie pozwalała stracić im kolejnej bramki, natomiast dało im to możliwość kreowania sytacji które zamieniły się w dwie piękne bramki w ciagu dwóch minut. Niestety gospodarze wzięli się w garść i do końca spotkania utrzymywali korzystny dla siebie wynik wygrywając 6:3

JOGADORES 1 : 1 LAMICO

Od początku meczu można było zauważyć że zapowiada się bardzo wyrównane spotkanie, drużyna gości grała bardzo dobrze w linii defensywnej, co nie pozwalało przeciwnikom zbliżyć się do ich pola karnego. Próby gry z kontry nie wychodziły, lecz po 14 minutach spotkania goście wyszli na prowadzenie. Od tego momentu posiadanie piłki LAMICO się znacznie zwiększyło, kreowali ciekawe akcje podbramkowe, lecz zabrakło im skuteczności, co zemściło się w ostatniej minucie pierwszej połowy gdzie Gospodarze w fenomenalny sposób z piętki wyrównali spotkanie. W drugiej połowie to bramkarze obu drużyn mieli wspaniałe interwencje co nie pozwoliło żadnej z druzyn strzelić bramki na wagę zwycięstwa. Oba zespoły próbowały swoich sił strzałami

DOUBLE TEAM 7 : 1 KACZYPRYT

Już w pierwszej połowie meczu widzieliśmy wspaniałą grę double teamu gospodarze grali zdecydowaną piłkę nie pozwalali drużynie przeciwnej stworzyć sytuacji w której mogliby im zagrozić zabrakło zdecydowania i skuteczności . pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem bezbramkowym drugiej połowie meczu gospodarze ruszyli do ataku i po 2 min spotkania złapali właściwy rytm. Gra była dynamiczna i Dokładna gospodarze dominowali drużynę przeciwną zarówno w linii ataku jak i w defensywie. kolejne minuty spotkania obfitowały w jeszcze 6 bramek na konto gospodarzy. KACZYPRYTOWI udało się zdobyć bramkę honorową na ostatnie minuty spotkania, a mecz zakonczyl sie wynikiem 7:1