Drogie drużyny już w przyszłym tygodniu rozpoczynamy zmagania w Sezonie ZIma 2020 rozgrywek BiznesKlasy . Na początek rozpoczynamy oczywiście od kolejki sparingowej . 

Poniżej przedstawiamy aktualny harmonogram spotkań sparingowych zaplanowanych na przyszły tydzień. 

 

Bardzo prosimy również o przesyłanie preferencji co do rozgrywania spotkań w sezonie zimowym na maila biuro@sportliga.pl do końca tygodnia. 

PONIEDZIAŁEK 13.01.2020 :

20:00 - CBS WARSAW VS USZY PAJONKA

20:50 - PLUS VS JOGADORES

21:35 - BARLET VS DOUBLE TEAM

 

WTOREK 14.01.2020 :

20:50 - BANANEIROS LAS PALMAS VS BRITENET

21:35 - PIJANNI BROTHERS VS FOREIGNTINA

 

ŚRODA 15.01.2020 :

20:00 - AGRO-POL VS FC MOONFOX

20:50 - JDE CFC VS KDM GROUP

 

CZWARTEK 16.01.2020 :

20:00 - ALEA IACTA EST VS TIM 

20:50 - COLLEGE OF EUROPE VS RIVER PLATE

 

 

 

Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

BIZNESKLASA III Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 CBS WARSAW 10 18 27
2 ALEA IACTA EST 10 9 22
3 JDE CFC 10 5 15
4 FREED FROM DESIRE 10 -4 11

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 FC MOONFOX 10 3 15
2 COPA-CZE 10 2 12
3 KTS DONKI 10 -8 12
4 TESTCASE 10 -25 4

BIZNESKLASA I Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 KABANI 4 17 10
2 LAMICO 4 5 10
3 JOGADORES 4 7 9
4 BARLETT 5 -1 6
5 BANANEIROS LAS PALMAS 4 -4 3
6 PLUS 5 -24 0

BIZNESKLASA II Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 PIJANNI BROTHERS 5 6 12
2 DOUBLE TEAM 6 10 12
3 CBS WARSAW 5 1 9
4 USZY PAJONKA 4 0 9
5 FOREIGNTINA 5 -5 6
6 ALEA IACTA EST 4 5 6
7 BRITENET 5 -6 3
8 TiM 6 -11 3

BIZNESKLASA III Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 VERIZON CONNECT 5 13 13
2 COPA-CZE 5 11 12
3 JDE CFC 5 -1 6
4 RIVER PLATE 4 -2 6
5 COLLEGE OF EUROPE NATOLIN 5 -3 6
6 GRUPA KDM 5 -11 4
7 AGRO-POL 4 -3 4
8 FC MOONFOX 5 -4 4
Slider
SportLiga.PL