Przed podziałem tabeli w II Biznesklasie rozegrane zostały trzy spotkania. River Plate rywalizowało z Foreigntiną i to Ci drudzy byli faworytami tego starcia. Foreigntina mimo nie najlepszego sezonu jest drużyną, która jest groźna w każdej minucie meczu, nawet gdy mają gorszy dzień. To pokazali właśnie w tym spotkaniu, mimo bardzo dobrej dyspozycji River Plate. W drugim spotkaniu Agro-Pol zmierzył się z Britenet. Pomarańczowi jak najszybciej będą chcieli zapomnieć o jesiennym sezonie, a za to Britenet może uznać tą edycję ligi do bardzo udanych. Forma tych zespołów w końcówce 2019 roku przełożyła się również na obraz gry i wynik tego spotkania. W trzecim meczu ponownie zobaczyliśmy w akcji zawodników Foreigntiny, którzy tym razem podejmowali drużynę TiM'u. Mimo, że było to spotkanie drużyn z podobnej części tabeli, to jednak Foreigntina totalnie zdominowała rywali na boisku, przekładając to na wynik spotkania. Zapraszamy do dalszej części artykułu, w którym dowiecie się więcej na temat rozegranych spotkań.

RIVER PLATE  1 - 3  FOREIGNTINA

Patrząc na ligową tabelę, to Foreigntina była faworytem tego spotkania. Mecz jednak lepiej rozpoczął się dla River Plate, gdyż to oni szybko objęli prowadzenie. Rywal jednak nie zamierzał być dłużny i już sześćdziesiąt sekund później doprowadził do remisu. Kolejne minuty to wymiana ciosów. Dużo walki w środku pola, ale też składne akcje, jednak brakowało skuteczności. Po kilku takich minutach, Foreigntina świetnie rozegrała atak pozycyjny i objęli prowadzenie. River ruszyli do odrabiania strat, ale co i raz marnowali doskonałe okazje do zdobycia gola. Więcej bramek w pierwszej części już nie padło. Po zmianie stron mieliśmy okazję oglądać szybkie ataki z obu stron. Mimo, że wymiana ciosów trwała, bliżsi kolejnej bramki byli goście. Tak też się stało. Indywidualna akcja i doskonały strzał obrońcy gości i podwyższyli prowadzenie. Dalsze minut spotkania dość nerwowe z obu stron. Jedni jak i drudzy często grali niedokładnie i szybko tracili piłkę. W końcówce goście mogli jeszcze podwyższyć, ale nie wiele zabrakło. Ostatecznie Foreigntina okazała się lepsza od River Plate o dwa trafienia więcej.

AGRO-POL  1 - 8  BRITENET

W spotkanie o wiele lepiej weszli zawodnicy BRITENETU, najpierw w szóstej minucie przeprowadzili bardzo groźną akcje, ale gospodarzy uratował bramkarza, lecz minutę potem nie był w stanie już nic zrobić i było 0:1. Od tego momentu byliśmy świadkami totalnej deklasacji, goście zamknęli rywali na ich połowie i zdobywali kolejne bramki. AGRO-POL nie był w stanie przeciwstawić się świetnie dysponowanym rywalom i ani razu nie zdołali nawet przeprowadzić groźnej akcji. Na przerwę goście schodzili prowadząc aż 0:5. Po zmianie stron BRITENET szybko dołożył dwie kolejne bramki. Za to w trzydziestej czwartej minucie gospodarzom udało się zdobyć bramkę honorową. Rozdrażnieni zawodnicy gości chcieli odpowiedzieć jak najszybciej i udało im się to jeszcze przed przerwą. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 1:8.

FOREIGNTINA  9 - 0  TIM

W tym pojedynku ciężko było wskazać faworyta. Od samego początku jednak lepiej wyglądała Foreigntina, która bardzo szybko objęła prowadzenie, a po kilku minutach podwyższyli prowadzenie. TiM po utracie dwóch goli, starał się dłużej utrzymywać przy piłce, ale nic z tego nie wynikało. Foreigntina doskonale przeciwników kontrowała i po ponad kwadransie gry, prowadziła już czterema golami. Goście jeszcze przed przerwą mogli zdobyć swoją pierwszą bramkę, ale marnowali doskonałe okazje. Po zmianie stron TiM w każdy możliwy sposób próbował zaskoczyć przeciwnika, ale nic im tego dnia nie chciało wpaść do siatki. Gospodarze za to nie marnowali swoich okazji. Poprawili swoją skuteczność z pierwszej połowy i teraz wpakowali przeciwnikom kolejnych pięć bramek. Mecz był dość jednostronny i wysokie zwycięstwo Foreigntiny jest na najbardziej w pełni zasłużone.