W ostatnim tygodniu listopada, III Biznesklasa trzy, z czterech zaplanowanych spotkań. Jedno w grupie Mistrzowskiej, a drugie w Spadkowej. JDE CFC podejmowało CBS Warsaw, które jest praktycznie nie do pokonania w tym sezonie. CBS Zazwyczaj swoje mecze wygrywa dobrą postawą w drugiej części meczu i tym razem było podobnie. W drugim spotkaniu, kolejny kandydat do mistrzostwa - Alea Iacta Est zmierzyła się z Freed From Desire. Niebiesko-biali byli zdecydowanym faworytem tego meczu, ale pozycja w tabeli nie gwarantuje kompletu punktów po końcowym gwizdku, co potwierdziło się i tym razem. Pozostałe dwa spotkania to rywalizacja w grupie spadkowej. FC MoonFox grał z Niezdecydowanymi Copa-Czami. Rywalizacja kolejno pierwszej i trzeciej drużyny w grupie spadkowej, nie przyniosła niespodzianek, ale bramki i owszem. Ostatnie z zaplanowanych spotkań niestety się nie odbyło. Testcase miał grać z KTS'em Donki, ale Ci pierwsi oddali spotkanie walkowerem. Zapraszamy do dalszej części artykułu po szczegółowe opisy danych spotkać i przebiegu przedostatniej kolejki sezonu jesiennego w III Biznesklasie!
JDE CFC  2 -5  CBS WARSAW

Jde Cfc podejmowali lidera i czekało ich trudne spotkanie. Od samego początku widać było, że będzie to szybkie i ciekawe spotkanie. Obie drużyny od pierwszego gwizdka sędziego starały się narzucić swój styl gry, ale gra toczyła się bardziej w środku pola. Po kilku minutach gry, gospodarze objęli prowadzenie, pewnie wykorzystując rzut karny. Cbs Warsaw po stracie gola ruszyli do bardziej zdecydowanych ataków, by odrobić stratę, ale gospodarze świetnie się bronili. Starali się też przeciwnika kontrować, ale brakowało im wykończenia. Do przerwy więcej goli już nie obejrzeliśmy. Po zmianie stron gospodarze mogli podwyższyć swoje prowadzenie, ale zmarnowali doskonałą okazję. Jak mawia stare piłkarskie przysłowie, jak się nie strzela to się traci. Tak się stało i tutaj. Goście wyszli z szybkim atakiem i zdołali wyrównać. Goście poszli za ciosem i sto dwadzieścia sekund później podwyższyli swoje prowadzenie. Ich radość nie trwała jednak zbyt długo, bo Jde za chwilę zdołało wyrównać i mecz zaczął się nam od nowa. Kolejne minuty to festiwal strzelecki napastnika Cbs Warsaw. Po tym jak gospodarze wyrównali, za chwile dostali kolejne trafienie. CBS tym razem jak objęło prowadzenie nie czekało już na to co zrobi przeciwnik i chcieli go dobić. To udało się trzy minuty później i goście prowadzili już dwoma bramkami. Gospodarze co prawda nie rezygnowali, ale mieli problem z kończeniem swoich akcji, a co więcej często zapominali o obronie i dawali się kontrować. Cbs jakoś nie potrafiło tych akcji skończyć golem. Ale co się nie udało z gry, to udało się ze stałego fragmentu gry. W ostatnich sekundach dołożyli jeszcze gola bezpośrednio z rzutu wolnego. Dzięki temu zwycięstwu są o krok od mistrzowskiego tytułu.

ALEA IACTA EST  5 - 3  FREED FROM DESIRE

Zdecydowanym faworytem tego pojedynku byli Alea Iacta Est, którzy nadal są w walce o mistrzostwo. Spotkanie doskonale się dla nich zaczęło, bo już w swojej pierwszej akcji objęli prowadzenie. Jednak odpowiedź Freed From Desire była natychmiastowa i mecz rozpoczynał nam się od nowa. Na kolejne trafienie nie musieliśmy długo czekać. Gospodarze sto dwadzieścia sekund później znów objęli prowadzenie. Kolejne minuty to przewaga Alea Iacta Est, ale brakowało skuteczności. Goście świetnie przeczekali napór rywala i sami wyprowadzili celny cios i ponownie mieliśmy remis. Rozdrażnieni gospodarze momentalnie odpowiadają i znów są na prowadzeniu i schodzą na przerwę z przewagą jednej bramki. Po zmianie stron goście ruszyli do zdecydowanych ataków. To się opłaciło bo szybko udało im się doprowadzić po raz kolejny do remisu. Dalsze minuty spotkania, to wysoki pressing gospodarzy, ale większe zagrożenie pod bramką przeciwnika stwarzali goście, lecz nie potrafili swoich kontr zamienić na bramki. Te w dalszych minutach zdobywali już tylko Alea Iacta Est. Wbili przeciwnikowi jeszcze dwie bramki i dzięki temu zwycięstwu objęli prowadzenie w lidze.

FC MOONFOX  4 - 1  NIEZDECYDOWANI COPA-CZE

Faworytem tego pojedynku był Fc Moonfox, ale od początku spotkania to goście starali się narzucić swój styl gry. Byli nawet bliscy wyjścia na prowadzenie, ale marnowali swoje dogodne sytuacje. Gospodarze dopiero po kwadransie gry przeszli do bardziej zdecydowanej ofensywy i to im się opłaciło. Wyszli na prowadzenie, którego do przerwy już nie oddali. Po zmianie stron Niezdecydowani Copa-Cze ruszyli do odrabiania strat. Ta sztuka udała się tuż po rozpoczęciu drugiej połowy. Gospodarze jednak szybko na to trafienie odpowiedzieli i znów wyszli na prowadzenie. Goście mieli kilka dobry okazji do wyrównania, ale brakowało im szczęścia. To za to było przy gospodarzach, którzy wywalczyli rzut karny i pewnie go zamienili na bramkę. Kolejne minuty były bardzo nerwowe z obu stron. Jednym się śpieszyło by odrobić straty, drudzy natomiast zbyt niedokładnie wyprowadzali swoje kontry. Gdy wydawało się, że więcej bramek już nie padnie, gospodarze w ostatnich sekundach dobili swojego przeciwnika i w pełni zasłużenie zgarnęli komplet punktów.

TESTCAST 0:5 KTS DONKI

Spotkanie nie odbyło się. Walkower na korzyść KTS Donki.Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

BIZNESKLASA III Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 CBS WARSAW 10 18 27
2 ALEA IACTA EST 10 9 22
3 JDE CFC 10 5 15
4 FREED FROM DESIRE 10 -4 11

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 FC MOONFOX 10 3 15
2 COPA-CZE 10 2 12
3 KTS DONKI 10 -8 12
4 TESTCASE 10 -25 4

BIZNESKLASA I Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 KABANI 4 17 10
2 LAMICO 4 5 10
3 JOGADORES 4 7 9
4 BARLETT 5 -1 6
5 BANANEIROS LAS PALMAS 4 -4 3
6 PLUS 5 -24 0

BIZNESKLASA II Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 PIJANNI BROTHERS 5 6 12
2 DOUBLE TEAM 6 10 12
3 CBS WARSAW 5 1 9
4 USZY PAJONKA 4 0 9
5 FOREIGNTINA 5 -5 6
6 ALEA IACTA EST 4 5 6
7 BRITENET 5 -6 3
8 TiM 6 -11 3

BIZNESKLASA III Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 VERIZON CONNECT 5 13 13
2 COPA-CZE 5 11 12
3 JDE CFC 5 -1 6
4 RIVER PLATE 4 -2 6
5 COLLEGE OF EUROPE NATOLIN 5 -3 6
6 GRUPA KDM 5 -11 4
7 AGRO-POL 4 -3 4
8 FC MOONFOX 5 -4 4
Slider
SportLiga.PL