W ramach VII kolejki II BIZNESKLASY rozegrane zostały 3 spotkania. W pierwszej rywalizacji POCZTA POLSKA gładko rozprawiła się z ALEA IACTA EST. W tym samym dniu KaWuCha w ostatnich sekundach spotkania straciła bramkę i przegrała 0:1 ze ZDRADZIECKIMI MORDAMI. W ostatnim meczu BRITENET przegrał z drużyną TiM.
Kolejne genialne spotkanie w wykonaniu zawodników POCZTY POLSKIEJ. Gospodarze kontrolowali przebieg całego spotkania i pozwolili swoim przeciwników na zaledwie jedną bramkę. Zawodnicy tej drużyny imponują zarówno w ofensywie jak i defensywie. Grają wysoko i za wszelką cenę chcą odbierać jak najszybciej piłkę. Po gościach można oczekiwać zdecydowanie więcej, biorąc pod uwagę ich potencjał ofensywny. ALEA IACTA EST nie ma już jednak szans na zajęcie miejsca w grupie mistrzowskiej, dlatego pozostaje im walka w obrębie grupy spadkowej.

Wtorkowe spotkanie było przede wszystkim pojedynkiem bramkarzy, których dobra dyspozycja kilkukrotnie ratowała drużyny przed utratą bramki. Po obu drużynach oczekiwaliśmy jednak trochę więcej. W obu ekipach było wiele niedokładnych podań oraz rozkojarzenia. Z tego spotkania zwycięsko wyszli jednak goście, którzy jedyną bramkę zdobyli tuż przed końcem rywalizacji. W nadchodzącym tygodniu jako pierwsi swoje spotkanie rozegra KaWuCha, która we wtorek zmierzy się z BRITENETEM. Dzień później ZDRADZIECKIE MORDY rywalizować będą z zespołem TiM.

Dla gości było to niezwykle ważne spotkanie, bowiem tylko zwycięstwo dawało im szansę na awans do grupy mistrzowskiej. Aby to jednak uczynić TiM musi wygrać nadchodzące spotkanie w którym mierzyć się będzie ze ZDRADZIECKIMI MORDAMI oraz liczyć na to, że KaWuCha przegra swój najbliższy mecz. Niestety, ale BRITENET gra w tym sezonie bardzo źle, w 5 dotychczasowym spotkaniach zawodnicy zdobyli zaledwie 1 bramkę i przegrali wszystko. Nie jest to dobry prognostyk na dalszą część sezonu. Mamy nadzieję, że goście wykorzystali już limit pecha i złych meczów i już w najbliższym tygodniu pokażą się z dobrej strony. W poniedziałek zmierza się z WBS WARSZAWA, a dzień później z KaWuChą.

 
*wzór szóstki i siódemki rozgrywki piłkarskie jest zastrzeżony
Serdecznie dziękujemy drużynom za sportowe emocje
w amatorskiej lidze na sztucznej trawie.
Do zobaczenia w kolejnym sezonie emocjonujących 

rozgrywek piłki nożnej dla studentów i nie tylko.

Biznesklasa II Tabela (2018z)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 BANANEIROS LAS PALMAS 7 29 18
2 POCZTA POLSKA 7 24 16
3 ZDRADZIECKIE MORDY 7 8 14
4 KaWuCha 8 1 12

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 TiM 8 -5 10
2 ALEA IACTA EST 7 -11 9
3 BRITENET 8 -28 3
4 WBS WARSZAWA 6 -18 3
Slider
SportLiga.PL