W ramach 7 kolejki I BIZNESKLASY rozegrane zostały 3 spotkania. W pierwszym z nich WARSAW PSC uległ zespołowi PAPADENSY. W drugim meczu RND postawił się DOUBLE TEAM i zremisował z Nimi 2:2. W ostatnim spotkaniu RND nie dał jednak rady i przegrał z LAMICO aż 1:7
Poniedziałkowa rywalizacja pomiędzy tymi drużynami była bardzo dobrym widowiskiem. Nikt nie odpuszczał, a losy spotkania wahały się do ostatnich minut. Oba zespoły nie grają może na miarę swoich możliwości, jednak niezależnie od wyniku walczą do samego końca. Na pochwałę zasługują przede wszystkim goście, którzy wyszli z dołka i wygrali 2 ostatnie spotkania. Wydaje się, że kryzys w którym tkwili od dłuższego czasu został już zażegnany. Nie mogą jednak osiąść na laurach, bowiem konkurencja nie śpi i nikt nie odda pozycji w tabeli bez walki. Już w najbliższy poniedziałek obie ekipy rozegrają swoje mecze. PAPADENSY rywalizować będą z FC ALBATROS, natomiast WARSAW PSC podejmie DOUBLE TEAM, a 3 dni później zmierzy się z FC WS.

Gospodarze remisując z DOUBLE TEAM sprawili nie lada niespodziankę. RND występując w mocno zmienionym składzie pokazali się z naprawdę dobrej strony i urwali gościom 2 punkty. Dla DOUBLE TEAM było to bardzo ważne spotkanie, biorąc pod uwagę, że różnice punktowe w górnej części tabeli są minimalne, a walka o mistrzostwo będzie toczyła się prawdopodobnie do ostatnim spotkań. DOUBLE TEAM w nadchodzący wtorek zmierzy się z WARSAW PSC, które ma jeszcze szansę na objecie miejsca w grupie mistrzowskiej i bez wątpienia zrobi wszystko, aby to uczynić.

Pomimo iż po pierwszej połowie rezultat był remisowy, to w drugiej części goście zdecydowanie zaznaczyli swoją obecność na boisko i wbili RND aż 6 bramek i po raz kolejny pokazali klasę. Jednak w przeciwieństwie do sezonu jesiennego to tym razem gra o mistrzostwo będzie toczyła się do samego końca. Poza dobrymi rezultatami drużynowi goście mają również szansę na zdobycze za statystyki indywidualne. Najlepszym strzelcem I BIZNESKLASY jest nie kto inny jak Paweł Grzelec. W nadchodzącym tygodniu LAMICO rozegra 2 spotkania. W środę zmierzą się z FC WS, a dzień później z FC ALBATROS.
 

*wzór szóstki i siódemki rozgrywki piłkarskie jest zastrzeżony
Serdecznie dziękujemy drużynom za sportowe emocje w amatorskiej lidze na sztucznej trawie.
Do zobaczenia w kolejnym sezonie emocjonujących 

rozgrywek piłki nożnej dla studentów i nie tylko.

Biznesklasa II Tabela (2018z)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 BANANEIROS LAS PALMAS 7 29 18
2 POCZTA POLSKA 7 24 16
3 ZDRADZIECKIE MORDY 7 8 14
4 KaWuCha 8 1 12

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 TiM 8 -5 10
2 ALEA IACTA EST 7 -11 9
3 BRITENET 8 -28 3
4 WBS WARSZAWA 6 -18 3
Slider
SportLiga.PL