W ramach VI kolejki II BIZNESKLASY rozegrane zostały 3 spotkania. W pojedynku na szczycie BANANEIROS nie dali szans POCZCIE POLSKIEJ i wygrali z Nimi 4:1. W drugim meczu KAWUCHA rozgromiła 7:0 drużynę ALEA IACTA EST. W ostatniej rywalizacji POCZTA POLSKA zmotywowana poprzednią porażka bez problemu poradziła sobie z WBS WARSZAWA i wygrała aż 8:0.

BANANEIROS LAS PALMAS 4:1 POCZTA POLSKA


Kolejne genialne spotkanie, które przez całość dostarczało wielu emocji. Zawodnicy od początku dawali z siebie 100%. Jednak po raz kolejny lepsza okazała się ekipa BANANEIROS, która tydzień w tydzień pewnie zmierza do zwycięstwa II BIZNESKLASY w sezonie zimowym. Jednak jak pokazała KAWUCHA pokonanie BANANEIROS jest możliwe. Warto zadać sobie pytanie czy komuś w obecnym sezonie się to jeszcze uda. Aby tego dokonać trzeba zagrać niemalże idealnie. Wydaje się, że obie drużyny w nadchodzącym tygodniu powinny poradzić sobie z rywalami. We wtorek POCZTA POLSKA zmierzy się z ALEA IACTA EST. Dzień później BANANEIROS podejmą WBS WARSZAWA.

KAWUCHA 7:0 ALEA IACTA EST

Sezon w wykonaniu gospodarzy zmienia się niczym w kalejdoskopie. Rozpoczęty zwycięstwem z WBS WARSZAWA, a później na przemian porażki i zwycięstwa. Jeśli KAWUCHA złapie rytm i zacznie regularnie zdobywać punkty to na koniec sezonu może zająć, któreś z miejsc w czołówce. Goście natomiast na środowe spotkanie nie przybyli w kompletnym składzie i przez całość rywalizacji grali z jednym zawodników mniej. Prawdopodobnie jest to główna przyczyna tak wysokie porażki. Trzeba o tym jak najszybciej zapomnieć i dalej walczyć o dobre lokaty. Obie drużyny w 7 kolejce rozegrają swoje spotkania tego samego dnia. W najbliższy wtorek ALEA IACTA EST zmierzy się z POCZTĄ POLSKĄ, natomiast KAWUCHA rywalizować będzie ze ZDRADZIECKIMI MORDAMI.

WBS WARSZAWA 0:8 POCZTA POLSKA

Drugi mecz w 6 kolejce w wykonaniu POCZTY POLSKIEJ. Tym razem nie pozostawili wątpliwości i bez problemu pokonali swojego czwartkowego rywala. Warto wspomnieć, że gospodarze w rozgrywkach zimowych stracili zaledwie 5 bramek, z czego 4 spotkaniu z BANANEIROS. POCZTA POLSKA posiada obecnie najlepszą obronę w II BIZNESKLASIE. Natomiast występujący bez swojego kapitana Wojciecha Wieczorkiewicza po prostu sobie nie poradzili. Sytuacja w lidze nie jest najgorsza, bowiem WBS WARSZAWA maja do rozegrania 2 zaległe spotkania, a po minionej kolejce zajmują 6 miejsce. Jako pierwsi swoje następne spotkanie rozegrają zawodnicy POCZTY POLSKIEJ. Ich rywalem w najbliższy wtorek będzie ALEA IACTA EST. Dzień później WBS WARSZAWA podejmie BANANEIROS LAS PALMAS.*wzór szóstki i siódemki rozgrywki piłkarskie jest zastrzeżony
Serdecznie dziękujemy drużynom za sportowe emocje w amatorskiej lidze na sztucznej trawie.
Do zobaczenia w kolejnym sezonie emocjonujących 
rozgrywek piłki nożnej dla studentów i nie tylko.

Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

Biznesklasa II Tabela (2018w)

LP Drużyna M B Pkt.
1 AGRO-POL 6 19 18
2 TiM 8 23 16
3 KaWuCha 6 12 15
4 ALEA IACTA EST 6 11 14
5 RIVER PLATE 7 1 10
6 MERLIN GROUP 6 -8 7
7 BRITENET 5 -1 6
8 KTS DONKI 5 -2 6
9 GET BACK S.A. 7 -16 4
10 FC KAPSCH 6 -14 3
11 FINDWIZARDS 6 -25 0
Slider
SportLiga.PL