W ramach VI kolejki II BIZNESKLASY rozegrane zostały 3 spotkania. W pojedynku na szczycie BANANEIROS nie dali szans POCZCIE POLSKIEJ i wygrali z Nimi 4:1. W drugim meczu KAWUCHA rozgromiła 7:0 drużynę ALEA IACTA EST. W ostatniej rywalizacji POCZTA POLSKA zmotywowana poprzednią porażka bez problemu poradziła sobie z WBS WARSZAWA i wygrała aż 8:0.

BANANEIROS LAS PALMAS 4:1 POCZTA POLSKA


Kolejne genialne spotkanie, które przez całość dostarczało wielu emocji. Zawodnicy od początku dawali z siebie 100%. Jednak po raz kolejny lepsza okazała się ekipa BANANEIROS, która tydzień w tydzień pewnie zmierza do zwycięstwa II BIZNESKLASY w sezonie zimowym. Jednak jak pokazała KAWUCHA pokonanie BANANEIROS jest możliwe. Warto zadać sobie pytanie czy komuś w obecnym sezonie się to jeszcze uda. Aby tego dokonać trzeba zagrać niemalże idealnie. Wydaje się, że obie drużyny w nadchodzącym tygodniu powinny poradzić sobie z rywalami. We wtorek POCZTA POLSKA zmierzy się z ALEA IACTA EST. Dzień później BANANEIROS podejmą WBS WARSZAWA.

KAWUCHA 7:0 ALEA IACTA EST

Sezon w wykonaniu gospodarzy zmienia się niczym w kalejdoskopie. Rozpoczęty zwycięstwem z WBS WARSZAWA, a później na przemian porażki i zwycięstwa. Jeśli KAWUCHA złapie rytm i zacznie regularnie zdobywać punkty to na koniec sezonu może zająć, któreś z miejsc w czołówce. Goście natomiast na środowe spotkanie nie przybyli w kompletnym składzie i przez całość rywalizacji grali z jednym zawodników mniej. Prawdopodobnie jest to główna przyczyna tak wysokie porażki. Trzeba o tym jak najszybciej zapomnieć i dalej walczyć o dobre lokaty. Obie drużyny w 7 kolejce rozegrają swoje spotkania tego samego dnia. W najbliższy wtorek ALEA IACTA EST zmierzy się z POCZTĄ POLSKĄ, natomiast KAWUCHA rywalizować będzie ze ZDRADZIECKIMI MORDAMI.

WBS WARSZAWA 0:8 POCZTA POLSKA

Drugi mecz w 6 kolejce w wykonaniu POCZTY POLSKIEJ. Tym razem nie pozostawili wątpliwości i bez problemu pokonali swojego czwartkowego rywala. Warto wspomnieć, że gospodarze w rozgrywkach zimowych stracili zaledwie 5 bramek, z czego 4 spotkaniu z BANANEIROS. POCZTA POLSKA posiada obecnie najlepszą obronę w II BIZNESKLASIE. Natomiast występujący bez swojego kapitana Wojciecha Wieczorkiewicza po prostu sobie nie poradzili. Sytuacja w lidze nie jest najgorsza, bowiem WBS WARSZAWA maja do rozegrania 2 zaległe spotkania, a po minionej kolejce zajmują 6 miejsce. Jako pierwsi swoje następne spotkanie rozegrają zawodnicy POCZTY POLSKIEJ. Ich rywalem w najbliższy wtorek będzie ALEA IACTA EST. Dzień później WBS WARSZAWA podejmie BANANEIROS LAS PALMAS.*wzór szóstki i siódemki rozgrywki piłkarskie jest zastrzeżony
Serdecznie dziękujemy drużynom za sportowe emocje w amatorskiej lidze na sztucznej trawie.
Do zobaczenia w kolejnym sezonie emocjonujących 
rozgrywek piłki nożnej dla studentów i nie tylko.

Biznesklasa II Tabela (2018z)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 BANANEIROS LAS PALMAS 7 29 18
2 POCZTA POLSKA 7 24 16
3 ZDRADZIECKIE MORDY 7 8 14
4 KaWuCha 8 1 12

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 TiM 8 -5 10
2 ALEA IACTA EST 7 -11 9
3 BRITENET 8 -28 3
4 WBS WARSZAWA 6 -18 3
Slider
SportLiga.PL