W ramach II kolejki I BIZNESKLASY rozegrane zostały 3 spotkania. W pojedynku mistrzów WARSAW PSC uległ 2:3 drużynie LAMICO. DRUŻYNA A po raz kolejny pokazała się dobrej strony i wygrała 5:2 z FC WS. W ostatnim spotkaniu II kolejki FC ALBATROS pewnie rozprawił się z RND, pokonując ich 4:1.
Rywalizacja między zespołami, które w minionych rozgrywkach zostały mistrzami swoich lig. Zawodnicy Nas nie zawiedli i pokazali, że ich dotychczasowe osiągnięcia nie były dziełem przypadku. Rywalizacja w I BIZNESKLASIE jest niesamowicie wyrównana i śmiało można stwierdzić, że jest przynajmniej kilka drużyn, które powalczą o mistrzostwo. Środowe spotkanie było również pojedynkiem bramkarzy, którzy co chwile popisywali się genialnymi interwencjami. Dla obu ekip jest to dopiero początek i prawdopodobnie z każdym kolejnym tygodniem forma drużyn będzie wzrastała. W III kolejce jako pierwsi swoje spotkanie rozegra WARSAW PSC, a rywalizować będą z FC ALBATROS. Natomiast LAMICO zmierzy się z DRUŻYNĄ A.

Sezon zimowy jest dla DRUŻYNY A po prostu świetny. 2 spotkania i wysokie wygrane pokazują, że w drużynie dużo się zmieniło. Ekipa w mocno zmienionym składzie pokazuje się z najlepszej strony. Bez problemu konstruuje swoje akcje i dochodzi do groźnych sytuacji podbramkowych. Miejmy nadzieję że na tym nie poprzestaną i dalej będą pokazywać na co ich stać. FC WS natomiast nie weszli najlepiej w rozgrywki zimowe. Zdaje się, że kluczem do uzyskiwania lepszych rezultatów będzie poprawa gry obronnej bowiem jak dotychczas stracili aż 12 bramek. W najbliższy poniedziałek swoje spotkanie rozegra FC WS. Ich rywalem będzie zespół PAPADENSY. Natomiast 2 dni później DRUŻYNA A zmierzy się z LAMICO.

Gospodarze od początku prezentują wysoki poziom. 2 wygrane z rzędu wysuwają ich pretendentów do walki o mistrzostwo. W sezonie jesiennym zabrakło trochę szczęścia i w ostateczności zajęli 4 miejsce. FC ALBATROS gra teraz w większą dozą ostrożności, nie forsując tempa i czekając na odpowiedni moment, aby spróbować sforsować obronę rywali. Nadchodzący tydzień dla obu ekip będzie nie lada wyzwaniem. W poniedziałek o 20:00 FC ALBATROS zmierzy się z WARSAW PSC. Tego samego dnia, jednak o 21:30 RND rywalizować będzie z WIKTOREM, wicemistrzem I BIZNESKLASY z sezonu jesiennego.
 
 
 
*wzór szóstki i siódemki rozgrywki piłkarskie jest zastrzeżony
Serdecznie dziękujemy drużynom za sportowe emocje w amatorskiej lidze na sztucznej trawie.
Do zobaczenia w kolejnym sezonie emocjonujących 

rozgrywek piłki nożnej dla studentów i nie tylko.

Biznesklasa II Tabela (2018z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 BANANEIROS LAS PALMAS 5 24 12
2 POCZTA POLSKA 4 12 10
3 ZDRADZIECKIE MORDY 5 7 10
4 ALEA IACTA EST 4 -2 6
5 KaWuCha 4 -5 6
6 WBS WARSZAWA 3 -3 3
7 TiM 5 -10 3
8 BRITENET 4 -23 0
Slider
SportLiga.PL