Newsy

W ramach IV kolejki LigiFirm rozegranych zostanie 10 spotkań. W pierwszym z nim AGRO-POL powalczy z TiM o fotel lidera II BIZNESKLASY. W drugim meczu PAPADENSY zmierzą się z LAMICO. W trzecim spotkaniu WARSAW podejmie FC ALBATROS. Następnie DOUBLE TEAM, który jak dotychczas nie zdobył żadnego punktu w meczu z BANANEIROS będzie miał okazję, aby powrócić na zwycięskie tory. W ostatniej wtorkowej rywalizacji FINDWIZARDS zmierzy się z ALEA IACTA EST. Środowe spotkania rozpocznie GET BACK S.A. oraz MERLIN GROUP. W kolejnym meczu FC KAPSCH powalczy z KTS DONKI. Na sam koniec środowych zmagań POCZTA POLSKA rywalizować będzie z FC KEBAVITĄ. W czwartek ujrzymy jeszcze 2 spotkania. Lider I BIZNESKLASY czyli ABC PARKIETY zmierzą się z SUUS FCB. W ostatnim spotkaniu IV kolejki BRITENET podejmie RIVER PLATE

Kalendarz IV kolejki LigiFirm oraz harmonogram nagrywania.

Poniedziałek 21.05
20:00 AGRO-POL v TiM- RELACJA VIDEO !
20:50 PAPADENSY v LAMICO- RELACJA VIDEO !

Wtorek 22.05

20:00 WARSAW PSC v FC ALBATROS
20:50 DOUBLE TEAM v ETERNIS BANANEIROS LAS PALMAS
21:30 FINDWIZARDS v ALEA IACTA EST

Środa 23.05

20:00 GET BACK S.A. v MERLIN GROUP
20:50 FC KAPSCH v KTS DONKI
21:30 POCZTA POLSKA v FC KEBAVITA- RELACJA VIDEO !

Czwartek 24.05

20:00 ABC PARKIETY v SUUS FCB
20:50 BRITENET v RIVER PLATE- RELACJA VIDEO !
Przed nami piąta kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W ten weekend rozegramy sporo zaległych spotkań i dzięki temu będziemy mieli więcej meczów do obejrzenia. W Ekstraklasie zaplanowanych mamy aż sześć spotkania, w II lidze zaplanowany mamy komplet, czyli pięciu spotkań, a w III lidze sześć spotkania.

Za nami czwarta kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! Wreszcie udało nam się obejrzeć komplet spotkań, które z przyjemnością oglądaliśmy. W pierwszym meczu Joga Bonito podejmowała Emerytów. Emeryci walczą o najwyższe cele i nie mogli sobie pozwolić na stratę punków, Joga Bonito dopiero wchodzi do gry i już w pierwszym swoim meczu pokazała kawał dobrego futbolu. Było to niestety za mało na gości i zeszli z boiska pokonani. W drugim meczu Zielona Polana podejmowała Fc United of Expats. Liczyliśmy, że to spotkanie będzie nas trzymać w napięciu. Tak też było, mimo, że obie ekipy nie wystąpiły w najsilniejszych składach. Po dobrych zawodach goście zgarnęli komplet punktów i pewnie kroczą po mistrzowski tytuł. W kolejnym spotkaniu Wawalions podejmowało Cervinusa. Tutaj zdecydowanym faworytem byli gospodarze, którzy jak zawsze nas nie zawiedli i dotarli na boisko w licznym gronie. Goście natomiast mimo braków kadrowych starali się ile mogli, ale tego dnia nie byli w stanie pokonać świetnie dysponowanych zawodników Wawalions. Na zakończenie kolejki, mistrz II ligi Kamszoty podejmowały Prestige Mokotów. Spotkanie od początku do końca było niezwykle zacięte i szybkie. Obie ekipy uwielbiają grać piłką i stworzyły dobre widowisko, a mecz zakończył się remisem.

Za nami czwarta kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! Zmagania rozpoczęliśmy w sobotę od pojedynku Czarnego Konia z Biały Prochem. Czekaliśmy na zacięty pojedynek, jednak tego dnia Biały Proch był w doskonałej formie i nie dał większych szans swoim przeciwnikom. Niedzielne zmagania rozpoczęliśmy od starcia lidera Advocata Old Boys z Niedogazowanymi. Gości czekało niezwykle trudne zadanie, jednak jak mieliśmy okazję się przekonać, przy odrobinie szczęścia mogli sprawić niespodziankę. Advocat jednak pokazał, że nie przez przypadek jest liderem i zgarnął komplet punktów. Niezwykle ciekawie było w pojedynku Błękitnego Płomienia z Reytanem. Obie ekipy stworzyły zacięty pojedynek, a o zwycięstwie zadecydowała różnica jednego gola, a trzy punkty trafiły do Reytana, który zrównał się punktami z liderem. W kolejnym spotkaniu Rosso Bianco podejmowało Bikers Team. Rosso gra w kratkę, a Bikers ma na koncie jedną wygraną. Mecz rozstrzygnął się w drugiej połowie, a szczęśliwsi po ostatnim gwizdku sędziego byli zawodnicy Rosso Bianco, którzy zgarnęli całą pulę. Ostatnim meczem tej kolejki było starcie Szczęk Szczęśliwice z Czarnym Koniem, który rozgrywał drugi swój mecz w ten weekend. Liczyliśmy, że goście po sobotniej porażce wyciągną lekcje ze swojej gry i tym razem będzie lepiej. Co prawda było lepiej, bo udało im się zdobyć gola, jednak stracili tyle samo co dzień wcześniej i to Szczęki Szczęśliwice, którzy od samego początku kontrolowali to spotkanie, zgarniają komplet punktów.

Za nami czwarta kolejka sezonu wiosna 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! Większość meczów rozegraliśmy w sobotę. Rozpoczęliśmy od spotkania Wola Fans z Fc Gauganis. Tak jak się spodziewaliśmy, mecz był niezwykle zacięty i wyrównany, a o zwycięstwie zadecydowała druga połowa w której skuteczniejsi okazali się zawodnicy Wola Fans. Kolejnym mecz to starcie Zespołu Pieśni i Tańca z Chlejsami Fc. Spotkanie to ustawiła czerwona kartka dla gospodarzy, a goście pokazali swoją skuteczność w ataku i pewnie zgarnęli komplet punktów, dzięki czemu zrównali się punktami z liderem. W ostatnim sobotnim meczu, Abnegat podejmował Bękarty Warszawy. Mecz zapowiadał się niezwykle ciekawie, a zwycięzca tego pojedynku wyrównywał bilans punktowy z liderem. Po zaciętym i wyrównanym boju, Abnegat zgarnął komplet punków i jak na razie pretenduje do tytułu rewelacji sezonu. Ostatni mecz tej kolejki rozegraliśmy w niedzielę, a naprzeciwko siebie stanęli Warsaw Scorpions i Honest. Był to pojedynek drużyn, które nie miały jeszcze punktów i zamykały ligową tabelę. Spodziewaliśmy się wyrównanego pojedynku, jednak jak się później okazało, było to jednostronne widowisko, a pewne i wysokie zwycięstwo odnieśli zawodnicy Honest.

Biznesklasa II Tabela (2018w)

LP Drużyna M B Pkt.
1 AGRO-POL 3 9 9
2 TiM 4 7 7
3 KaWuCha 2 6 6
4 ALEA IACTA EST 3 4 5
5 RIVER PLATE 2 1 4
6 KTS DONKI 3 1 3
7 BRITENET 2 1 3
8 FC KAPSCH 3 -6 3
9 MERLIN GROUP 1 -4 0
10 FINDWIZARDS 2 -5 0
11 GET BACK S.A. 3 -14 0
Slider
SportLiga.PL