Newsy

Przed nami siódma kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W Ekstraklasie przed podziałem tabeli zaplanowanych mamy aż sześć spotkań, gdyż drużyny muszą nadrobić zaległe mecze. W II lidze obejrzymy komplet spotkań, czyli pięć. Natomiast w III lidze mistrzowskiej i spadkowej obejrzymy po trzy mecze.

Za nami szósta kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL!  W pierwszym spotkaniu Promil Mokotów podejmował Gospodarzy. Jak się później okazało był to mecz do jednej bramki. W kolejnym spotkaniu Cervinus podejmował Fc United of Expats. Spodziewaliśmy się zaciętego meczu, lecz było to jednostronne spotkanie, które pewnie i wysoko wygrali Expatsi. W ostatnim meczu tej kolejki, grający drugie spotkanie tego dnia Gospodarze podejmowali Szczęki Szczęśliwice. Było to spotkanie o pierwsze zwycięstwo której z ekip. Po ostatnim gwizdku sędziego, okazało się, że to Szczęki zgarniają komplet punktów.

Za nami szósta kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W pierwszym meczu Tango Warszawa musiało uznać wyższość Niedogazowanych. W kolejnym meczy Chlejsy Fc po zaciętym boju pokonały Bikers Team i przeskoczyły ich w ligowej tabeli. Trzeci mecz zakończył się remisem, a Reytan podzielił się punktami z Rosso Bianco. W ostatnim meczu tej kolejki Kocury Playoo.Pl uległy po pierwszej połowie i w całym meczu Kamszotom, które dzięki zwycięstwu objęły fotel lidera.

Za nami szósta kolejka sezonu zima 2018 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie SportLiga.PL! W pierwszym spotkaniu Standard Służew dość łatwo i wysoko pokonał Wola Fans. W kolejnym spotkaniu Warsaw Scorpions zwyciężyło z Snd. Abnegat nie sprostał dobrze dysponowanym Fc Siekierkom. Natomiast na zakończenie kolejki 07 do Przerwy uległo Reprezentantom.

W ramach V kolejki Ligifirm rozegranych zostanie 6 spotkań. W pierwszym meczu TiM rywalizować będzie z drużyną ALEA IACTA EST. Po 4 kolejkach oba zespoły mają taki sam dorobek punktowy, dlatego wtorkowe spotkanie zapowiada się na wyrównaną rywalizację. W drugim meczu lider- BANANEIROS zmierzy się z BRITENETEM. Faworytem z pewnością będą "banany". W następnym spotkaniu WARSAW PSC zagra z RND. Obie drużyny nie grają w sezonie jesiennym na miarę swoich możliwości. Minimalnym faworytem wydają się gospodarze, którzy w przeciwieństwie do RND wygrali jedno spotkanie. W drugiej środowej rywalizacji ZDRADZIECKIE MORDY zmierzą się z WBS WARSZAWA. Ciężko ferować wyrok w którąkolwiek ze stron, bowiem goście rozegrali 2 spotkania mniej. Nie mniej jednak spotkanie z pewnością będzie ciekawe, gdyż drużyny prezentują zgoła odmienny futbol. Gospodarze nastawieni są na strzelanie, a goście skupiają sie na grze obronnej. W następnym meczu LAMICO podejmie FC WS. Wydaje się, że przynajmniej teoretycznym faworytem będą gospodarze, lecz FC WS w 2 ostatnich spotkaniach pokazali, że potrafią grać w piłkę i początek sezonu był wypadkiem przy pracy. Jak będzie w rzeczywistości? Tego dowiemy się już w czwartek. W drugim spotkaniu tego dnia KaWuCha rywalizować będzie z POCZTĄ POLSKĄ. Prawdopodobnie będzie to jedno z najciekawszych spotkań V kolejki. W minionym tygodniu gospodarze wygrywając z BANANEIROS LAS PALMAS sprawili nie lada niespodziankę. Obie drużyny po 3 meczach dzieli zaledwie jeden punkt. Z pewnością będzie to spotkanie, którego poprostu można przegapić.

Kalendarz V kolejki Ligifirm oraz harmonogram nagrywania !

Wtorek 20.02

20:00 TiM vs ALEA IACTA EST
20:50 BANANEIROS LAS PALMAS vs BRITENET

Środa 21.02

20:00 WARSAW PSC vs RND - RELACJA VIDEO
20:50 ZDRADZIECKIE MORDY vs WBS WARSZAWA - RELACJA VIDEO

Czwartek 22.02

20:00 LAMICO vs FC WS - RELACJA VIDEO
20:50 KaWuCha vs POCZTA POLSKA - RELACJA VIDEO
 

Biznesklasa II Tabela (2018z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 BANANEIROS LAS PALMAS 5 24 12
2 POCZTA POLSKA 4 12 10
3 ZDRADZIECKIE MORDY 5 7 10
4 ALEA IACTA EST 4 -2 6
5 KaWuCha 4 -5 6
6 WBS WARSZAWA 3 -3 3
7 TiM 5 -10 3
8 BRITENET 4 -23 0

Ekstraklasa Tabela (2018z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 FC UNITED OF EXPATS 7 23 17
2 FC KEBAVITA 6 26 14
3 PROMIL MOKOTÓW 7 13 11
4 SŁUŻEWIEC 7 -3 10
5 FUSY 6 -12 7
6 CERVINUS 5 -9 5
7 SZCZĘKI SZCZĘŚLIWICE 5 -12 4
8 GOSPODARZE 7 -26 1
Slider
SportLiga.PL