Newsy

Za nami czwarta kolejka sezonu zima 2020 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie! W tej kolejce obejrzeliśmy trzy spotkania. Drużyny łącznie zdobyły 32 bramki, a sędziowie pokazali dwie żółte i jedną czerwoną kartkę. W pierwszym pojedynku drużyny urządziły sobie istne strzelania, a na koniec lepsze okazały się Kamszoty, które ograły Santosa. W drugim meczu Szczęki Szczęśliwice długo nie miały pomysłu na przeciwnika i ostatecznie ulegli Wawalions. Ostatnim pojedynkiem tej kolejki było starcie mistrzów. Aktualny, Przyjaciele, podejmował poprzedniego czyli Fc United of Expats. Przyjaciele po raz kolejny zeszli z boiska pokonani i to Fc United of Expats cieszył się z trzech punktów.. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.sportliga.pl.

Za nami czwarta kolejka sezonu zima 2020 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie! W tej kolejce obejrzeliśmy pięć spotkań. Drużyny łącznie zdobyły 34 bramki, a sędziowie pokazali pięć żółtych kartek. W pierwszym pojedynku Michałowice podejmowały Błękitny Płomień i okazały się lepsze. W drugim starciu Ciężki Przeciwnik musiał uznać wyższość Alrudidah. W trzecim pojedynku tej kolejki Rup okazał się skuteczniejszy od Reytana. Czwartym starciem był pojedynek Tango Warszawa z Fc Gauganis i tu lepsi okazali się gospodarze. Na zakończenie kolejki Alter Valkiria okazała się słabsza od Niedogazowanych. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.sportliga.pl.

Za nami czwarta kolejka sezonu zima 2020 rozgrywek Ligi Siódemek na sztucznej trawie! W tej kolejce obejrzeliśmy pięć spotkania. Drużyny łącznie zdobyły 46 bramek, a sędziowie nie musieli używać kartoników do stopowania zapędów zawodników. W tej kolejce zwyciężali tylko gospodarze, a w czterech z pięciu spotkań strzelili pięć goli. W pierwszym pojedynku Chlejsy Fc pewnie otrzymały łatwe punkty od Kulke Fc, Niestety goście przybili w niepełnym składzie i oddali walkowera. W drugim pojedynku Abnegat okazał się lepszy od Random Team. Trzeci pojedynek to zwycięstwo Tango Warszawa 2 nad Faithful Team. W czwartym pojedynku Snd okazało się lepsze od Bikers Team, a na zakończenie kolejki Sporting Warszawa pokonał Ls Rampa. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.sportliga.pl.

W minionych dwóch tygodniach rozegraliśmy pięć spotkań w ramach drugiej i trzeciej kolejki rozgrywek I Biznesklasy. Średnio na mecz padało pięć goli. Bramek więc nie brakowało, a i nie mogliśmy narzekać na brak ogromnych emocji. Zapraszamy do podsumowania przebiegu drugiej i trzeciej serii spotkań.

W minionych dwóch tygodniach rozegraliśmy w sumie 7 spotkań na poziomie II BIZNESKLASY. W dwóch kolejkach padło w sumie 37 bramek i byliśmy świadkami kilku naprawdę zaskakujących wyników. Wszystkie drużyny dostarczyły nam naprawdę niesamowitych emocji i pięknych bramek. Zapraszamy do przeczytanie krótkiego podsumowania tego co działo się w dwóch ostatnich tygodniach na boisku Estadio De Ubocze.

CBS WARSAW 6 : 2 BRITENET

Wszystko rozpoczęliśmy od pojedynku beniaminka drugiej ligi CBS WARSAW z jej weteranem drużyną BRITENET. Gospodarze po bardzo kiepskim początku sezonu chcieli pokazać na co ich tak naprawdę stać i nie można chyba było tego zrobić lepiej . Od początku do właśnie CBS WARSAW przeważał na boisku obejmując prowadzenie już w 7 minucie. Gospodarze nie zwalniali tempa i do przerwy prowadzili aż 5:0 !!! W drugiej odsłonie spotkanie uspokoiło się i padły już tylko trzy bramki, gospodarze spokojnie kontrolowali przebieg tego pojedynku i do końca utrzymali wysokie prowadzenie zgarniając pierwsze punkty w tym sezonie

ALEA IACTA EST 6 : 1 TIM

W kolejnym pojedynku w Biznesowej Lidze Siódemek byliśmy świadkami kolejnego dosyć jednostronnego pojedynku w którym główną role grał zespół gospodarzy. Drużyn Krzysztofa Kurzeji od początku narzuciła swój styl gry i nie pozwalała przeciwnikowi rozwinąć skrzydeł. ALEA IACATA EST w pierwszej połowie praktycznie zdemolowała przeciwnika i ustaliła już wynik tego spotkania wygrywając aż 5:0. W drugiej odsłonie gospodarze nie musieli już forsować tempa i tylko spokojnie kontrolowali jego przebieg. TIM nie miał w tym meczu zbyt wiele do powiedzenia i pomimo tego , że starał się i walczył nadal są bez punktów w sezonie ZIMA 2020.

DOUBLE TEAM 0 : 1 PIJANNI BROTHERS

Na zakończenie zmagań w 2 kolejce spotkały się dwie niezwykle mocne ekipy , które od początku tego pojedynku prezentowały naprawdę dobrą grę. Goście objęli prowadzenie już w 4 minucie po fantastycznym strzale z rzutu wolnego Michała Żołnowskiego i to by było na tyle jeżeli chodzi o bramki w tym spotkaniu. W kolejnych minutach obie ekipy naprzemiennie atakowały bramkę przeciwnika jednak kompletnie brakowało skuteczności. DOUBLE TEAM miał zdecydowanie więcej akcji podbramkowych jednak razili nieskutecznością i nie byli w stanie w żaden sposób skierować piłki do bramki i chociażby zremisować. Gra obu drużyn mogła się podobać ponieważ dobrze i dokładnie rozgrywali piłkę jednak wielkim minusem była zdecydowanie nieskuteczności ponieważ powinno tutaj paść przynajmniej kilka kolejnych bramek.

DOUBLE TEAM 3 : 7 CBS WARSAW

Zmagania w trzeciej kolejce otworzyły w zasadzie dwa beniaminki II BIZNESKLASY, Spadkowicz –Double Team oraz Mistrz Jesieni w III BIZNESKLASIE – CBS WARSAW . Końcowy wynik tego spotkania to zdecydowanie spora niespodziana ponieważ nikt chyba nie spodziewał się przegranej DOUBLE TEAM w tym meczu a już na pewno nie tak wysokiej. Goście fenomenalnie rozpoczęli to spotkanie i po dwóch fatalnych błędach obrony gospodarzy w 4 minucie prowadzili już 2:0. DOUBLE TEAM starał się i walczył ale kompletnie nie miał pomysłu na przebicie się przez szczelną defensywę gości , którzy tylko czekali na przechwyt aby wyprowadzić kolejne zabójcze kontry z którymi DOUBLE TEAM kompletnie nie potrafił sobie poradzić . To zdecydowanie jest bardzo słaby początek sezonu w wykonaniu DOUBLE TEAM , które gra po prostu słabo i jeżeli szybko nie poprawi swojej gry to będzie walczył jedynie o utrzymanie. CBS WARSAW natomiast po wpadce w pierwszej kolejce rozkręca się z meczu na mecz i pokazuje że w tym sezonie może nawet włączyć się o walkę o czołowe lokaty.


USZY PAJONKA 3 : 2 BRITENET

W kolejnym pojedynku zdecydowanie nie brakowało emocji ponieważ spotkali się dwaj weterani naszych rozgrywek. Od początku widać było , że to będzie walka od pierwszej do ostatniej minuty a na prowadzenie goście wyszli już w 5 minucie. Kolejne minuty to jednak zdecydowanie lepsza gra gospodarzy , którzy do przerwy nie tylko odrobili straty ale zdołali również wyjść na prowadzenie. W drugiej odsłonie USZY PAJONKA szybko podwyższyły prowadzenie i grało im się zdecydowanie łatwiej mając dwubramkowe prowadzenie. BRITENET w końcówce rzucił się do zmasowanych ataków jednak jedynie udało im się zdobyć bramkę kontaktową w 35 minucie i to ostatecznie właśnie USZY PAJONKA cieszyły się z drugiego kompletu punktów w tym sezonie.

 TIM 1 : 2 PIJANNI BROTHERS

Kolejny pojedynek i po raz kolejny niesamowite emocje do samego końca. TIM , który zaliczył bardzo słaby początek sezonu nie tylko pod kątem samych wyników ale również po prostu słabej gry chciał w końcu odbić się od dna i zdobyć pierwsze punkty , zadanie było jednak niezwykle trudne ponieważ naprzeciw stali rozpędzeni PIJANNI BROTHERS. Mecz pokazał jednak , że gra TIM poprawia się i stawili naprawdę spory opór ekipie Marcina Witowskiego i naprawdę niewiele zabrakło aby w końcówce zdołali jeszcze wyrównać i zdobyć pierwsze punkty w tym sezonie. Niestety PIJANNI BROTHERS okazali się zbyt mocną i doświadczoną ekipą aby wypuścić zwycięstwo i TIM musi czekać do czwartej kolejki na pierwsze punkty jednak ich gra zaczyna napawać optymizmem i dawać nadzieję , że w końcu zaczną grać na miarę oczekiwań.

ALEA IACTA EST 1 : 2 FOREIGNTINA

Na zakończenie zmagań w trzeciej kolejce naprzeciw siebie stanęły dwie niezwykle doświadczone i zgrane ekipy co zapowiadało wielkie emocje. Nie inaczej było na boisku , od początku obie ekipy dobrze rozgrywały piłkę i cierpliwie konstruowały kolejne akcje ofensywne. Na pierwsze trafienie musieliśmy jednak poczekać aż do 19 minuty kiedy to bramkę dla gości zdobył Joao Puga. Druga odsłona to naprawdę wyrównana i zacięta walka . Najpierw w 26 minucie goście podwyższyli prowadzenie jednak gospopodarze bardzo szybko odpowiedzieli i już w 30 minucie zdobyli bramkę kontaktową. Ostatnie 10 minut tego pojedynku to naprawdę mecz na wysokim poziomie w którym zabrakło jedynie kolejnych bramek . Gospodarze byli kilkukrotnie bardzo blisko wyrównania jednak ostatecznie FOREIGNTINA utrzymała skromne prowadzenie i zgarnęła niezwykle cenne w kontekście walki o Grupę Mistrzowską trzy punkty.BIZNESKLASA I Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 KABANI 4 17 10
2 JOGADORES 4 7 9
3 LAMICO 3 4 7
4 BANANEIROS LAS PALMAS 3 0 3
5 BARLETT 3 -9 0
6 PLUS 3 -19 0

BIZNESKLASA II Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 CBS WARSAW 4 4 9
2 PIJANNI BROTHERS 4 3 9
3 DOUBLE TEAM 4 2 6
4 FOREIGNTINA 3 5 6
5 USZY PAJONKA 3 -1 6
6 ALEA IACTA EST 4 5 6
7 BRITENET 4 -5 3
8 TiM 4 -13 0

BIZNESKLASA III Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 VERIZON CONNECT 4 12 10
2 COPA-CZE 4 7 9
3 JDE CFC 4 3 6
4 RIVER PLATE 3 -1 6
5 GRUPA KDM 4 -9 4
6 AGRO-POL 3 -3 3
7 COLLEGE OF EUROPE NATOLIN 4 -5 3
8 FC MOONFOX 4 -4 3

Ekstraklasa Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 FC UNITED OF EXPATS 4 6 12
2 WAWALIONS 3 12 9
3 KAMSZOTY 3 9 9
4 SZCZĘKI SZCZĘŚLIWICE 4 2 6
5 CERVINUS 3 -5 3
6 SANTOS 4 -4 3
7 PRESTIGE R-3 3 -9 0
8 PRZYJACIELE 4 -11 0

II LIGA Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 ALRUDIDAH 4 15 12
2 MICHAŁOWICE 4 14 9
3 FC GAUGANIS 5 1 7
4 NIEDOGAZOWANI 4 5 7
5 RUP 3 0 6
6 CIĘŻKI PRZECIWNIK 4 -2 4
7 TANGO WARSZAWA 4 -6 4
8 REYTAN 4 -10 3
9 ALTER VALKIRIA 3 -8 1
10 BŁĘKITNY PŁOMIEŃ 3 -9 1

III LIGA Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 ABNEGAT 3 9 9
2 TANGO WARSZAWA 2 4 23 9
3 BIKERS TEAM 4 10 9
4 SND 3 7 7
5 CHLEJSY FC 2 10 6
6 RANDOM TEAM 4 -5 4
7 FAITHFUL TEAM 4 -5 3
8 SPORTING WARSZAWA 4 -19 3
9 KUKLE FC 4 -15 1
10 LS RAMPA 4 -15 1
Slider
SportLiga.PL