COLLEGE OF EUROPE NATOLIN

22-01-2020 20:00
PilkarskieCentrum.PL
05-02-2020 20:50
PiłkarskieCentrum.PL
11-02-2020 20:50
PiłkarskieCentrum.PL

Imię Mecze Zawodnik Meczu MVP Ocena Bramkarza Klasyfikacja Kanadyjska Gol Asysta ŻK CzK Samobój Pozycja Numer
3 0 0 0 2 1 1 0 0 0
4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 0 0 0 2 1 1 0 0 0
3 0 0 0 1 0 1 0 0 0
4 1 1 0 2 0 2 0 0 0
5 1 1 0 1 1 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 1 1 0 3 3 0 0 0 0
4 2 2 0 2 2 0 0 0 0
5 0 0 21 0 0 0 0 0 0 Bramkarz
5 0 0 0 1 1 0 0 0 0
5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Wyniki ligowe

Ranking M Z P R +/- Pkt.
5 5 2 3 0 -3 6

Obecna forma

DomWyjazdWyjazdWyjazdWyjazd
LWLLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
22-01-2020 20:00 AGRO-POLDom
29-01-2020 20:00 FC MOONFOXWyjazd
05-02-2020 20:50 VERIZON CONNECTWyjazd
11-02-2020 20:50 COPA-CZEWyjazd
19-02-2020 20:50 GRUPA KDMWyjazd

Przyszłe mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
26-02-2020 20:00 JDE CFCDom
04-03-2020 20:00 RIVER PLATEDom

Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

BIZNESKLASA III Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 CBS WARSAW 10 18 27
2 ALEA IACTA EST 10 9 22
3 JDE CFC 10 5 15
4 FREED FROM DESIRE 10 -4 11

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 FC MOONFOX 10 3 15
2 COPA-CZE 10 2 12
3 KTS DONKI 10 -8 12
4 TESTCASE 10 -25 4

BIZNESKLASA I Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 KABANI 4 17 10
2 LAMICO 4 5 10
3 JOGADORES 4 7 9
4 BARLETT 4 -5 3
5 BANANEIROS LAS PALMAS 4 -4 3
6 PLUS 4 -20 0

BIZNESKLASA II Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 PIJANNI BROTHERS 5 6 12
2 CBS WARSAW 5 1 9
3 USZY PAJONKA 4 0 9
4 FOREIGNTINA 3 5 6
5 ALEA IACTA EST 4 5 6
6 DOUBLE TEAM 4 2 6
7 BRITENET 4 -5 3
8 TiM 5 -14 0

BIZNESKLASA III Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 COPA-CZE 5 11 12
2 VERIZON CONNECT 4 12 10
3 JDE CFC 5 -1 6
4 RIVER PLATE 3 -1 6
5 COLLEGE OF EUROPE NATOLIN 5 -3 6
6 GRUPA KDM 5 -11 4
7 AGRO-POL 4 -3 4
8 FC MOONFOX 5 -4 4
Slider
SportLiga.PL