CBS WARSAW

20-01-2020 20:00
27-01-2020 20:00
03-02-2020 20:00
10-02-2020 20:00
PiłkarskieCentrum.PL
17-02-2020 20:50
PiłkarskieCentrum.PL
27-02-2020 20:00
04-03-2020 20:50

Imię Mecze Ocena Bramkarza Zawodnik Meczu MVP Klasyfikacja Kanadyjska Gol Asysta ŻK Pozycja Numer
2 0 0 0 0 0 0 0
3 0 1 1 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0 0
4 0 0 0 1 0 1 0
3 0 0 0 1 1 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0
4 0 0 0 1 0 1 0
3 0 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 1 0 1 0
5 0 2 2 7 2 5 0
5 18 0 0 0 0 0 0
5 0 2 2 17 11 6 0
2 0 0 0 0 0 0 1
5 0 0 0 7 6 1 0
3 0 0 0 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0 0

Wyniki ligowe

Ranking M Z P R +/- Pkt.
2 5 3 2 0 1 9

Obecna forma

DomDomWyjazdWyjazdWyjazd
LWWWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
20-01-2020 20:00 FOREIGNTINADom
27-01-2020 20:00 BRITENETDom
03-02-2020 20:00 DOUBLE TEAMWyjazd
10-02-2020 20:00 TiMWyjazd
17-02-2020 20:50 PIJANNI BROTHERSWyjazd

Przyszłe mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
27-02-2020 20:00 ALEA IACTA ESTWyjazd
04-03-2020 20:50 USZY PAJONKADom

Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

BIZNESKLASA III Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 CBS WARSAW 10 18 27
2 ALEA IACTA EST 10 9 22
3 JDE CFC 10 5 15
4 FREED FROM DESIRE 10 -4 11

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 FC MOONFOX 10 3 15
2 COPA-CZE 10 2 12
3 KTS DONKI 10 -8 12
4 TESTCASE 10 -25 4

BIZNESKLASA I Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 KABANI 4 17 10
2 LAMICO 4 5 10
3 JOGADORES 4 7 9
4 BARLETT 4 -5 3
5 BANANEIROS LAS PALMAS 4 -4 3
6 PLUS 4 -20 0

BIZNESKLASA II Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 PIJANNI BROTHERS 5 6 12
2 CBS WARSAW 5 1 9
3 USZY PAJONKA 4 0 9
4 FOREIGNTINA 3 5 6
5 ALEA IACTA EST 4 5 6
6 DOUBLE TEAM 4 2 6
7 BRITENET 4 -5 3
8 TiM 5 -14 0

BIZNESKLASA III Tabela (2020z)

LP Drużyna M B Pkt.
1 COPA-CZE 5 11 12
2 VERIZON CONNECT 4 12 10
3 JDE CFC 5 -1 6
4 RIVER PLATE 3 -1 6
5 COLLEGE OF EUROPE NATOLIN 5 -3 6
6 GRUPA KDM 5 -11 4
7 AGRO-POL 4 -3 4
8 FC MOONFOX 5 -4 4
Slider
SportLiga.PL