CBS WARSAW

23-09-2019 21:35
PilkarskieCentrum.PL
02-10-2019 20:50
PiłkarskieCentrum.PL
07-10-2019 21:35
PilkarskieCentrum.PL
14-10-2019 21:35
PilkarskieCentrum.PL
21-10-2019 21:35
PiłkarskieCentrum.PL
06-11-2019 20:00
25-11-2019 20:00

Imię Mecze Zawodnik Meczu MVP Ocena Bramkarza Najlepszy zawodnik Kolejki mvp kolejki 7 sez Klasyfikacja Kanadyjska Gol Asysta ŻK CzK Samobój Pozycja Numer
7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 1 1 0 0 0 0 4 2 2 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
5 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
6 0 0 0 0 0 0 4 2 2 0 0 0
6 0 0 28 0 0 0 2 0 2 0 0 0
6 6 6 0 0 0 0 22 18 4 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0

Wyniki ligowe

Ranking M Z P R +/- Pkt.
1 7 6 1 0 8 18

Obecna forma

DomWyjazdWyjazdWyjazdWyjazd
LWWWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
07-10-2019 21:35 FC MOONFOXDom
14-10-2019 21:35 TESTCASEWyjazd
21-10-2019 21:35 KTS DONKIWyjazd
28-10-2019 20:00 FREED FROM DESIREWyjazd
06-11-2019 20:00 ALEA IACTA ESTWyjazd

Przyszłe mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
20-11-2019 20:00 FREED FROM DESIREDom
25-11-2019 20:00 JDE CFCWyjazd
ALEA IACTA ESTWyjazd

Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

BIZNESKLASA I Tabela (2019z)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 POCZTA POLSKA 9 32 25
2 LIGA MISIÓW 10 -2 18
3 KABANI 10 11 17
4 LAMICO 10 -3 14

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 BANANEIROS LAS PALMAS 9 19 15
2 JOGADORES 10 4 9
3 PLUS 10 -19 8
4 DOUBLE TEAM 10 -42 4

BIZNESKLASA I Tabela (2019j)

LP Drużyna M B Pkt.
1 BANANEIROS LAS PALMAS 6 7 14
2 KABANI 7 -3 12
3 JOGADORES 8 7 11
4 LAMICO 7 4 11
5 DOUBLE TEAM 6 3 8
6 KACZYPRYT 6 -18 0

BIZNESKLASA II Tabela (2019j)

LP Drużyna M B Pkt.
1 PLUS 7 0 16
2 FC WS 7 12 14
3 BRITENET 7 3 12
4 USZY PAJONKA 6 9 10
5 TiM 6 -1 8
6 PIJANNI BROTHERS 7 -4 7
7 FOREIGNTINA 5 3 6
8 AGRO-POL 7 -8 6
9 RIVER PLATE 6 -14 3

BIZNESKLASA III Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 CBS WARSAW 7 8 18
2 ALEA IACTA EST 7 7 16
3 JDE CFC 7 7 12
4 FREED FROM DESIRE 7 6 11

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 FC MOONFOX 7 2 9
2 NIEZDECYDOWANI COPA-CZE 6 -2 6
3 KTS DONKI 7 -15 6
4 TESTCASE 6 -13 1
Slider
SportLiga.PL