AGRO-POL

Miasto:
Warszawa

30-09-2019 20:00
PilkarskieCentrum.PL
07-10-2019 20:00
PilkarskieCentrum.PL
14-10-2019 20:00
PilkarskieCentrum.PL
21-10-2019 20:00
PiłkarskieCentrum.PL
28-10-2019 20:50
04-11-2019 20:00
13-11-2019 20:50
18-11-2019 20:00

Imię Mecze Zawodnik Meczu MVP Ocena Bramkarza Klasyfikacja Kanadyjska Gol Asysta ŻK Samobój Pozycja Numer
5 1 1 0 0 0 0 0 0
3 1 1 0 6 2 4 0 0
3 3 3 0 8 7 1 0 0
5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 0 0 0 2 1 1 0 0
5 1 1 0 1 1 0 0 0
6 0 0 21 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 0 0 0 1 1 0 0 0
3 0 0 0 1 1 0 0 0
4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 2 1 1 0 0
2 0 0 0 6 4 2 0 0

Wyniki ligowe

Ranking M Z P R +/- Pkt.
8 7 2 5 0 -8 6

Obecna forma

DomDomDomDomDom
LWLLL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
14-10-2019 20:00 USZY PAJONKADom
21-10-2019 20:00 RIVER PLATEDom
28-10-2019 20:50 TiMDom
04-11-2019 20:00 FOREIGNTINADom
13-11-2019 20:50 FC WSDom

Przyszłe mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
18-11-2019 20:00 BRITENETDom

Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

BIZNESKLASA I Tabela (2019z)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 POCZTA POLSKA 9 32 25
2 LIGA MISIÓW 10 -2 18
3 KABANI 10 11 17
4 LAMICO 10 -3 14

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 BANANEIROS LAS PALMAS 9 19 15
2 JOGADORES 10 4 9
3 PLUS 10 -19 8
4 DOUBLE TEAM 10 -42 4

BIZNESKLASA I Tabela (2019j)

LP Drużyna M B Pkt.
1 BANANEIROS LAS PALMAS 6 7 14
2 KABANI 7 -3 12
3 JOGADORES 8 7 11
4 LAMICO 7 4 11
5 DOUBLE TEAM 6 3 8
6 KACZYPRYT 6 -18 0

BIZNESKLASA II Tabela (2019j)

LP Drużyna M B Pkt.
1 PLUS 7 0 16
2 FC WS 7 12 14
3 BRITENET 7 3 12
4 USZY PAJONKA 6 9 10
5 TiM 6 -1 8
6 PIJANNI BROTHERS 7 -4 7
7 FOREIGNTINA 5 3 6
8 AGRO-POL 7 -8 6
9 RIVER PLATE 6 -14 3

BIZNESKLASA III Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 CBS WARSAW 7 8 18
2 ALEA IACTA EST 7 7 16
3 JDE CFC 7 7 12
4 FREED FROM DESIRE 7 6 11

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 FC MOONFOX 7 2 9
2 NIEZDECYDOWANI COPA-CZE 6 -2 6
3 KTS DONKI 7 -15 6
4 TESTCASE 6 -13 1
Slider
SportLiga.PL