KACZYPRYT

26-09-2019 20:00
10-10-2019 20:00
PilkarskieCentrum.PL
17-10-2019 21:35
PilkarskieCentrum.PL
22-10-2019 20:00
PilkarskieCentrum.PL
31-10-2019 21:35
05-11-2019 20:00
PilkarskieCentrum.PL
14-11-2019 20:50
PiłkarskieCentrum.PL
19-11-2019 21:35
26-11-2019 20:50

Imię Mecze Zawodnik Meczu MVP Ocena Bramkarza Klasyfikacja Kanadyjska Gol Asysta ŻK CzK Samobój Pozycja Numer
6 0 0 16 0 0 0 0 0 0
1 1 1 0 1 1 0 0 0 0
5 0 0 0 1 0 1 0 0 0
6 1 1 0 4 4 0 0 0 0
3 2 2 4 1 0 1 0 0 0
6 0 0 0 1 1 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 1 1 0 1 1 0 0 0 0
4 1 1 0 1 1 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 0 0 0 2 0 2 0 0 0
5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Wyniki ligowe

Ranking M Z P R +/- Pkt.
6 6 0 6 0 -18 0

Obecna forma

DomDomWyjazdDomWyjazd
LLLLL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
10-10-2019 20:00 JOGADORESDom
17-10-2019 21:35 KABANIDom
22-10-2019 20:00 LAMICOWyjazd
05-11-2019 20:00 BANANEIROS LAS PALMASDom
14-11-2019 20:50 JOGADORESWyjazd

Przyszłe mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
01-10-2019 20:00 BANANEIROS LAS PALMASWyjazd
31-10-2019 21:35 DOUBLE TEAMDom
19-11-2019 21:35 KABANIWyjazd
26-11-2019 20:50 LAMICODom

Kontakt

SportLiga.PL

WLS Spółka z o.o.
ul. Na Uboczu 26/16
02-791 Warszawa
NIP: 951-239-84-59

Biuro:

Ul. NA UBOCZU 26/16
02-791 WARSZAWA
TEL.: 509-677-677

Mail: biuro@sportliga.pl

Menadżer Lig:

Bartosz Borys
tel. (+48) 513-654-654

Mail: bartosz.borys@sportliga.pl

BIZNESKLASA I Tabela (2019z)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 POCZTA POLSKA 9 32 25
2 LIGA MISIÓW 10 -2 18
3 KABANI 10 11 17
4 LAMICO 10 -3 14

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 BANANEIROS LAS PALMAS 9 19 15
2 JOGADORES 10 4 9
3 PLUS 10 -19 8
4 DOUBLE TEAM 10 -42 4

BIZNESKLASA I Tabela (2019j)

LP Drużyna M B Pkt.
1 JOGADORES 9 12 14
2 BANANEIROS LAS PALMAS 7 2 14
3 LAMICO 8 9 14
4 KABANI 7 -3 12
5 DOUBLE TEAM 7 -2 8
6 KACZYPRYT 6 -18 0

BIZNESKLASA II Tabela (2019j)

LP Drużyna M B Pkt.
1 PLUS 8 2 17
2 FC WS 7 12 14
3 USZY PAJONKA 7 12 13
4 BRITENET 7 3 12
5 PIJANNI BROTHERS 8 2 10
6 TiM 7 -7 8
7 FOREIGNTINA 6 3 7
8 AGRO-POL 7 -8 6
9 RIVER PLATE 7 -19 3

BIZNESKLASA III Tabela (2019j)

GRUPA MISTRZOWSKA

LP Drużyna M B Pkt.
1 CBS WARSAW 7 8 18
2 ALEA IACTA EST 7 7 16
3 JDE CFC 7 7 12
4 FREED FROM DESIRE 7 6 11

GRUPA SPADKOWA

LP Drużyna M B Pkt.
1 FC MOONFOX 7 2 9
2 NIEZDECYDOWANI COPA-CZE 6 -2 6
3 KTS DONKI 7 -15 6
4 TESTCASE 6 -13 1
Slider
SportLiga.PL